Opinie o Perfekt s.c. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Perfekt s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perfekt s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfekt s.c. w Bydgoszcz

julia9933 Nowy wpis

Potrzebuje pilnie informacje, kto archiwizuje dokumenty firmy Perfekt, bo pod podany w internecie numer nie można sie dodzwonić. Potrzebuje kopie świadectwa pracy.

Natalia Nowy wpis

Jak można zgłosić do firmy Perfekt swoją chęć do wykonywania pracy chałupniczej? Okres przedświąteczny to czas, w którym dużo osób poszukuje możliwości dodatkowego wynagrodzenia. Tym bardziej - praca, którą można wykonywać w domu o dowolnej porze dnia - wydaje się być kusząca.

Natalia Nowy wpis

@praca zdecydowałeś się na taką współpracę z Perfekt s.c.? Praca chałupnicza szczególnie kilka lat temu była bardzo popularną formą pracy dodatkowej. Jak rozliczana jest w tej firmie?

praca Nowy wpis

Witam jestem umówiona z firmą ale ma coś zupełnie innego. Praca chałupnicza z wynajęcie m garażu u mnie... jest się czego bać ? Ktoś dostał taka propozycje pracy ??

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Perfekt s.c. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
praca

Niks

No wiesz co, ludzie zawsze się znajdą, bo ludzie generalnie nie mają pracy, a chcieliby mieć, bardzo polecam

Pat

Jedni pisza o perfect o slodyczach inni o jakis przyborach do szkol inny zas o czym innym, ludzie napiszcie dokładnie o jaka firme Wam chodzi. wie ktos cos o firmie z Pawłowic (słodycze)?

Wojewodek

Podpowiedzcie mi czy to forum nie dotyczy przypadkiem http://www.perfekt.edu.pl/kontakt.html czyli Centrum Nauki Języka Angielskiego? Odnoszę wrażenie, że ktoś troszeczkę źle interpretuje fakty dotyczące tego forum. Prosiłbym o sprostowanie bądź uściślenie, bo wyszukując firm można natknąć się na różne możliwości.

just 79

Haha niesamowita firma i ciagle jeszcze istniejaca ;)

Oszukana przez Perfekt

Wszystkie opinie potwierdziły się.Firma jest to jedno wielkie oszustwo ,nawijają makaron na uszy a potem martwisz się o koszty i trzepiesz się czy starczy_ na -ZUS(430zł),paliwo -(1000zł),księgowa -(130zł)+podatek(500zł) ale nie martw się przy podatku nauczą Cię oszukiwać,lewe faktury itp szef stwierdził żę skoro można to czemu nie ,jak nie chcesz się wpakować w kłopoty,jak najdalej od Perfektu Fabryki Piękna i Faraona.Mydlą oczy że będziesz zarabiać 3000 zł ,jeszcze jak wcześniej wspomniano przemiła sympatyczna blondynka w biurze ,na rozmowie kwalifikacyjnej mówi,,taki zarobek?!jak dla kobiety -suuperr,,, tylko zapomina dodać że żeby tyle zarobić trzeba jeździć od rana do wieczora w skali miesiąca musisz mieć obrotu co najmniej 30tyś zł ,jest tylko sprzedaż sprzedaż i sprzedaż i nic więcej.jak jest dobra sprzedaż,kochają Cię, nie ma sprzedaży traktują Cię jak MURZYNA !!!!!nawet jak miałam anginę kazali mi jeździć , szef był ponoć zły!! że nie wyjechałam tak mi powiedziano .Szkoda słów na tą firmę,nikt nie dodaję na początku że słodycze są bardzo drogie i mało tego nikt ich nie kupuję ,a nawet jeśli ktoś kupi to dzieci od tego chorują, piękna przemiła blondynka twierdzi że oni mają certyfikaty ,mało istotne że w połowie są po norwesku ale certyfikaty są !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uczulam na takie firmy oszuści banda złodziei traktują ludzi jak murzynów ,pracowałam już w wielu firmach,ale czegoś takiego nie przeżyłam,nawet jak po szkole zbierałam truskawki to pracodawca był uczciwszy niż PERFEKT-wypłacalny.Aha i jak już odchodzisz to cofają Ci wypłatę i nie dostaniesz żadnych pieniędzy bo spłacasz saldo towar straty , na odchodne miałam 300zł straty w towarze po pół roku ,to pytam w takim razie jakbym pracowała 2 lata to ile bym miała zapłacić 1000zł,szkoda gadać miałam pecha że tam trafiłam,trzeba uważać na takich pajaców

Oszukana

(usunięte przez administratora)OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.Firma to istne kombinatorstwo.

