Opinie o CBM Indicator w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CBM Indicator. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CBM Indicator o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBM Indicator w Warszawa

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w tej firmie?

Igor

Są osoby potrafiące głównie narzekać. CBM Indicator ma dobre opinie na gowork-u i w internecie, to daje obraz firmy!!

Patrycja

@Mały Szary Człowiek, czym spowodowane były opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia przez firmę CBM Indicator swoim pracownikom? Z tego co pamiętasz to był ku temu jakiś konkretny powód? Rozumiem, że opóźnienia z czasem zawsze były regulowane? Gdybyś mógł to przedstaw również, jak ocenisz atmosferę pracy panującą za Twoich czasów u tego pracodawcy.

Mały Szary Człowiek

Pracowałem w tej firmie wiele lat temu. Czytam komentarze i widzę że nic się nie zmieniło. Praca dobra dla studenta którego nie obchodzi kiedy będzie wypłata. Doprosić się nie można. Wymijające odpowiedzi.

Ankieter

amatorska rozmowa z dziewczyną, która obiecuje, obiecuje

raczej nie były to pytania, co zaskakujacy brak konkretnych odpowiedzi na moje

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Patrycja

@anonymous, możesz opisać w jaki sposób osoby trzecie pomogły Ci w odzyskaniu należytego wynagrodzenia za pracę w firmie CBM Indicator? Pracodawca w jakiś sposób wyjaśnił z czego wynikało to opóźnienie? Napisz, proszę, jak wyglądało to szczegółowo.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Patrycja

@Gość1234 to o czym napisałaś, jest poważną sprawą. Nie czujesz się komfortowo ze świadomością, że Twój wkład w firmę nie został wynagrodzony. Jak na ten moment przedstawia się ta sytuacja? Udało Ci się wyegzekwować zaległe wynagrodzenie?

@Patrycja

Na szczęście udało mi się otrzymać wynagrodzenie, ale musiałam prosić o pomoc osoby trzecie.

Kaha

Witam,jak wygląda praca w tej firmie,chodzi mi o prace z domu konkretnie. Czy projekty są ciagle ,czy są jakieś przerwy między projektami, jeżeli są to jak długie,np. pare dni czy tygodni. Dzięki za opinie

Mati

Pracowałem dorywczo w wakacje i nie było takich limitów. Płacili od godziny.

Zuza

Czy są jakieś limity, ile trzeba zrobić ankiet dziennie? I ilu tzw respondentów zgadza sie na ankiete?

zdecydowanie odradzam

Jestem niezadowolona z pracy w CBM Indicator. Co prawda nie pracowałam tam długo, ale te 4 miesiące wystarczyły, aby niesmak po tej pracy pozostał. 1. Panował tam totalny chaos. Jeden kontroler mówił jedno, opiekun drugie i można było ogłupieć. 2. Rozumiem, że to calltel, ale w tej salce co pracują ankieterzy było strasznie głośno, każdy się drze. Pracowałam w różnych calltelach i stanowiska były lepiej wyciszone, albo w salce było mniej ankieterów. 3. Chyba najważniejsza część: otóż, zostałam oszukana na pewną kwotę pieniędzy. Fakt, przelewy zawsze były na czas, ale system naliczania wynagrodzenia jest beznadziejny. Niby część szkoleń była płatnych a pieniędzy za nie nie widziałam. Tak samo jak coś szwankuje ze sprzętem to za ten czas nim ktoś przyjdzie i pomoże nam naprawić nie otrzymujemy pieniędzy. 4. Baza respondentów niedopracowana: zdarzało się i tak, że z danym respondentem próbowano skontaktować się ponad 20 razy, albo numer był wpisany do dwóch różnych ID i dostawało się opieprz od respondenta, że znowu do niego dzwonimy. 5. Niektóre projekty ciekawe, ale szkoda, że nie ma możliwości wyboru. 6. Po 2 miesiącach pracy dowiedziałam się, że istnieje pokój socjalny, bo w pierwszym dniu pracy nikt nie raczył poinformować, że coś takiego istnieje. 7. Te "szkolenia" to pic na wodę fotomontaż, nie płacą za nie i uważam, że szkolenie nie polega na przeczytaniu ankiety tylko na przekazaniu o co dokładnie w niej chodzi i na co zwracać uwagę. Ogólnie to 2/5. Nie polecam.

Patrycja

@Lidia, może opiszesz w takim razie jak wygląda zatrudnienia. Rozumieć mam, że masz możliwość pracy zdalnej w domu? Jeżeli chodzi o grafik to jest możliwość mozliwość ustalenia sobie godzin w jakich możesz pracować? Na jakie stanowisko trzeba aplikować by zatrudnić się na podobnych warunkach?

