Opinie o CBM Indicator w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CBM Indicator. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CBM Indicator o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBM Indicator w Warszawa

Ta firma to są jakieś żart!!!! Błagam was ludzie nie zatrudniajcie się u nich bo nie wypłaca wam pieniędzy!!!!!!!! Zaczęłam prace pod koniec kwietnia i pracowałam do końca maja. Na samym początku jak podejmowałam współpracę z nimi to powiedziano mi ze wypłaty zostają przelewane na konto po 20 każdego miesiąca. Zadzwoniłam do Pana który mnie rekrutował 23 maja i zapytałam się kiedy będą pieniądze to powiedział jednak żebym poczekała do końca maja i już powinny być. Pod koniec maja dzwonię do niego ponownie (dokładnie 31 maja) i mówię mu ze pieniędzy dalej nie ma i kiedy będą, to dostałam informacje żebym poczekała jeszcze jeden/dwa dni i powinny być. Jest 5 czerwca a ten gnój nie odbiera telefonu ani nie odpisuje, wysyłałam już dwa razy maila do pani która zajmuje się wynagrodzeniem i do tej pory nie dostałam odzewu. To jest coś niesamowitego… Dlatego ostrzegam was przed nimi bo to jest jakiś żart a nie firma… @Pracodawca

0000 Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w CBM Indicator?

W porównaniu z innymi instytutami badawczymi praca ok, duża elastyczność godzin, nie czepiają się o zmiany grafiku, czy że logujesz się na mało godzin. Wynagrodzenie wypłacane w terminie, płatne przerwy, które przysługują na godzinę. Dużo projektów, czasem zdąży się kilka dni wolnych w miesiącu. Jeśli ktoś jest zmotywowany to praca dla niego. Osobnym tematem są respondenci ale to chyba jak wszędzie na słuchawce

Maria
@Gość

Skoro jest elastycznie to super i generalnie dobrze, że masz porównanie, bo chyba lepiej warunki tu postrzegasz. Piszesz o projektach ciekawa jestem w jakich przykładowych brałeś tu udział?

Aga
@Gość

Niestety, od 2 miesiecy nie moge sie doprosic umowy nie mowiac juz o rachunku. Nie odpisuja na maile dot moich pytan o umowe i kiedy wyplaca pieniadze. Kierownik telefonicznie podał terminy ktorych absulotnie nie dotrzymuja. Chyba na odczepbegi. Przykre bo to takie kolejne (usunięte przez administratora) Ciekawe co na to US?

Małgorzata Nowy wpis
@Aga

Pracujesz bez umowy tyle czasu? Nie dopytywałaś wcześniej o co chodzi?

Aga Nowy wpis
@Małgorzata

Dopytuje mailowo co kilka dni. Bez odpowiedzi. Pracowałam we wrześniu i czekałam na umowę. Ponieważ jej nie otrzymałam przerwałam pracę. Do dzisiaj nie otrzymałam ani umowy ani pieniędzy.

M

Pracuję od prawie roku w tej firmie, do tej pory nie miałam problemów z wynagrodzeniem. Na chwilę obecną już któryś raz dzwonię tam i pytam co z moją wypłata. Za pierwszym razem jak zadzwoniłam, to pani mi powiedziała, żebym się nie martwiła, bo w tym tygodniu na pewno będzie (tydzień od 4 do 10 lipca 2022). Dzisiaj, tj. 12 lipca 2022 zadzwoniłam tam jeszcze raz i pani mi powiedziała, że osoba odpowiedzialna za wynagrodzenia pracuję zdalnie do końca tygodnia, a z księgowością oni nie kontaktują ankieterów.Wczoraj napisałam maila do ww. osoby i niestety nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi.

Ankieter

amatorska rozmowa z dziewczyną, która obiecuje, obiecuje

raczej nie były to pytania, co zaskakujacy brak konkretnych odpowiedzi na moje

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

czy Indicator przyjmuje ankieterów do pracy?

Atia

tak przyjmują, mają dużo nowych projektów,

Rita

przyjmują, ale na pierwszą wypłatę trzeba poczekać dłużej, kolejne są jak w zegarku

Aneta

Czy mają dają możliwość pracy zdalnej?

Agnieszka
@Aneta

Jest możliwość pracy zdalnej. Warunkiem jest posiadanie własnego komputera, internetu i słuchawek.

Agnieszka
@Atia

Jest dużo komentarzy że są trudności w uzyskaniu zarobionych pieniędzy. Jak to wygląda teraz?

Czy w CBM Indicator pracuje się na open space?

