Opinie o CBM Indicator w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CBM Indicator. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CBM Indicator o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBM Indicator w Warszawa

telefoniczny

..."idź do Indicatora i denerwuj ludzi telefonami"- Oferta pracy była: ankieter telefoniczny, więc co myślałeś, że będziesz tam robił? Konserwację telefonów przeprowadzał? Nie odpowiada praca "denerwowania ludzi telefonami", to trzeba było sobie poszukać pracy, jako np. akwizytor, wtedy "osobiście" byś tych ludzi podenerwował, jak Ci nie odpowiadało telefonicznie...

zniesmaczony
@telefoniczny

do "telefoniczny" nie wiem jaka była oferta na którą sie powołujesz ! ja wyraziłem opinię o firmie i panujących tam zwyczajach maksymalnego opóźniania wypłat oraz stosunku pracownic administracyjnych do ankieterów - to było jedynym tematem mojego wpisu, bo po to jest to forum ! a ty wyraziłeś opinię o czym ? o twojej akwizycji ? moje stwierdzenie o denerwowaniu ludzi telefonami dotyczy ważności spraw jakie poruszają te nieszczęsne ankiety, zresztą fatalnie, wręcz idiotycznie, bo niespójnie i nielogicznie przez was zredagowane rozumiem, że bronisz tej firmy bo tam pracujesz, ale twoja optyka zmieni się jak dostaniesz kasę za pracę np. po 3 miesiącach !!! ...., chyba że wam , konserwatorom telefonów i administracji płacą na bieżąco ... abyś lepiej zrozumiał/a ..., opinia dotyczyła relacji pracownik/pracodawca/wypłata/umowa i była bardzo krytyczna ! ty odnosisz się do sensu tej pracy ... i dobrze jeśli taki widzisz, choć sam /a porównujesz to do osobistej akwizycji, która jednak twoim zdaniem jest dla ludzi denerwująca ... tak więc jeszcze raz - praca jak praca, tylko zapłata za nią odbywa się skandalicznie m.in. za sprawą tych dwóch pań i nijak się ma do informacji dostarczonych przy rekrutacji

liza

śmieszne są niektóre uwagi, bo jak ktoś pisze ze go oszwabiają z kasą, to z pewnością tak jest, nie wierzę aby ktoś nie czuł się oszukany i nagle ich krytykował w sprawach finansowych tam nie ma zasad ! bo zasady w zatrudnianiu pracowników są niezwykle proste - umawiamy się że pracujesz za tyle i tyle, wypłacamy w tym i w tym dniu i w sumie to koniec umowy indicator tego nie dotrzymuje, zarówno co do stawek jak i terminów, jest więc absolutnie niewiarygodny !!! po jakimś tam okresie pracy widać brak zarządzania, bałagan krótko mówiąc firma żyje dzięki pracy ankieterów, których się traktuje jak sztuki, niekompetencja i indolencja przerośniętej administracji kadrowo-technicznej jest porażająca odradzam, chyba ze ktoś jest desperados

Ankieter Co z niejednego pieca...

A ja tam pracuję od trzech miesięcy: kasa co miesiąc za zakończone w poprzednim projekty, ciekawe badania, nie czepiają się jak ktoś idzie na fajka, klima, niedawno podwyższyli stawki. Pracowałem w wielu miejscach, a tu chyba zostanę na dłużej. Piszcie więcej negatywów, będzie więcej pracy dla mnie :P

Michau
@Ankieter Co z niejednego pieca...

Dołączam się do Kolegi, dawajcie więcej negatywów, będzie więcej pracy dla nas ;).

Malyna

A ja właśnie byłam na rozmowie rekrutacyjnej o pracę :) Pani miła, zespół sympatyczny, zaczynam od następnego tygodnia :)

Ankieter

amatorska rozmowa z dziewczyną, która obiecuje, obiecuje

raczej nie były to pytania, co zaskakujacy brak konkretnych odpowiedzi na moje

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

kasia

coś w Twoim poście nie gra, pracuję w tej firmie od roku, od roku nie zmieniały się kontrolerki, a szef jeździ samochodem, a nie rowerem, wypłaty są raz w miesiącu Dziewczyno pomyliłaś chyba firmy, wobec czego powinnaś przeprosić za to co napisałaś. Następnym razem zastanów się czy jak coś w necie komentujesz to robisz to "w dobrym" miejscu.

emde

Szanowna Pani, Taka sytuacja nie miała nigdy miejsca. Po pierwsze: wynagrodzenie ZAWSZE, od 15 lat pracy w tej firmie pobieram po wypłaceniu pieniędzy ankieterom i kontrolerom. Po wtóre, o żadnym "zgłoszeniu", którego miała Pani jakoby dokonać nic mi nie wiadomo. Pieniądze są płacone przed upływem terminu na zawartej przez obie strony umowie. Pani post traktuję jako naruszenie dobrego imienia (firmy i mojego). Poprzez portal Gowork.pl zamieszam uzyskać informację o Pani numerze IP, a następnie wytoczyć sprawę z powództwa cywilnego o zniesławienie. Chyba, że wpis zostanie usunięty. Czekam 7 dni, do 16 czerwca.

ZapchlonyDredziarzGrubcio

hej Nat, jesli pracowalas tam i widzialas jak oszukiwali to czemu nic z tym nie zrobilas? Jak jest tak jak piszesz to jestes winna wspoludzialu. Ja bym sie nie hwalil ze "oszukiwalem z oszustami, ale potem zglosilem gdzie trzeba i nawet oszustow oszukalem". Tak to wyglada z tego co piszesz niestety.

