Opinie o KPM-MEBLE KŁODZKO w Kłodzko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KPM-MEBLE KŁODZKO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KPM-MEBLE KŁODZKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPM-MEBLE KŁODZKO w Kłodzko

powaloneMIEJSCE

Największa zbieranina patologi jaką widziałem na oczy . (usunięte przez administratora) Ludzie którzy tam pracują to w większości totalne zera ! Nie dziwie się że kierownictwo taktuję tam ludzi jak śmieci bo to są śmiecie . NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACOWAĆ ! Totalne ZERO .

Były kierownik
@powaloneMIEJSCE

Popieram wypowiedź. Szkoda ludzi czasy się zmieniły a ludzie nadal trzymają się kurczowo tego zakładu. Swoją świetność zakład miał na początku istnienia lata 90 i 20 .

Hela Nowy wpis

W lipcu firma szukała asystentki biura dyrekcji i zastanawiam się czy etat został obsadzony. Zależałoby mi na tej pracy, tym bardziej, że mam doświadczenie na podobnym stanowisku. Z racji tego, że ogłoszenie jest nieaktualne nie widzę szczegółów. Może ktoś wie jakie są zarobki podstawowe i czy obowiązuje dress code?

powaloneMIEJSCE

pies z kulawą nogą
@powaloneMIEJSCE

nie obrażaj ludzi tam praujących!!

@powaloneMIEJSCE

To nie wina pracowników że zakład jest jakiś dziwny. Znam ludzi tam pracujących są to osoby bardzo dobre, takie które oddadzą wszystko co mają żeby pomóc komuś w potrzebie. Zakład ma problem z zarządzaniem. Jak dobrze wykonujesz zadania to masz dobrze.

Były kierownik Nowy wpis

Agnieszka Nowy wpis

Czy jest jakaś osoba do której można u was zgłaszać jakieś tego typu niefajne zachowania? Zarobki chociaż dobre tu teraz? Bo czytałam stary komentarz, że była najniższa krajowa ale w sumie nie wiem czy na każdym stanowisku tak macie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w KPM-MEBLE KŁODZKO?

Endrju

Nie ma nic. Poreszta p tym (usunięte przez administratora)za najniższa krajowa nie miał byś sił do imprezowania

Kierowniczka

Imprezy organizacyjne mają tylko pracownicy dział biurowych

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w KPM-MEBLE KŁODZKO. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent/ka Biura Dyrekcji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Czy w KPM-MEBLE KŁODZKO występują paczki/bony świąteczne?

Kierowniczka

Na święta Bożego Narodzenia dostaje się tylko pierniczki haha, plus premie, w tym tym roku było to 1500 zł i na Wielkanoc 500 zł

Czy rozmowa rekrutacyjna w KPM-MEBLE KŁODZKO odbywa się również w języku angielskim?

Kierowniczka

Tak, jak najbardziej ????

Urszula

Jakoś słabo atmosfera tutaj wygląda po przeczytaniu opinii, że pracownice boją się odmówić zastania w robocie po godzinach. :/ Naprawdę ludzie czuli się tu tak zastraszani? Da ktoś znać jak z atmosferą tutaj aktualnie, wciąż jest tak nerwowo czy niekoniecznie?

Endrju

Miałem ,,przyjemność" pracować w tym (usunięte przez administratora). Zmuszanie przez kierowniczki do zostania na nadgodzinach często nawet do 2 w nocy. Nie obchodziło ich ze dojeżdżasz z dalszej miejscowości i nie będziesz miał czym wrócić do domu. Na każdy sprzeciw się słyszało JAK SIE NIE PODOBA TO SIE ZWOLNIJ. Brak empatii i zrozumienia pracownika. Za każdy źle wsadzony komponent 25 zł kary. Normy do wyrobienia z kosmosu. Tutaj biegasz i masz marna najniższa krajowa bo co byś się (usunięte przez administratora)To nie dasz rady wyrobić. Szef dal 100 zl podwyżki, ale w zamian zabrał 100 zl premii. Współpracownice fałszywe i bojące się stracić pracy, które godzą się na wszystko. Jak chcesz skończyć ze sryta psychika to zapraszamy do Steinpola

Ruda
@Endrju

Mówi ktoś kto pracował tydzień w tym 2 dni wolnego ???????????? a mówisz o ludziach którzy pracują latami i nikt nie ma problemu z wyrobieniem normy po za tobą. Widzę, że infirmacji o podwyżce też nie ogarąleś. Jeśli nie rozumiesz to mogłeś zapytać którąś z tych fałszywych współpracownic . Może miały podstawy do takiego zachowania.... PROSZĘ PANI , A ONE ZARTUJĄ ZE MNIE.... PROSZĘ PANI , A ONE SIĘ NA MNIE PATRZĄ... Czy coś Ci to przypomina? ????????????????

Sisi
@Ruda

W 100% zgadzam się z Endrju. Współpracownice trzęsące gaciami żeby odmówić zostania po godzinach. Ale tak kończą ludzie którzy ledwo podstawówkę skończyli i się boją ze nie znajdą innej, lepszej pracy. Każdy normalny zakład pracy pyta czy możesz i chcesz zostać po godzinach. A tu się słyszy jak nie pasuje do znajdź inna pracę. I wiesz co? Znalazłam inna i lepsza pracę za lepsze pieniążki. A wy ludzie po podstawówce męczcie się dalej ????

kandydatka

a ktoś opowie o romansie z przed lat pani A?

ciekawy
@kandydatka

można cos więcej ciekawy temat :)

Jaga
@ciekawy

niewiem o którą Panią A. chodzi

Jak wygląda sprawa grafiku w KPM-MEBLE KŁODZKO. Czy pracodawca idzie na rękę?