Rico

tak, ale mając swój komputer i słuchawki można pracować zdalnie

Wojciech
@Rico

Firma jest się w stanie dołożyć do sprzętu, czy trzeba to wszystko ogarnąć samemu?

Rico
@Wojciech

z tego co wiem firma nie dokłada się do sprzętu, Internetu, słuchawek , to jest po twojej stronie, firma udostępnia program, szkolenie

Justyna

Nie dajcie się nabrać! Obiecują wiele a w efekcie lądujesz na słuchawce, bez umowy prosząc tygodniami o pieniądze.

@Justyna

Za czerwiec dostałas pieniądze już?, Kiedy są wypłaty?

Ola
@Sylwia

Czy mogę się dowiedzieć czy wypłacane są wypłaty? I którego dnia?

Wojciech
@Justyna

A co zapewnia firma na rozmowie? Jakie są zadania pracownika ustalane podczas rekrutacji i czym pracownik zajmuje się już po przyjęciu do CBM Indicator? Możesz też wspomnieć coś o zarobkach, chętnie się dowiem jakie są wypłaty w tej firmie. :)

Bożena
@Justyna

Jak bez umowy? Przecież to nielegalne. Nie rozumiem jak można pozwalać sobie na takie coś :/ :(

@Justyna

ale że co wszystko? dom, samochód, służbę, i egzotyczne wakacje? robota jak każda inna, co do kasy to fakt, trzeba dobrze ustalić co i kiedy

nowy,ciekawy

Czy ktoś może się wypowiedzieć jak tam obecnie wygląda praca ankietera?

@nowy,ciekawy

są ankiety, robisz ankiety, przychodzisz i robisz, jak masz kompa i słuchawki oraz pojęcie to pracujesz z domu,

hhh

Czy ta firma w ogóle wypłaca wynagrodzenia bo do dziś nie ma pieniędzy.

@hhh

Też się zastanawiam pracuje od stycznia a do tej pory ani złotówki

Hhh

Czyli też jeszcze nikt nie wypłacił od stycznia?

Majka
@hhh

Nie rozumiem waszych wpisów, pracuję zdalnie w tej firmie od września 2020 i jak dotąd nie było więszych problemów z płatnościami. Raz owszem uzyskałam wynagrodzenie z 10 - dniowym opóźnieniem, pozostałe były ok.

@Majka

10 dni opóźnienia to już trochę jest, ale też bez przesady - dobrze, że w większości przypadków firma CBM Indicator pilnuje terminowości wypłat. @Majka, wspomniałaś, że pracujesz tam zdalnie, co w obecnych czasach jest naprawdę super wygodne. A czy firma zapewniła Ci wszystkie niezbędne narzędzia pracy, czy pracujesz na własnym sprzęcie?

sylwia
@Majka

Do którego dnia miesiąca są wypłaty, bo też pracuje zdalnie

Sylwia czy ma
@hhh

Czy ma ktoś kontakt do osoby wystawiającej rachunek , bo nie odpisuje mi na maile?

Sylwia

Czy ktoś ma numer do osoby wystawiającej rachunki?

Gość1234

Od prawie 3 miesięcy jeżdżę, dzwonię, piszę maile i proszę o wypłatę, za każdym razem jestem traktowana bardzo nieprzyjemnie (mówią, że brak funduszy, brak czasu) nie wiem czy uda mi się otrzymać moje pieniądze, na które jednak pracowałam, zdecydowanie odradzam! Same warunki pracy nie są takie złe i grafik elastyczny, ale to raczej wolontariat niż praca, skoro nie płacą.

@Gość1234

m w tej firmie rok temu , strata czasu - wypłaty nie otrzymałam do chwili obecnej. Dziwię się że ta firma jeszcze istnieje. Pracuje teraz w solidnej firmie w Centrum (wypłaty są codziennie po zakończeniu pracy) . I nie ma tam półgodzinnych ankiet jak w Indicatorze. Służę kontaktem w razie potrzeby.

@Gość1234

Pracowałam w tej firmie trzy miesiące, pieniędzy nie otrzymałam do dziś. Teraz pracuję w solidnej firmie w Centrum (wypłaty codziennie) krótkie ankiety (mogę dać namiar). I mam nadzieję że takie firmy jak Indicator będą upadać.

Jan
@Anna

Proszę o namiar na tę firmę w Centrum na adres janniz@wp.pl

@Lidia
@Anna

Poproszę o namiary firmy w Centrum na adres laj@poczta.onet.pl

@Anna

Proszę o kontakt do firmy w Centrum na adres k.zychewicz@gazeta.pl.

