Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

Lubin

Opinie o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

anonim 2009-03-13 15:11:09
Witam. byłem niedawno na rozmowie, po zaproponowaniu stawki 1500 brutto, powiedziałem tylko dzięki[usunięte przez moderatora]. drzwiami i wyszedłem. Pozdr. tych co pracują tam haha
saturniak 2009-06-03 14:01:35
a ja tam pracuje...socjalka 1 klasa...takie miałes widocznie kwalifikacje ,ze dostałes 1500 brutto hahhaha;D
Ja mam o 300 wiecej na 1 umowie,na drugiej bedzie jeszcze wiecej...poza tym dofinansowanie do wczasów pod gruszą,14 wypłat,bony,karnety i najlepsze imprezki...i sie nie narobisz wogóle;)
a jak zajdę w ciąże to nikt mnie nie wyrzuci...idz do innej firmy...pewnie na umowie dostaniesz najniższą srednia:)
Pracownik 2010-02-13 11:46:28
Wszystko spoko, praca w porządku tylko zastanawiają mnie głęboko zwolnienia niektórych kumatych osób. Byli niewygodni czy może gdzie indziej tkwi przyczyna? Pozdro dla imprezowiczów;D
tak? 2010-05-27 15:12:53
to fajnie masz, w centrali zwolnili natychmiast po macierzyńskim ! w ogóle dziwna firma, dziwne powiązania.
maja 2010-05-27 18:49:48
dziwne układy tam działają
anonimek 2013-04-18 14:47:45
Witam tych co pracują dalej w branży agd... mam dla myślących propozycję. Nieważne jaka to sieć. Jeśli chcesz trochę dorobić pisz [usunięte przez moderatora]
były pracownik 2014-01-08 10:28:47
najniższa krajowa i po 11 godzin na nogach, jak zajdziesz w ciążę to Ci dziękują i po macierzyńskim nie ma powrotu.
zona 2014-08-20 14:21:52
Witam,
szukam osób które doświadczyły mobbingu w Saturn - Kraków
janek 2015-01-13 15:07:01
no własnie, jak tak dużo pracowników się zmienia to ja nie wiem czy to dobrze.. wiem, że można obecnie teraz coś zdziałać do nich. Powiedzcie jak to wszystko wygląda teraz, bo ja nie wiem jak to mozna z tym zrobić i o co chodzi, czy tam warunki sa takie średnie czy dużo wymagającej pracy, o co chodzi?
anabell 2015-03-17 19:11:59
piszecie we wcześniejszych komentarzach o rotacji ogromnej pracowników - czy proszę was kochani możecie napisać skąd ona wynika i się bierze? bo ja myślę teraz szukając pracy nad jakimś bardziej stabilnym pracodawcą może nawet na kilka lat albo i znacznie dłużej - czy w takim razie ta firma to dla mnie dobry wybór?
klekot 2015-03-31 22:21:09
Mnie również wielce zaniepokoiła informacja na temat wielkiej rotacji. Ale również to czym konkretnie jest ta firma. Bo spotykałem się z różnymi informacjami. Że jest to Saturn i że jest to Media-Markt, a może jedno i drugie ? Moglibyście mi to jakoś wytłumaczyć bo ja w ogóle się nie orientuję w tych sprawach.
kisia 2016-05-11 10:10:48
rako' widocznie jest tak ok, teraz szukają Asystentki do działu zakupów.
Zostaw swoją opinię o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.