brak logo

ING LEASE POLSKA SP.Z O.O.

Warszawa

Opinie o ING LEASE POLSKA SP.Z O.O.

admin 2015-06-09 22:24:10
Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie ING LEASE POLSKA SP.Z O.O..
1
tedek 2015-09-17 21:59:56
Firma była fajna, i super sie pracowala dopoki nie zaczeli sie zjawiac ludzie z Kredyt Leasu. zamknieta klika, i rodzinny biznes.
dyrektora operacyjna to kompletne dno i sciaga swoich ludzi, ktorzy maja tak mala wiedze jak ona. A DO TEGO JEST WREDNA.
1
lol 2016-01-21 18:45:01
Nadgodziny są. I to jest super. Niektóre działy również są ok. Ale to co się dzieje w operacyjnym, to porażka. Dyrektor operacyjny, który stosuje mobbing. I który w poprzedniej firmie również był oskarżony o mobbing. Nie można się odezwać. Wyrazić swojego zdania. I zatrudnianie po rodzinie. ... osób, którzy wiedzę mają zerowa.
1
Pracownika 2016-05-07 14:06:33
Nadgodziny są. Jak napiszesz żenującego maila do przełożonego z prośbą o nadgodziny bo się nie wyrabiasz. To jest mega śmieszne i żenujące. Ze pracownik ma się prosić o nadgodziny.
Atmosfera teraz w dziale operacyjnym jest nie zaciekawa. Więc nie radzę zatrudniać się w tej firmie. Nie szanuje ona człowieka. Kilka lat temu polecałbym. Ale nie teraz...
Jeśli chcesz być poniżany i wykonywać rozkazy i bac się o pracę to aplikuj. Jeśli cenisz komfort i przyjazna atmosferę, to nie tutaj. Nie z tą dyrekcja .
1
Pracownik 2016-05-12 22:26:00
Porażka. I ten klakier, pomagier pani dyrektor operacyjnej. Durne to strasznie. Tylko się slini do facetów i myśli że jest cudem pięknym, a za grosz rozumu nie ma. Skacze jak małpka i wykonuje zadania pani dyrektor. Nie zdając sobie sprawy, że mobbinguje ludzi.
4
Zostaw swoją opinię o ING LEASE POLSKA SP.Z O.O. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING LEASE POLSKA SP.Z O.O.