Zbig
@Anna

Witaj Anno, Proszę, daj mi sms -em kontakt do Twojej obecnej pracy. Szukam poważnego,odpowiedzialnego partnera biznesowego. Tel.606 365 394 Pozdrawiam ZByszek

W.ch
@Anna

Proszę o namiar na ta firmę na adres (usunięte przez administratora)

Jan
@Anna

Poprosze o namiar na te firme w Centrum. Dzieki.

@Anna

@Anna Hej :) Dałabyś może koleżanko Anno jakiś namiar na tą pracę w centrum? Też nie miałem wypłaty jak dotąd za listopad/grudzień, a więc czekam już CZWARTY miesiąc.. proszę o ten kontakt.

Na Facebooku utworzyliśmy grupę dla byłych oraz obecnych ankieterów Cati, abyśmy mogli tam rozmawiać i wymieniać się opiniami. Proszę o dołączanie się; Ankieterzy Cati Inficator https://www.facebook.com/groups/136911838246567/permalink/136912181579866/

Czy istnieje grupa na messenger albo innym komunikatorze gdzie są ankieterzy Cati w tej firmie by moc sobie pogadać, wymieniać opinie ?

@Gość

Nie widziałam nic takiego ale zapraszam stwórzmy ją bo też przydała by się Zaproś mnie na FB Magda Szlezyngie

Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę.

@Ania

Można zapytać po jakim czasie dostałaś wynagrodzenie po zakończeniu projektu ?

Ankieterka

Pracowałam w firmie przez krótki okres czasu jednak byłam z pracy zadowolona. W sam raz aby dorobić sobie do studenckiego budżetu. Wynagrodzenie wypłacane na czas. Dobry kontakt z przełożonym (bardzo uprzejmy i pomocny Pan). Ogromny plus za bardzo elastyczny grafik. Jedyne co mi się nie podobało to fakt, że o zmianie badania byliśmy informowani bez wcześniejszego uprzedzenia więc nie zawsze był czas przejść szkolenie przed rozpoczęciem pracy. Minusem jest też umowa o dzieło.

Mona
@Ankieterka

A pracowałeś zdalnie czy na miejscu w firmie?

mła
@Mona

w obecnej sytuacji dużo ankieterów pracuje zdalnie, wymogiem jest komputer i słuchawki z mikrofonem

mmmm
@mła

Do którego dnia zawsze są wypłaty?

Jacek
@mmmm

wypłaty są za zakonczony projekt ale nie kwapia sie specjalnie z wyplatami czekam 3 miesiac na pieniadze

@Jacek

Za poprzednie projekty tez czekałeś po 3 miesiące na przelew ?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w CBM Indicator. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nobody

Nie istnieje, pracowałam tam dość długo, zero podwyżki, zero możliwości awansu

@Nobody

Jaka jest stawka godzinowa dla ankietera ?

Hej ho

Najniższa krajowa

@Hej ho

A czy poprawiła się terminowość wypłat? Po jakim czasie można się spodziewać pieniędzy na koncie ?

Hej ho
@Gość

Pracuje pierwszy miesiąc więc jeszcze nie wiem

Jacek
@Gość

nie poprawiła się olewają ostro kłamią i ściemniają, żałosna firma

Hhh
@Jacek

Jak odzyskać wypłatę że przepracowany miesiąc?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w CBM Indicator?

bozenka

Możesz zostać kontrolerem albo przejść do innego działu, kontrola telefoniczna albo pomoc przy raportach.

Natalia

@old_guy ale zdarzają się takie awanse ?

Jak wygląda ścieżka awansu w CBM Indicator?

old_guy

Nie wygląda, najwyżej jak możesz zajść project manager, a potem to już tylko właściciel.

Wiktor

@Piter Myślę, że jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę, że firma jest dobrym pracodawcą choć znajdzie się maruder!

Jak szefostwo w CBM Indicator? Spoko traktują ludzi?

Piter

Jak we wszystkich tego typu firmach, czyli jak śmieci - wypłaty z kilkumiesięcznym opóźnieniem, opryskliwe traktowanie pracowników. Chcesz dać się sponiewierać tym, to idź do Indyka.

Zostaw merytoryczną opinię o CBM Indicator - Warszawa

• Jak się pracuje w CBM Indicator?

Zobacz opinie na temat firmy CBM Indicator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CBM Indicator?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBM Indicator?

Kandydaci do pracy w CBM Indicator napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBM Indicator
2.8/5 Na podstawie 164 ocen.
  • świętojerska 5/7
    00-236 Warszawa