Opinie o TRENKWALDER w Kłodzko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TRENKWALDER. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TRENKWALDER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRENKWALDER w Kłodzko

Monter

Ta agencja to totalna pomyłka, przedłużanie umowy co niecały miesiąc, problem z dogadaniem się z „panią” z agencji, wielkie oburzenie że musi przyjeżdżać do firmy podpisywać umowy. Trzymanie pracownika do ostatniego dnia „umowy” czy będzie przedłużona czy nie to jest kpina ogromna, człowiek po roku pracy ma non stop przedłużaną umowę nawet tylko co 28 dni, bo wielkim problemem jest dać o 3 dni więcej (cały miesiąc) Kiedyś byłam przyjęta przez Manpower i nie mogę narzekać, a niestety trenkwalder to idiotyczna agencja.

Justi
@Trenkwalder

Pracowałam przez Trenkwalder i mam miłe doświadczenia. Nie mam prawa narzekać.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z TRENKWALDER? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Edyta
@Monter

To nie ma żadnej możliwości, aby dostać umowę o pracę albo zlecenie na dłuższy okres czasu tylko ciągle co miesiąc umowa ?

@Edyta

Niestety nie, a agencja tłumaczy się ciągle że to nie zależy od nich. A od kogo? Skoro to z nimi podpisuje umowę… agencja agencją ale zwykły okres próbny trwa 3 miesiące a tu umowa na 28 dni Znam sytuacje że trenkwalder przedłuża umowę co 2 tygodnie

Trenkwalder
@Monter

Dzień dobry, dziękujemy za opinie ;) umowy wystwia firma w której Pan/pani pracuje nie decyduje o tym agencja pracy.Rozumiem ,że ciężko jest mieć umowę na taki krótki czas ale to nie nasza wina tylko decyzja firmy w której osoba pracuje

Aleksandra
@Monter

2 tyg? Przecież to stresu ogromnego idzie dostać, no ale skoro tłumaczą, że serio nie mają na to wpływu no to nie powinno się mieć do nich pretensji tylko chyba do tej drugiej firmy? Inne agencje też na takiej zasadzie jeśli chodzi o umowy działają?

@Monter

Na tym polega umowa o pracę TYMCZASOWĄ, jak tak Ci źle to czemu nie zatrudnisz się bezpośrednio pod firmą...?

Jerzy
@pracownik

Myślisz że w ogóle można się zatrudnić bezpośrednio pod firmą? Bo wiele agencji ma wyłączność i tylko one zatrudniają pracowników. Wtedy dadzą umowę na czas nieokreślony a nie takie krótkoterminowe?

@Jerzy

Agencja może Cię zatrudniac maksymalnie 18 miesięcy i albo idziesz potem pod firmę albo możesz isc szybciej.

Justi Nowy wpis
@Trenkwalder

Pracowałam przez Trenkwalder i mam miłe doświadczenia. Nie mam prawa narzekać.

Czy w TRENKWALDER odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

JA_ Nowy wpis

Czy warto się tam zatrudnić? Umowa o pracę czy śmieciowa? Jaka płaca? Nadgodziny dobrowolne czy obowiązkowe? Stosują wyzysk czy dają uczciwie zarobić na umowie o pracę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TRENKWALDER? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Kłodzko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kłodzko
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
Maniek z GE

Pracowałem przez tą Agencję jakiś czas temu i wypowiedzieć się mogę w taki sposób Pani Magda i Ola były zawsze miłe uprzejme kompetętne umowy były co tydzien i człowiekowi jakos to nie przeszkadzało wrecz miło było iśc z wizytą załatwienie jakichkolwiek spraw ie sprawiało problemu . Niewiem co tam ludzie wymyslają ja mowię jak było. Dla was drodzy Państwo mówił Mariusz Max kolonko pozdrawiam z USiA :D

Pati

To jak z tymi bonami na święta ? Bo widzę , że są różne wersje, było coś na te święta ?

@Pati

Tak, ja otrzymałam

Karol

Jakie jest wynagrodzenie miesięczne netto w tej pracy na produkcji ?

ZNAWCA
@Karol

w zależności do jakiej firmy chcesz iść do pracy.

Czy w TRENKWALDER zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

ZNAWCA

umowę o pracę

Czy w TRENKWALDER są paczki/bony świąteczne?

