Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

Lubin

Opinie o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

anonim 2009-03-13 15:11
Witam. byłem niedawno na rozmowie, po zaproponowaniu stawki 1500 brutto, powiedziałem tylko dzięki[usunięte przez moderatora]. drzwiami i wyszedłem. Pozdr. tych co pracują tam haha
saturniak 2009-06-03 14:01
a ja tam pracuje...socjalka 1 klasa...takie miałes widocznie kwalifikacje ,ze dostałes 1500 brutto hahhaha;D
Ja mam o 300 wiecej na 1 umowie,na drugiej bedzie jeszcze wiecej...poza tym dofinansowanie do wczasów pod gruszą,14 wypłat,bony,karnety i najlepsze imprezki...i sie nie narobisz wogóle;)
a jak zajdę w ciąże to nikt mnie nie wyrzuci...idz do innej firmy...pewnie na umowie dostaniesz najniższą srednia:)
Pracownik 2010-02-13 11:46
Wszystko spoko, praca w porządku tylko zastanawiają mnie głęboko zwolnienia niektórych kumatych osób. Byli niewygodni czy może gdzie indziej tkwi przyczyna? Pozdro dla imprezowiczów;D
tak? 2010-05-27 15:12
to fajnie masz, w centrali zwolnili natychmiast po macierzyńskim ! w ogóle dziwna firma, dziwne powiązania.
maja 2010-05-27 18:49
dziwne układy tam działają
anonimek 2013-04-18 14:47
Witam tych co pracują dalej w branży agd... mam dla myślących propozycję. Nieważne jaka to sieć. Jeśli chcesz trochę dorobić pisz [usunięte przez moderatora]
były pracownik 2014-01-08 10:28
najniższa krajowa i po 11 godzin na nogach, jak zajdziesz w ciążę to Ci dziękują i po macierzyńskim nie ma powrotu.
zona 2014-08-20 14:21
Witam,
szukam osób które doświadczyły mobbingu w Saturn - Kraków
janek 2015-01-13 15:07
no własnie, jak tak dużo pracowników się zmienia to ja nie wiem czy to dobrze.. wiem, że można obecnie teraz coś zdziałać do nich. Powiedzcie jak to wszystko wygląda teraz, bo ja nie wiem jak to mozna z tym zrobić i o co chodzi, czy tam warunki sa takie średnie czy dużo wymagającej pracy, o co chodzi?
anabell 2015-03-17 19:11
piszecie we wcześniejszych komentarzach o rotacji ogromnej pracowników - czy proszę was kochani możecie napisać skąd ona wynika i się bierze? bo ja myślę teraz szukając pracy nad jakimś bardziej stabilnym pracodawcą może nawet na kilka lat albo i znacznie dłużej - czy w takim razie ta firma to dla mnie dobry wybór?
klekot 2015-03-31 22:21
Mnie również wielce zaniepokoiła informacja na temat wielkiej rotacji. Ale również to czym konkretnie jest ta firma. Bo spotykałem się z różnymi informacjami. Że jest to Saturn i że jest to Media-Markt, a może jedno i drugie ? Moglibyście mi to jakoś wytłumaczyć bo ja w ogóle się nie orientuję w tych sprawach.
kisia 2016-05-11 10:10
rako' widocznie jest tak ok, teraz szukają Asystentki do działu zakupów.
Smieszek 2017-03-22 19:31
To firma w ktorej nawet dyrektor nie ma nic do powiedzenia. Odgórnie przychodzą plany nie do wykonania. Wszystko sie sypie...sprzet , zaloga... Kierownicy nie za mądrzy bo to problem. Robią co im każą. ..w razie draki Oni winni. Założenia. ..wciskać kit bo jak nie to bez premi ktora i tak jest smieszna.. wiefza pracownikow ha ha koszmar...oni są szkoleni do sprzedawania ubezpieszen i innych usług. Nie mają pojecia o sprzecie. Minely czasy fachowców. Lizesz pupy masz premie. Dla idiotów. Pozdrawiam.
Zuzanna 2017-04-21 11:42
@Smieszek co w Twojej opinii wpływa na to, że tak wygląda sytuacja w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co dzieje się w Media Saturn Holding Polska oraz co w według Ciebie warto by zmienić.
Paralizator 2017-04-27 13:00
zwolnienia są zawsze z przyczyn ekonomicznych. Ja zaczynałem swoją przygodę z Media Markt-em na Zana w Lublinie jak tylko powstał. Początki to była bomba wieczne imprezki, losowania nagród rzeczowych tzw. tombole dla pracowników w których można było wygrać jakieś gnioty co nie schodzą. Akurat miałem farta i wygrałem drukarkę Lexmarka na tamte czasy 99 rok wartość 1760 zł. oraz golarkę Philipsa taka wypasioną za 1000 zł. No i oczywiście premie roczne po 5000 zł. Zarobki na tamte czasy się wachały od 2500 do 2200 kasjerki 1800. Było nieźle wszystko schodziło na pniu. Ludzie łapali towar z wózka. Zapiernicz był okropny. Miałem maraton 13 dni pod rząd po 12 godzin, ledwo starczało siły. Ale imprezy rekompensowały wyrzeczenia. Byliśmy piękni i młodzi a teraz jesteśmy już tylko piękni.
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.