Ela

Pracuję w CBM Indicator już jakiś czas i na wypłaty nie narzekam, im więcej pracujesz tym lepiej zarabiasz; a przecież logiczne jest to, że może być kilkudniowe opóźnienie wypłaty, jeśli im klient nie zapłacił za badanie w terminie.

Beata

Jako studentowi pracuje mi się bardzo ok. Grafik jest elestyczny, mogę nawet wyjść na wykład i wrócić. Jedna z nielicznych prac gdzie udało mi się połączyć dzienne studiowanie z pracowaniem.

zyta

Kim w tej firmie jest pan Daniel?

Zytek
@zyta

Zapytaj Go osobiście. If you dare. ;->

xyz

wie może ktoś, jakie aktualnie panują tam warunki ?

abc
@xyz

Teraz jest dużo lepiej niż w zeszłym roku - są nowe komputery, wypłaty są co miesiąc, atmosfera jest ok, no może czasem jest nerwowo. Jeśli szukasz dodatkowej pracy to polecam.

pogodynka
@xyz

klimat umiarkowany, obecnie wiosna

Dziwią mnie te komentarze na temat atmosfery, ludzie są naprawdę fajni i pomocni, czasami jest napięta amosfera jak jest mało czasu i kończy się badanie, ale tak jest wszędzie. Jak ktoś szuka ambitnej pracy i chce się rozwijać to tego typu praca jest idealna.

Automateusz

Nie masz sie co dziwic - takie komenatrze w necie to najlepszy sposob, zeby dosrac konkurencji. Bo co szkodzi napisac, na przyklad, ze "nie placa, oszukuja, porywaja, bija, gwalca, zjadaja ludzi". A firma jak jest tak jest - komentarze sa od 2010 roku, wiec przynajmniej te 5 lat istnieje na rynku, a pewnie i dluzej, nie chce mi sie sprawdzac.

anka

Nie płacą, bo nie mają pieniędzy, a może nie mają kasy tylko dla pracowników, a dla siebie mają. Żenujące jest to, że musisz chodzić kilka razy w tygodniu i pytać czy jest kasa za ten, za tanten i za wcześniejszy projekt. A oni zawsze mówią, że dadzą znać, po czym jak pojawia się kasa to rządzi zasada "kto pierwszy ten dostanie, hura!".

asia

Trolololo
@asia

"Ja pracowałam w ten firmie przez ok miesiąc w listopadzie 2013, brałam udział w 3 projektach i za żaden nie ujrzałam ani złotówki, wiszą mi kilka stówek, zdecydowanie nie polecam, marnujesz czas siedząc tam, a oni nie płacą." Aśka, to ty?! Przyjdź wypłacę ci kasę od ręki.

ciekawy

Ciekaw jestem czy sytuacja jakoś unormowała się? Czy nadal nie płacą na czas? A jak z umowami ?

@ciekawy

Są umowy na dzieło co jest opór wygodne, bo są mniejsze składki i dostajemy więcej pieniędzy, a z wypłatami już się ogarnęli, bo za dużo ankieterów odchodziło i teraz są co miesiąc.

Sylwester

Oni tego nie tłumaczą.Oni po prostu nie płacą a jak dopominasz się o daske to cie wymieniaja na inny model,taki co na początek nie pyta i kolejny nowy model.Tam jest bardzo duza rotacja,bo ludzie uciekaja z tej firmy i za nieplacenie i ten brak szacunku dla nas i naszej pracy-stanowczo odradzam.a te pozytywy to chyba podstawiona panienka pisze.I nie ma tam z kim rozmawiać juz pytać o kaskę to sprawa o wylotu.

Małgosia

Oni tego nie tłumaczą ,albo inaczej -mówią "jak będzie kasa to bedziemy placić" i takie dopominanie się o pieniądze trwa i trwa. Absolutnie odradzam. Ani to jest stabilna firma,ani etyczna. Stanowczo ci odradzam. Jest wiele firm tego typu poszperaj w internecie i zawsze pytaj,czy firma płaci. Czyli ta co zleca badanie anie wykonawcy,bo wykonawcy tez cienko przędą.

Malgosia

Odradzam po stokroc Nie płacą kasy

Nie polecam

Bardzo bardzo nie polecam. Nie wypłacają pieniędzy. Szukajcie czegoś innego.

zołza

Oczywiście najlepiej opierać się na opinii innych,zamiast samemu sprawdzić jak tam jest. Mi osobiście bardzo się podoba-nie narzekam. A dla tych którzy wypisują takie bzdety nt. pensji przypominam,że praca jest ogłaszana jako "praca dodatkowa"

O.Na

Zdecydowanie nie polecam pracować w tej firmie. Chodzi głównie o wynagrodzenie, które nigdy nie jest w terminie, ja czekałam aż kilka miesięcy na 1 wypłatę, potem kolejna po jakimś czasie. A poza tym to usąć można przy stanowisku. Przeważnie dzoni sie do tych samych respondentów, którzy i tak nie odbierają, szkoda gadać. Komputery i sprzęt też ciągle nawala.

Zostaw merytoryczną opinię o CBM Indicator - Warszawa

• Jak się pracuje w CBM Indicator?

Zobacz opinie na temat firmy CBM Indicator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CBM Indicator?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBM Indicator?

Kandydaci do pracy w CBM Indicator napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBM Indicator
2.8/5 Na podstawie 164 ocen.
  • świętojerska 5/7
    00-236 Warszawa