Mariusx

Nie

marcelina

Tak

odpowiedź

Zależy u jakiego użytkownika pracujesz

Annaz

Pracuje już przez agencje pracy ponad rok. Jestem zadowolona. Zawsze pomocne, uśmiechnięte. Żaden mój poprzedni pracodawca tak nie podchodził do mnie.

Tadek

Jakie są możliwości zatrudnienia? Jakie są wymagania?

Paula

Ktoś może bardziej konkretnie opisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Truestory

Nie polecam! Pani która rekrutuje ludzi chyba pomyliła stanowiska, totalny brak kompetencji nie wspomnę o tym że pani ma problem z płynnym wysławianiem się! Każą ludzią przyjeżdzac na rozmowy obiecują pracę po czym zero odzewu a jeżeli już uda się dodzwonić to totalne zbywanie. Nie wspomnę o jakich marnych stawkach wspominają. Jeszcze raz nie polecam i nie pozdrawiam

Andzia

Ja mam do was takie pytanie bo to mnie naprawdę dziwi . Chce u was się zatrudnić w Kłodzku do generala dałam parę razy CV mieszkałam na wsi nie daleko Kłodzka pani niewiem jak ma na imię powiedziała że muszę mieć dojazd autem . Najważniejsze jest to że nie ważne jaki dojazd ale pracuje tak ??? To tak szukacie osób do pracy ???

@Andzia

Na forum może wypowiedzieć się firma ale głównie wypowiadają się tutaj użytkownicy i pracownicy. Swoje uwagi powinnaś zgłosić bezpośrednio do TRENKWALDERa. Być może warto zapytać osobę, która udzieliła Ci takiej informacji, dlaczego sytuacja z dojazdem wygląda w taki sposób? Zapewne jest tego jakiś powód.

Izabela

@Piotrek, czy poinformowano Cię o formie wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Być może właściwa stawka była określona w umowie? Dość często z wielu powodów podaje się kwotę wynagrodzenia brutto a nie netto. Skoro pracownik/rekruter nie doprecyzował warunków finansowych czy próbowałeś zapytać o tę kwestię?

wila

Zwykły pośrednik kłamca co innego obiecują a co innego rzeczywistość ,radzę omijać TRENKWALDER KŁODZKO z daleka

Piotrek
@wila

Podają wynagrodzenie i nie wspominają czy brutto czy netto. Netto stawki za pracę w Czechach wychodzą podobne jak te w Kłodzku

Izabela

@anonymous, dziękuje za opinię. Czy, jeśli kwestie o których mówisz są dla Ciebie problematyczne poinformowałeś o tym fakcie kierownictwo? Czy takie rozmowy skutkowały poprawą sytuacji? Jak wygląda aspekt atmosfery panującej w TRENKWALDER? Powiesz nam coś więcej na ten temat?

Dlaczego w TRENKWALDER zmusza się pracowników do oddawania kart pracy w ostatni piątek miesiąca? Jeżeli ktoś pracuje w nocy z piątku na sobotę , to kiedy ma oddać kartę ? Przecież jeszcze nie zakończono pracy i nie wypełniono karty. Logicznym wydaje się fakt , że jeżeli biuro jest zamknięte w sobotę i niedzielę , to nikt nie odda kart w te dni , tylko w poniedziałek . Poza tym , jeżeli ktoś odda kartę w piątek i wpisał, że był w pracy w piątek w nocy , a nie przyszedł z jakiegoś powodu do niej to z automatu karta jest żle wypełniona i trzeba wprowadzić korektę .Prawda???????? Może lepiej wprowadzić karty magnetyczne , a nie wydzwaniać do ludzi i straszyć , że nie dostaną wypłaty w terminie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

e-p

na pewno zatrudnienie jako kontroler jakości jest tutaj jednym z lepszych, wiadomo że robota lżejsza niż większość u nich - fizyczna, głównie na produkcji.wypełniania dokumentacji i przygotowaywanie do wysyłek to nie jest trudne zadanie, warto tutaj przyjść

am

Mi bardzo nie spodobało się , że jako nowy pracownik agencja nie poinformowała mnie o możliwości wykorzystania urlopu wypoczynkowego w dniach około świątecznych, inni wykorzystali ten fakt

Zostaw merytoryczną opinię o TRENKWALDER - Kłodzko

• Jak się pracuje w TRENKWALDER?

Zobacz opinie na temat firmy TRENKWALDER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRENKWALDER?

TRENKWALDER