Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Vassen Holandia

Hej interesuje mnie farbryka czekolady z tej firmy. Jest tam ktoś może ma jakieś informacje dotyczące godzin?

Bianca
@Vassen Holandia

Czy można podjadać czekoladę na zmianie?

Chętny
@Vassen Holandia

Czy tam trzeba znać języki żeby pojechać do pracy?

Chętny
@Vassen Holandia

Bo też dłuższy czas się już zastanawiam nad pracą za granicą i może akurat to byłoby coś dla mnie, natomiast właśnie obawiam się o tę znajomość języka

krop
@Chętny

ogólnie raczej nie, ale w niektórych ogłoszeniach jest wspomniane o podstawowej znajomości angielskiego, mimo wszystko język za granicą się przydaje

krop
@Chętny

nie wiem jak stoisz z tym jezykiem, ale prace sobie ogólnie raczej chwale, więc jeśli nie masz niczego w polsce na stałe nagranego to ja bym próbował swoich sił

Kaleson

Gdzie jest biuro Flexcraftu?

Kaleson
@Kaleson

Trzeba tam jechać w trakcie rekrutacji??

nucht
@Kaleson

w opolu i elblągu chyba jesli chodzi o polske

nucht

nie, rekrutuja głownie telefonicznie

slaav
@nucht

czyli wszystkie formalnosci zalatwia sie tak naprawde online?

slaav
@nucht

dlugo trzeba czekac zanim sie dostanie odpowiedz? bo mozna i samemu aplikowac jak patrzylem i tez podac nr tel zeby oni oddzwonili i nie wiem co szybsze

res
@slaav

ciezko stwierdzic bo tylko oni wiedza jak to dziala ale tak na logike to mysle ze szybciej pewnie na aplikacje odpowiadaja, bo skoro wstawili ogloszenie to akurat szukaja

Bianca
@slaav

Pewnie jak poda się numer to można tam o to zapytać :D

@res

Nie trzeba jechać do biura żeby się pokazać osobiście i podpisać umowę? Czy papiery dostaje się dopiero na miejscu za granicą w firmie docelowej w której się będzie pracować. Ktoś wie jak to jest załatwiane?

Nax

Cześć mam pytanko, czy ktoś pracuje w vomar na dziale Bakerij piekarnia? mógłby się wypowiedzieć jakie zarobki tygodniowe na rękę po odjęciu ubezpieczenia zakwaterowania i czy za dojazd rowerem się coś płaci?

Zork
@Nax

a jest teraz ogłoszenie do piekarni?

Zork
@Nax

jak w ogóle tutaj wygląda praca na piekarni? ktoś powie o godzinach pracy albo o zmianach?

Nax
@Zork

Tak chyba nadal mają musiałbyś zadzwonić i dopytać, to jest produkcja na piekarni, na początku pakowanie z tego co się orientuję, ale stawka 12,12€ brutto na godzinę, masz tylko dodatek wakacyjny, bez adv, a co do zmian to jest ich dużo, więc pewnie co tydzień inna godzina, jeśli komuś to odpowiada to okej.

Mus
@Nax

ale nocą się robi? czy zmiany tylko w godzinach dziennych?

Larysa
@Nax

A od której pracę zaczynają? Bo jeżeli to piekarnia, to rozumiem, że pewnie stosunkowo wcześnie, czy jest to jakoś około piątej rano? A powiesz ile wynosi ten dodatek wakacyjny? Praca ogólnie cały czas jest gwarantowana, czy może zdarzają się w tygodniu jakieś postoje?

Pieczara
@Nax

trzeba mieć jakieś doświadczenie albo kwalifikacje? Czego wymagają?

Alkmaar

Wybiera się ktoś może na magazyn Vomar w niedzielę?

Karp
@Alkmaar

dawno temu się zgłaszałeś na robotę?

Karp
@Alkmaar

zastanawiam się ile czasu tutaj jest od wysłania cv do pojechania na robotę

Grug
@Karp

zależy na co się zgłaszasz ale tak ogólnie możesz już pojechać po kilku dniach od wysłania cv nawet

Ja się wybieram

Dżodżo
@Adam

też właśnie myślę czy tam nie jechać, myślicie że dobra robota?

