Opinie o EDICUS w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EDICUS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie EDICUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDICUS w Poznań

PoProstuNauczyciel

Tak czytam te opinie i jestem w szoku, gdy widzę opinie pod adresem tej szkoły. Pracuję w Edicusie już ponad rok i żadna wypłata nie była opóźniona! Ba, zwykle jest 2 dni przed czasem. Stawki, jakie proponują nauczycielom są jednymi z lepszych pośród szkoł dla dorosłych w Poznaniu. Zresztą chyba potwierdza to rotacja nauczycieli - niemal żadna, a jak jest w żaku, cosinusie, ap lub w omedze (delcie)? Może jestem wyjątkiem, ale p. Dyrektor nie mogę naprawdę niczego zarzucić. Fakt, nie próbowałem prosić jej o jakąś niestandardową pomoc, nie prosiłem o rozwiązywanie jakichkolwiek problemów, ale żadne moje zapytanie nie pozostało bez jasnej, czytelnej odpowiedzi. Jeśli chodzi o nacisk na porządek i standardy, to nie byłbym nieuczciwy, gdybym cokolwiek zarzucił szkole. Ludzie, którzy nie wierzą, niech sami spróbują sprawdzić, jaka jest prawda, np. próbując zająć się nauczaniem :)

Sylwek z Lubonia Nowy wpis
@PoProstuNauczyciel

Sądząc po sposobie i jakości pisania, to pan jesteś chyba w tej szkole woźnym!

Sylwek z Lubonia Nowy wpis

Odkąd w szkole zaczął pracować mąż właścicielki, to nic dobrego się tam nie dzieje. Wydaje mu się, ze pozjadał wszystkie rozumy, a na pracy w oświacie się nie zna. Ale czego wymagać od człowieka, który do oświaty trafił prosto z magazynu. Tylko patrzy jak i kogo oSZWABić!.

Samuel Nowy wpis

Odkąd właścicielka wywaliła swojego brata, a na jego miejsce przyszedł jej mąż, to tam jest jeden wielki chaos.

Edyta Nowy wpis

Chaos, (usunięte przez administratora) i bałagan.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Zuzanna

@Vecik Rozumiem, ale jednocześnie uważam, że trzeba uparcie bronić swoich racji. Życzę Ci pomyślnego rozwiązania tej nieprzyjemnej sytuacji. Czy ktoś jeszcze z obecnych na forum użytkowników jest albo był pracownikiem w EDICUS i zechciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tego pracodawcy? Bardzo serdecznie zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Zuzanna

@Vecik Dziękuję Ci za to, że pokrótce przedstawiłeś nam aktualną sytuację w EDICUSIE. Wnioskuję, że musisz być ich pracownikiem. Jak zatem uważasz - z czego wynika taka zła organizacja? Może należałoby to zgłosić jakimś organom nadrzędnym - co sądzisz?

Kuba

Skąd takie złe przemyślenia? Może taki zbieg okoliczności?

Vecik
@Kuba

Może to zbiegi okoliczności, ale nie trwają od wczoraj. Niestety, nie warto!

Zuzanna

@Kamil, czy wiesz może na jakie stanowiska najczęściej prowadzona jest rekrutacja? Czy chodzi jedynie o kadrę pedagogiczną? Jak oceniasz swoją współpracę z EDICUS? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaoferowane? Proszę Cię o zmieszczenie informacji w tej kwestii na tym forum.

Zuzanna

Czy możecie się wypowiedzieć na temat częstotliwości prowadzenia rekrutacji w EDICUS? Jak wraz z 2018 r. prezentują się aktualne warunki zatrudnienia. Może doszło do jakiś ważnych zmian, istotnych z punktu widzenia pracowników? Wasza opinia w tej kwestii będzie przydatna dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z EDICUS.

Kamil
@Zuzanna

Standardowo, dwa razy w roku. Z tego, co pamiętam, to aplikacje najlepiej wysyłać na adres mailowy szkoły.

