Firma Filar

Jaworzno

Opinie o Firma Filar

anonim 2011-06-10 18:08:41
Uważajcie!!! Ta firma to złodzieje, oszuści itp. Szef firmy [usunięte przez moderatora] notorycznie karmi wyzwiskami pracowników, robi z siebie \"[usunięte przez moderatora]\", a własną firmę \"[usunięte przez moderatora] pracy\". Praca na akord, ale tak naprawdę nie wiesz za ile pracujesz i nie pytaj się szefa bo Ci nawrzuca i postraszy zwolnieniem. Zrobisz 10m, wpiszą Ci 7m. Opierdzielą w dzień wypłaty równo i po samej dupie. Ogólnie firma rodzinna, bo córka szefa sprawuje nadzór nad pracownikami i przebiegiem robót, nie mając zielonego pojęcia o robocie. Tylko PIP-u w tym bajzlu brakuje, ale nie długo....
były pracownik 2013-04-14 12:11:41
Pracę w firmie FILAR wspominam jak koszmarny sen. Syf kiła i mogiła,trudno spotkać gorszą firmę.PAN WŁAŚCICIEL traktuje pracowników jak śmieci. Warunki pracy urągają godności ludzkiej. Radzę omijać tą firmę z daleka.
khjmvbki;hjm 2014-07-17 22:18:05
hahaha komedia to pewnie w afryce sa lepsze warunki
d.g. 2015-03-12 10:57:51
nigdy z psami na kolanach ,był u mnie taki w okularach i mówił coś ja ,ja,ja
...na kolendzie, potem psy zadusili szpa Radziwiłła,anrzej by wiedział jak poprowadzić wycieczkę na Sląsk
MATI 2015-10-08 00:23:46
Chłopie, idż się lecz do psychiatry,to co napisałeś jest niezrozumiałe!!!
MATI 2015-10-08 00:30:24
moja odpowiedż dotyczy postu "d.g.:
janek 2016-05-19 08:57:47
cznie wiem jakiej wiedzy wymagają ale na pewno poszukują teraz Operatora koparko-ładowarki z terenu Jaworzna
Zostaw swoją opinię o Firma Filar - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Filar