John z JZ

Miałem kontakt z tą firmą w połowie czerwca PERFECT PAWŁOWIC. Bardzo sympatyczna pani przeprowadziła ze mną rozmowę kwalifikacyjną która trwała ok 15 minut. Nie spotkałem się wcześniej z tak szybko przeprowadzoną rozmową. Oczywiście Pani poinformowała mnie podczas tej rozmowy czym zajmuje sie firma, pokazała katalog produktów, powiedziała że otrzymam telefon auto i towar. Zapytała czy jestem zainteresowany pracą u nich gdyby się na mnie zdecydowali. I że umówi mnie w ciągu 7 dni na jazdę z przedstawicielami. Przy okazji zapytała mnie również jakie zarobki mnie interesują - powiedziałem 2500% + prowizje, pieniądze na benzynę 1-ego każdego miesiąca a pierwsze w momencie podpisania umowy i auto z pełnym bakiem. Rozmowa się zakończła. Po 5 dniach znów ta przemiła Pani zadzwoniła, powiedziała tylko tyle JUTRO JAZDA PRÓBNA PROSZĘ BYĆ U NAS O 8:30, BĘDZIE PAN JEŹDZIŁ Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM CAŁY DZIEŃ, PROSZĘ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA JAZDĘ DO GODZINY 18-19. Firma nie przedstawiła mi żadnej umowy, żadnych warunków niczego. Pojechałem rano na umówione spotkanie, PH czekała na mnie już w aucie, ale powiedziałem jej że idę jeszcze do biura. W biurze już była inna Pani ale zapytałem się czy mogłaby mi pokazać umowę. ZAPYTAŁA ALE PO CO TERAZ PANU, JAK PAN WRÓCI Z JAZDY. Zapytałem czy Państwo mają coś do ukrycia że nie chcą wcześniej pokazać umowy niż po jeździe próbnej. PANI ZAMILKŁA. Więc poprosiłem jeszcze raz i powiedziałem że jako PH jestem dość uciążliwy i dążę do tego aby klient uległ i albo mi powie albo wyjde. POWIEDZIAŁA 1 ZDANIE: WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ. Ja się zapytałem czemu okłamują ludzi - odpowiedzi nie usłyszałem, i wyszedłem.

Kolego a weksel Ci oddali ???

Witam,czytając wasze wypowiedzi na temat tego czegoś co śmie się nazywać PERFEKT poczułem ulge ,że jest nas wielu a nie jestem sam-bez urazy.W każdej chwili jestem w stanie dołączyć do każdego kto chce i ma odwage iść z tą firmą na noże nawet do sądu.Jakiś czas temu podjąłem współprace z tą firmą(własna działalność).Niestety wcisneli mi auto-wynajem,towar-pierwszy był na kreche i weksel-podpisałem.Przyjechał gościu,który polatał ze mną dzień i stwierdził że jestem super i dam rade.Dałem,ale miesiąc:).Pierwszy raz udało mi sie naciagnać sklepy.Przy drugim razie jak mnie widział,klient chciał dzwonic na policje:).Trzeciego razu....wiadomo jak było:).Ceny słodyczy zniszczyłby nawet GEANTA.Wynajem auta+benzyna rozłożyłaby na łopatki niejedna firme transportowa.Potem towar okazał sie wybrakowany(np.lizak z tauazem-było brak lizaka albo nalepki),a batony przeterminowane do tej pory chodzą w szafce:).Wieksza czesc za towar splacilem,zostało badziewie.Gdy chcialem dobrac nowy towar(na szczescie nie dobrałem) kazali mi wyprzedac reszte albo z wlasnej kieszeni splacic.Poszedlem z pajacami na noże,bo jak nie to bym musial z żona:)Tak więc mówiąc w skrócie masakra jakas.Odradzam wszystkim współprace z tą firmą.PZDR kontakt gg:6597592

a ten perfekt w pawłowicach to ten sam co w bydgoszczy?

New pracownik

anonimka - 2010-04-08 08:54:49 Hej, mam pytanie, czy ktos pracował moze w tej firmie Perfect słodycze ale w Pawłowicach? Dzisiaj ide na rozmowe kwalifikacyjna, ale z tego co piszecie o tej firmie mam wiele watpliwosci. Firma dziala w calej Polsce wiec wydaje mi sie ze bedzie to ten sam pracodawca, a skoro ma tak byc jak wy piszecie, to oczywiscie debilka nie jestem, zeby tam pracowac... W balona mnie nie zrobia. Jesli ktos z Pawłowic tam pracowal, to bardzo prosze o odrobine opinii na ten temat! Pozdrawiam serdecznie:) Właśnie jak by ktoś mógł coś napisać o tej firmie? bo jutro mam rozmowe kw. i nie wiem co o niej myśleć, jestem osobą bez doświadczenia a przecież na przedstawicieli nie bierze się takich osób? Proszę napiszcie coś o nich!!

andrzej

witaj no własnie ja też ciekaw jestem tej firmy.... jakieś info ktoś ma??czyżby placówka została otwarta w Pawłowicach??

Byly pracownik

...a czy nie funkcjonują pod nazwą Simon & Mimur??? Bo zbankrutowac, to oni nie mogli! Kasę ciągnęli nizłą!

OSZUKANY

Perfekt s.c. Bydgoszcz, nie istnieje. Więc dzwonić nie ma dokąd. Firma zbankrutowała.

były sprzedawca

Też u nich robiłem w zeszłym roku i potwierdzam wszystko co tu piszą inni. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt s.c. - Bydgoszcz

Perfekt s.c.