Opinie o Filar Andrzej Firma Filar w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Filar Andrzej Firma Filar. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Filar Andrzej Firma Filar o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filar Andrzej Firma Filar w Jaworzno

Czy poziom wynagrodzeń w Filar Andrzej Firma Filar uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Praca.gov.pl 16 października.

Karol Nowy wpis

@john dlaczego masz tak zle zdanie o firmie ?

565667 Nowy wpis

TAM GDZIE BY NAPRAWDĘ CZŁOWIEK ZAROBIŁ TO NIE PRZYJMĄ ZNAJOMKÓW PCHAJĄ Z RODZINKI BO TAKI MAMY KRAJ NIENORMALNY

Patrycja Nowy wpis

@john, @BYLO, rozumiem wasze niezadowolenie, każdy może być niezadowolony z pracy, jednak dlaczego? Muszą być jakieś powody? Muszą też być jakieś pozytywne strony skoro ludzie się zatrudniają?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Filar Andrzej Firma Filar? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
john

Szkoda słów, gorszej firmy nie znajdziecie.

BYLO

Gorszej firmy nie widziałem. Od wiosny do jesieni praca po kilkanaście godzin dziennie,stawki głodowe. Bez umowy, albo śmieciówa. A na zimę zostajesz bez pracy. Tak więc szkoda czasu i nerwów na COŚ takiego jak firma F....... .

janek

cznie wiem jakiej wiedzy wymagają ale na pewno poszukują teraz Operatora koparko-ładowarki z terenu Jaworzna

MATI

moja odpowiedż dotyczy postu "d.g.:

MATI

Chłopie, idż się lecz do psychiatry,to co napisałeś jest niezrozumiałe!!!

d.g.

nigdy z psami na kolanach ,był u mnie taki w okularach i mówił coś ja ,ja,ja ...na kolendzie, potem psy zadusili szpa Radziwiłła,anrzej by wiedział jak poprowadzić wycieczkę na Sląsk

khjmvbki;hjm

hahaha komedia to pewnie w afryce sa lepsze warunki

Zostaw merytoryczną opinię o Filar Andrzej Firma Filar - Jaworzno

Filar Andrzej Firma Filar
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Brzozowa 11B
    43-600 Jaworzno