Lidia

Byłam ostatnio na rozmowie i mam pozytywne wrażenie. Pani która ze mną rozmawiała jest bardzo miła,cierpliwa i wszystko konkretnie wyjaśniła(nawet kwestie wypłat).Jest możliwość pracy w domu co w moim przypadku jest bardzo wygodne.

Niezadowolona

A ja zostałam oszukana przez pracowników tej firmy, szczególnie przez pewna panią, z którą miałam rozmowę na temat odbycia praktyki. Na rozmowie ustaliłyśmy co i jak, a w praktyce okazało się, że chcą mnie wykorzystać do nabijania za darmo badań telefonicznych. Narazili mnie tylko na niepotrzebne koszty. I to ma być szanująca się firma :/ Dno.

zadowolona ankieterka

Pracowałam w różnych firmach badawczych. Tu pod względem atmosfery jest najlepiej. Pieniądze są regularnie jeśli się uzupełni u pani od rozliczeń dokument (z wyjątkiem jednej obsuwy 2-tygodniowej). Badania są, można wybierać. Teraz mają wejść zmiany - wyższe stawki! Już się nie mogę doczekać!

h

@ ala czyli jednym słowem wszystko się zgadzało :)

ala

Pracowałam miesiąc i było ok. kasę dostałam po dwóch od rozpoczęcia pracy, tak jak mówili.

były

Zmienili portal, już się nie ogłaszają na gumtree; )

Zołza & Szulc

Witam, Pracowałam tam całe 3 lata, więc trochę na temat tej firmy wiem. Praca jest (a przynajmniej zawsze była) ogłaszana jako dorywcza i nie bez powodu, albowiem w umowie wyraźnie jest napisane, że wynagrodzenie wypłacane jest do(!) 3 miesięcy od momentu podpisania umowy. Grafik jest elastyczny, można bez problemu dopasować go do swoich potrzeb, np. zajęć na uczelni; stawka godzinowa rosnąca co oznacza że po przepracowaniu kilku miesięcy można wyciągać nawet 15 zł/ h. Z perspektywy czasu można by docenić także umowę, ponieważ jest w niej uwzględniona każda zarobiona przez nas złotówka - co nie jest takie oczywiste, więc na początku roku możemy czekać także na bonus w postaci dużego zwrotu podatku. Umowę tą podpisuje się po zakończeniu badania, wobec czego wszystkie opinie rzekomego nie wypłacania wynagrodzenia lub nie wypłacania go na czas są prawdopodobnie spowodowane tym że ktoś zakończył pracę i nie podpisał rachunków lub nie podpisał ich od razu. Praca, jako praca sama w sobie - ok. Nie jestem w stanie uwierzyć w te opinie nt. tego, że jeść trzeba przy stanowisku (bo wręcz nie można i za to ludzi ganiają) a przerwa jest tylko do kibelka. Przerwa jest 15 minutowa na 4 godziny pracy + na kilka minut zawsze się można się wyrwać do toalety lub na fajka. Kontrolerki też ludzie. Mało kto wie, ile mają na głowie, prócz układania grafiku dla 30 osób, nadzorowania ich pracy, ogarniania permanentnie spóźnionych, a także poprawiania ankiet ludzi którzy się pomylili. Generalnie jeśli terminy nie gonią, kontrolerki są bardzo ok. Ludzie powyżej, którzy twierdzą że badania są trudne, nie mają najwyraźniej pojęcia co to jest transmisja danych, ani jak się fenomenalnie przeprowadza ponad półgodzinne badania z 1 respondentem (co jest rzadkością!). Atmosfera była od zawsze mega rodzinna, ankieterzy pracujący od lat są wspaniali. Podsumowując: Jeśli ktoś chce dorobić, a nie z tego żyć to jest to praca świetna. Oferująca wiele, a nie wymagająca od nas zbyt wiele prócz zaangażowania i chęci. Pozdrawiamy wszystkich pracowników, a w szczególności kontrolerki & dział realizacji. M.Sz & A.P

elka

to sie dowiedz w sprawie tych praktyk u źródła- w indicatorze, tu na forum z opiniami o tej firmie nikt ci praktyki nie zaoferuje pewnie się będziesz tam nadawał, bo jesteś taki bezradny...

Zostaw merytoryczną opinię o CBM Indicator - Warszawa

• Jak się pracuje w CBM Indicator?

Zobacz opinie na temat firmy CBM Indicator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CBM Indicator?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBM Indicator?

Kandydaci do pracy w CBM Indicator napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBM Indicator
2.8/5 Na podstawie 164 ocen.
  • świętojerska 5/7
    00-236 Warszawa