Zuzanna

@PoProstuNauczyciel w takim razie, co mógłbyś powiedzieć o atmosferze panującej w EDICUS na co dzień? Można liczyć na pomoc i wsparcie merytoryczne kolegów z pracy?

@Zuzanna

Atmosfera jest całkowicie normalna. Życzyłbym każdemu nauczycielowi szkoły publicznej, aby (w dzisiejszych czasach) pracowało się w tak życzliwych warunkach, jak w Edicusie. Co prawda o żadną szczególną pomoc merytoryczną nie prosiłem koleżanek czy kolegów z Edicusa, bo i potrzeby takiej nie było, ale jestem przekonany, że nie byłby to problem.

Zuzanna

@PoProstuNauczycieldziękujemy za opinię. A na jakie dodatkowe benefity mogą liczyć pracownicy EDICUS?

@Zuzanna

Podstawowe korzyści są na tyle jasne i czytelne, że nie potrzeba nikogo mamić żadnymi dodatkami: godne stawki, wypłata na czas, zapewnione warunki pracy. O co chodzi? Jakie dodatki? Mówimy o pracy w szkole, a nie w korporacji.

Pańcia

EDICUS to fajna szkoła. Ale zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.

4rtgh

no nie ma nie @pracownik była ale sie ksonczyla :) była tez dla nauczcyciela przedszkola jezyka angielskiego i niemieckiego..ale to juz nieatulane trzeba cekac az od nich cos nowego sie pojawi moze..:)

Zorro

Pracowniku, przeczytaj dokładnie wypowiedź Róży, bo chyba nic nie zrozumiałeś. Chociaż wcale mnie to nie dziwi, większość zatrudnionych w szkołach niewiele rozumie, albo udaje że coś zrozumieli.

Zadowolona

Witam, zawsze jak ktoś ma dobra zdanie o Pracodawcy to uważany jest za "Wybrańca". Ja z pracy jestem bardzo zadowolona a "Wybrańcem" się nie czuję. Wynagrodzenia są zgodne w uzgodnieniem na początku semestru i terminowe. Wiem co piszę bo już 5 lat tam pracuję. Jeśli chodzi o Panią Dyrektor to wiedząc jak zależy mi na dodatkowym zarobku, czekała na mnie gdy na rok musiałam przerwać pracę. Oczywiście zaraz się ktoś odezwie że to pewnie pisze ktoś z sekretariatu. Myślcie co chcecie ale jestem zdecydowana bronić dobrego imienia kogoś kto realnie wiele razy pomógł mi i wielu innym z grona pedagogicznego. Wierzę, że jeśli autorka w/w postu nie otrzymała pomocy to dlatego że dyrekcja nie była wstanie pomóc.

ŁEJEJCIU
@Zadowolona

tak, tak dorosły człowieku. Tańczyć muszą wszyscy tak jak zagrasz. A tutaj bum...nie udało się. ŁE JEJCIU JEJCIU i co tutaj znów wymyśleć. TUTAJ NÓŻKAMI, TUPAJ I RZUĆ SIĘ NA GLEBĘ :)

Zadowolony

Poprzednie opinie nie odpowiadają prawdzie, są złośliwe. Pani Dyrektor dobrze zarządza szkołą, w sposób przejrzysty przedstawia wszystkie sprawy, które są rozwiązywane w sposób pozytywny dla nauczycieli i uczniów.

`pracownik

Ale głupoty wypisujecie. Po pierwsze centrala nie jest w Warszawie i nigdy jej tam nie było. Po drugie nie ma oferty na Dyrektora Szkoły w Poznaniu. Ktoś wobec tego wypowiada się chyba , nie na temat Edicusa.

PRACOWNIK

brednie,warunki stawane są jasno, nie musisz ich przyjmować

Zostaw merytoryczną opinię o EDICUS - Poznań

• Jak się pracuje w EDICUS?

Zobacz opinie na temat firmy EDICUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EDICUS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EDICUS?

Kandydaci do pracy w EDICUS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EDICUS
3.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Strzelecka 48 lok. 12
    61-846 Poznań