Dżodżo
@Grug

tylko właśnie jeszcze się nie zgłaszałem więc nie wiem czy zdążę

Mila
@Adam

Adam, dasz znać, jakie warunki ci zaproponowali? Jak z nimi kontakt wygląda, da się z marszu wyjechać do roboty? Czy to dłużej trwa?

rock
@Mila

sądzę, że jak się z nimi skontaktujesz to bez problemu opowiedzą ci co i jak, jak chodzi o wszystkie potrzebne formalności

Magazynier

Ok

Ok

Kuba

Witam wyjeżdżam w przyszłym tygodniu do pracy w Alkmar na magazyn Vomar czy ktoś może mi powiedzieć jak praca jak godziny oraz lokalizacja . I najważniejsze pytanie czy ktoś też wyjezdza za tydzień??

Pytajnik
@Kuba

To jest dobre pytanie. Bo mam tam być na poniedziałek i jeszcze jest czas by zrezygnować :⁠-⁠)

Aro
@Pytajnik

a tak ogólnie to jest jakiś czas określony do którego można zrezygnować przed wyjazdem? jest za to jakaś odpowiedzialność?

Rekin
@Pytajnik

Nie no, chyba dobrze mimo wszystko zobaczysz samemu, zamiast rezygnować, bo ktoś tak napisał

Rekin
@Pytajnik

Ale dajcie znać jak już będziecie, jak jest, jeśli to nie problem

Nikt
@Rekin

Generalnie - jest spoko. Jeden warunek - miej coś w głowie i rób swoje. Jeżeli swoje robisz, nie stwarzasz problemów, jeżeli potrafisz wysłowić się po angielsku(lub niderlandzku), by był z Tobą kontakt to możesz tu pracować i pracować. Jest oczywiście norma i oczywiście się o nią czepiają. Ale nie jest też tak, że codziennie masz ją mieć, bo jak nie to out. Tak to nie działa. Dobrze wiedzą, że norma zależy od zamówień, a te bywają różne. Raz jesteś dużo ponad nią, raz jej nie masz. Liczy się ogólne podejście do pracy.

@Rekin

Daj znać czy dobrze trafiłeś na fajnego koordynatora i do jakiej miejscowosci

@Nikt

Hej mam pytanie. Do Ciebie ale może też ktoś inny, kto czyta ten komentarz będzie w stanie odpowiedzieć i pomóc. Właśnie przeglądam ofertę pracy w Vomar w tej lokalizacji i jest informacja, że należy uczyć się liczyć od 1-100 po holendersku bo ponoć w tym języku jest system voice speaking. Czy to prawda?

@Witek

Tak, to jest prawda. Nie znając holenderskich liczebników nie będziesz w stanie pracować, bo nie zrozumiesz co system przez słuchawkę do Ciebie mówi. Ale nie jest to wielki problem, spokojnie można się ich nauczyć, więc bez paniki. Poszperaj na YT, bo jest kilka filmików ułatwiających ich naukę. A no i nagrywasz się po polsku, czyli system gada po holendersku, że masz jechać tu i tam, po polsku podajesz liczbę kontrolną by potwierdzić, że tam jesteś, system po holendersku mówi Ci ile produktów masz wziąć, a Ty po polsku potwierdzasz, że tyle wziąłeś i jedziesz dalej. Do tego dojdą pytania systemu typu "Is de locatie leeg?"(czy lokacja jest pusta), drukowanie etykiet na koniec zamówienia itd, ale to jest naprawdę proste. Podstawą jest znajomość liczebników 1 dnia pracy, bo nie ma sensu szkolić kogoś, kto ich nie zna, więc Cię "odstrzelą". Tak to wygląda. :)

@Lolo

Okej, dziękuję ci za odpowiedź :) A czy możesz powiedzieć coś więcej? Zastanawia mnie kwestia godzin, boję się, że nie będę miał tych 40h chociaż, w tygodniu i będę zmuszony siedzieć na lokacji. Jest z tym problem czy raczej być spokojnym? I czy w ogóle możliwe są nadgodziny jeżeli ktoś chciałby je robić?

