Opinie o Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o. w Ostaszewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o. w Ostaszewo

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o.?

Łukasz Nowy wpis

Zakład produkcyjny ogłosił upadłość w 2013 roku. Obecnie znajduje się tam firma Katarzynka produkująca akcesoria meblowe.

zz Nowy wpis

szkoda

Danek Nowy wpis

Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o. ma świetne produkty, jestem mocno zszokowany ich jakością

markus

Witam , może mi ktoś powiedzieć jakie są obecnie stawki ? i czy praca ciężka i jaki system zmianownowy ?

elektryk utrzymania ruchu

Miły klimat rekrutacji.

z dziedzin elektromechaniki

logo firmy Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji
Ostaszewo
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Technik Elektronik
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Młodszy specjalista ds. księgowo-finansowych
B.A.U.S. At Sp. z o.o.
Jowisz

W sumice w UR jest katastrofa. Robi tylko 1 osoba a reszta liże rowa wiadomo komu... A kier. UR to koles który przyszedł z kamieniołomów i ma pojęcie o kamieniach a nie o utrzymaniu ruchu w zakładzie. To samo mistrz który całe zycie robił jako hydraulik a dzis wielki majster od automatyki czy elektroniki. Kiblonórki z Torunia mogą Wisłe przeczyszczać a nie sie brać za maintenance...dobrze im wychodzą układy i szarpanie koryści z zakupów ;))) o czym wszyscy wiemy o co chodzi... zakupy zakupy zakupy - to jest to. $$$$$$$$

Tytek

pracowałem w sumice w dziale UR. Tragedia jednym słowem. Jest tam dwóch lizusów którzy dogadzają kierownikowi a ten znowu nie ma pojęcia o niczym! jak i jego pucybut niby mistrz działu. Kompletna tragedia, szukają fachowców za 1500 na rękę...a większość dobrych fachowców opuściło już sumike bo warunki tam są zdebilizowane....Oni kompletnie nie mają pojęcia co, jak robić. Debilizm. Siedzą tam bo siedzą a po co to nie wiedzą...

Robson

Interesuje mnie oddział we Wrocławiu - technik utrzymania ruch - jakie opinie o warunkach pracy, jakie możliwości finansowe daje firma?

arriba10
@Robson

Sprawdź posty o Sumika Ceramics... wszystko będzie jasne

piteresku

Miałem okazję być na spotkaniu o pracę w sumica .,dokładnie 22.o9.2014 na operatora produkcji. Pani od zasobów ludzkich szukała konfidenta na spóznialskich kolegów-odmówiłem.....

lukas

witam .mam prożbe szukam jakiegoś kontaktu to biura ponieważ mój brat który tam pracował zmarł i potrzebuje rp 7 do renty dla jego dzieci , z góry dziękuje kontakt tel. (usunięte przez administratora)

coco
@lukas

semp@sc-semp.pl

Gacek

Pracę wspominam dobrze. Współpracownicy w pożądku, chociaż nie wszyscy. Kierownictwo nie miało pojęcia o Dziale Utrzymania Ruchu który robił prawie wszystko, np. rzeczy nalerzące do pracowników produkcji (czysto obsługowe).

prawie pracownik

Właśnie po jednym dniu pracy zakończyłem swoja kariere w tej firmie. Mam 10 letni staz jako pracownik produkcji, a zaproponowano mi: netto 1500 zł. Pal licho, chociaż z tego rodziny nie utrzymam, ale hala na produkcji gdzie jest duzo osób wyglada znośnie. Nie masz gwarancji, ze bedziesz pracowal na swoim stanowisku. Przekladają człowieka jak rękawiczkę wszędzie!!!! Tak sie nie da pracować!! Zrezygnowałem z zatrudnienia w SUMIKA. Szukam dalej pracy!!!

AGa

ja wogóle to mam pytanie bo chciałam napisać cv do tego zakladu gdzie wogóle sie znajduje adres bo chyba we wrocławiu nie ma go prosze napisac dziekuje

Światowski

Zamykamy Sumikę, osobiście zgaszę w niej światło i zamknę drzwi! I wracam do Warszawki kontynuować moją misję :-B

ludzie w polandii jedzą sół z bieżników samochodow

"Nawet najniższa kategoria zwykłych robotników powinna zarobić co najmniej dwa razy tyle, ile potrzebuje na własne utrzymanie, aby każdy był w stanie wychować dwoje dzieci" Adam Smith 1776 Wstydziłbym się zatrudnić kogoś za pół tubki pasty do zębó na godzinę. Ale żeby uciszyć sumienie niektórych praco/ochłapo dawców potrzeba tylko ustawić przed ich zakładem znak: "Specjalna strefa ekonomiczna" i już wszystko gra.

luki

niestety to prawda. zwolnienia mają sie zacząć od października

pracownica

Właśnie widać jak jesteś poinformowany... 3maj sie abyś nie wyleciał PIERWSZY!!! Pozdrawiam wszystkie działy,brygady...

poinformowany

ci wszyscy to tak nazekaja moga dobrowolnie poprosic o zwolnienie bo sumica ma zamiar do końca roku zwolnic ok 200 osób. 1 brygada na RTP i Laminacji, 2 na OF, 2 ne esach. Wiec ci co nazekaja moga odejsc i zostawic prace tym co chca pracowac. Shar nie przedluza umów i produkcja spadła o połowe logiczne ze cala sumika bedzie teraz zwalniala ciekawe ze jeszcze nikt tego nie zauwazył.

nieznana 27

Praca w Sharpie to ogólnie męczarnia, trzeba się nieźle natyrać a i tak niejest się docenionym.Premia? raz do roku taka,że nawet nieodczujesz że ją dostaniesz.Liderzy produkcji włażą inż.Michałkowi w zadek.Ogólnie jest to człowiek bez bez żadnej kultury osobistej, niby po studiach, najlepiej jakby mu się wszyscy do stóp kłaniali,osoba całkowicie niekompetentna na stanowisko inżyniera produkcji czasem niemającego pojęcia o wykonywanej pracy. W tym zakładzie jak jest jakiś poważny problem to tak naprawde to niema osoby do której można się zwrócić bo to jedna elita razem z (usunięte przez administratora). Chyba że bezpośrednio do pani (usunięte przez administratora) bo za teren sharpa żadne informacje do niej nie dochądzą.

uprzejma :)

Tak,owszem 1400 sie dostaje ale BRUTTO! Jak by tyle dawali na reke to by byla bajka! Pozdrawiam.

gosc

pracuje w jednej takiej fabryce i dzis slyszalam ze na samo wejscie ma sie 1400 zl na reke czy to prawda bo zastanawiam sie nad zmiana zakladu i stoje pod wielkim znakiem zapytania odpiszcie

Zostaw merytoryczną opinię o Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o. - Ostaszewo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o.