Z

Nie, pracodawca zmieni godziny pracy tylko wtedy jak zakład potrzebuje

Wiecie czy KPM-MEBLE KŁODZKO udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ona

Udostępnia ????

Udostepnia laptopy ale w wielu przypadkach trzeba się nim z kimś dzielić...

Bandit

Udostepnia laptopy? Vhba z metra ciętemu kudzwialowi

Podam taki przykład przychodzi nowy pracownik świeżo po ukończeniu szkoły i idzie na jakiś dział, niby jest trzy miesiące na do uczenie się w tym zawodzie. Poznaje majstera szefa i inny przełożonych, wydaję się że będzie dobrze a tu po jakimś czasie zaczynają mówić,, zamało robisz, rób to szybciej, streszczaj się ". Dla ludzi wyżej robi za mało bo w tym zakładzie nie liczy się człowiek tylko ile zrobisz a nie czy jest solidnie zrobione, pewna osoba która tam pracuje od wielu lat powiedziała mi,, młodzi pracownicy nie utrzymają się w tej firmie ". Ludzie są zmęczni a jak coś się odezwiesz usłyszysz że jak coś się nie podoba to droga wolna ktoś inny znajdzię się na twoje miejsce, tyle ludzi jest za bramą chętnych do pracy. Teraz to tylko szukać innej pracy i uciekać na dalej od tej firmy.

Bolek

Jakie stanowisko najbardziej polecacie ?

@Bolek

Tapicernia za godzinę jest prawie 23 zł

Ile jest zmian w KPM-MEBLE KŁODZKO?

Rex

Zależy o którym dziale myślisz np. Tapicernia na 1 zmianę, szwalnia na 2 , krojownia na 3, magazyny na 2, pianki na 2 i pakowanie mebli na 1

Bocian

Omijacie ten zakład z daleka ,niemiecki szef i urzędasy martwią się tylko o siebie nie szanują nikogo ,musisz pracować w soboty by zarobić 2700 pln.Normy z kosmosu ,brak procedur bezpieczeństwa i higieny a ochroniarze pamiętają jeszcze komunę.

@anonim a są zapewnione maseczki?

Dlaczego taka duża firma nadal jest otwarta gdzie przyjeżdżają kierowcy z innych firm. Kupę ludzi pracuje w jednym miejscu nie wiem czy to jest właściwe na ten moment.

Rex

Atmosfera jest nie ciekawa ponieważ dużo ludzi zwalnia się, z pracy i jest za dużo pracy mało czasu na wykonywanie danego zadania. Cały czas każdy dział zwala winę za błędy na drugi, ciągle kłótnie i mało płacą. Pracując tam trzeba naszyć 900 sztuk pokrowców i pracować w każdą sobotę żeby dostać 3000 zł. Pracując tam widzę jak ludzią wciskają (usunięte przez administratora) prawdę, obiecują dobrą płace ale człowiek tam się wykańcza.

@Rex

Czy każda sobota jest obowiązkowo pracująca dla pracowników zatrudnionych w firmie KPM-MEBLE? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda, dlatego, proszę o odpowiedź.

@Marek

Jest tak że na różnych działach jest różnie na przykład na tapicerni muszą robić w sobotę mają przychodzić bo jest lepiej przyjść niż robić po 9-10 godzin na dzień. Bo jest tyle roboty że nie wiadomo za co się brać. A na szwalni jest tak że jest lista kto przychodzi i dostaje 200% za każdy komplet. Teraz też podobno mają trochę ludzi zwolnić bo są mało wydajni a to osoby, które pracują tam po 10 - 15 lat i dłużej ale szefowi to się nie podoba że za mało robią. Tak samo jest z praktykantami którzy są na zakładzie dajmy taki przykład praktykanci stoją robią mebel opiekun idzie od nich zostawia z meblem, oni kończą i nie mają co robić to stoją a opiekun wraca po 2 godzinach i ma problem bo nic nie robią.

Pracowałem tam przez 8 lat teraz pracuje za granicą. I wiem jak tam teraz jest bo mam wielu znajomych wśród pracowników.

Antoni
@Marek

Piszesz, że w firmie liczy się wydajność i jest dużo pracy. Ciekawi mnie, czy w związku z tym pracownicy są odpowiednio wynagradzani i premiowani za pracę w soboty lub po godzinach. Napisz więcej o dodatkowych benefitach podwyższających pensję.

Rex

Ten zakład robi sobie sam pod górkę. Potrzebują pracowników bo mało ludzi jest, a oni jeszcze zwalniają pracowników. Teraz z działu szwalni zwolniono 6 pań które szyły tam ponad 10 lat, a miały 70% wydajność. Wiadomo że w tym zakładzie ciężko jest wyrobić 100% wydajności. Tak samo dają nowe maszyny które jest ciężko ogarnąć to oni, dają szwaczki na te maszyny i dają im do podpisania papierk że przeszły kurs tej maszyny.

Zostaw merytoryczną opinię o KPM-MEBLE KŁODZKO - Kłodzko

• Jak się pracuje w KPM-MEBLE KŁODZKO?

Zobacz opinie na temat firmy KPM-MEBLE KŁODZKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPM-MEBLE KŁODZKO?

KPM-MEBLE KŁODZKO
2.4/5 Na podstawie 180 ocen.
  • Objazdowa 5
    57-300 Kłodzko