@Witek

Z godzinami "podobno" bywa różnie - w zależności od okresu, tak niektórzy twierdzą. Ja generalnie narzekałem na ich... nadmiar, bo po prostu z czasem też trzeba odpocząć :) Przewiń sobie ekran w dół i znajdziesz mój wpis opisujący mniej więcej jak to wygląda. Powodzonka! Tylko naucz się tych liczebników :)

Jakub
@Lolo

Jak nie ma nadmiaru to ok tylko żeby nie było za mało. Tobie zdarzały się takie dłuższe przestoje? A jak warunki na lokacji? Pokoje jednoosobowe? Jest wi-fi?

Lolo

No jeżeli chcesz pikować to tak. Co prawda - jest opcja zmiany języka na angielski, ale tak z praktyki - nie polecam. Ivona w tym języku brzmi jakby wróciła do pracy po kilkudniowej imprezie i tak bełkocze, że ciężko zrozumieć co toto w ogóle chce, więc wyjścia nie ma ;)

@Lolo

Ja szczerze mówiąc jednak z Flexcrafta zrezygnowałem i szukam dalej. Niby wszystko spoko ale trzeba jechać na ślepo, bez wglądu jakiegokolwiek w umowę przed wyjazdem czy bez możliwości podpisania takiej umowy. Szczerze powiedziawszy dziwi mnie, że ktokolwiek godzi się na to, by jechać na ślepo, nie wiedząc jaką zobaczy umowę w holenderskim biurze

@Witek

ja dostalem umowe przed wyjazdem, bo o to zapytalem. Ty pytales?

@Witek

Nie wiem, czy uda Ci się znaleźć jakąkolwiek agencję, która da Ci taką umowę przed wyjazdem. Część agencji daje taką wstępną umowę, na tydzień czy dwa, wg której zobowiązują się zatrudnić, Ty z kolei zobowiązujesz się wyjechać do pracy pod groźbą kary itd. W sumie to ogólniki, bez konkretów. Ale cóż z tego jak mając tego typu umowę w innej agencji po moim przyjeździe do NL okazało się, że są zdziwieni moją obecnością i nie mam gdzie mieszkać. Wówczas ta umowa mi się przydała, bo zagroziłem, że skoro tak, to ja idę do hostelu, biorę fakturę i widzimy się w sądzie w Polsce. Nagle szybko zaczęli szukać lokum dla mnie i się udało znaleźć ;) Umowa z Flexem wygląda tak, że podpisujesz umowę o zatrudnienie z agencją i jesteś ich pracownikiem. Podpisujesz też drugą umowę o najem ich "apartamentu". Pierwszą umowę możesz wypowiedzieć w ciągu tygodnia, ale drugą już w ciągu 4 tygodni. Jak znikniesz od tak sobie bez zachowania 4-tygodniowego okresu wypowiedzenia to skasują Cię ze zgromadzonych godzin urlopowych i jak będzie mało to jeszcze z ostatniej tygodniówki na podstawie umowy najmu. Jak zachowasz ten okres albo się z nimi dogadasz w kwestii jego skrócenia, bo i tak też można to kasa się na koncie zgadza co do centa. Dostajesz też zlecenie o oddelegowaniu do danej firmy. Tam masz podaną stawkę, dodatki, stanowisko itd.

Lucjan
@Witek

Ludzie normalnie jeżdżą, pracują ale rozumiem twoje obawy. niemniej flex raczej z tych w porządku agencji

@pracownik

Tak, podczas rozmowy z panią Jolantą przez telefon dowiedziałem się, że umowa jest dopiero w Holan widoczna, to samo było napisane w mailu z ofertą pracy i opisem stanowiska

@Witek

nie zgadzam sie z Toba, w mailu jest informacja, ze dokumenty podpisywane sa na miejscu, ale jesli powiesz, ze chcesz te umowe zobaczyc wczesniej przed wyjazdem to nikt nie bedzie z tego powodu robil przeciez problemow, ja dostalem normalnie ja na maila jak tylko powiedzialem, ze chcialbym ja zobaczyc

AFQ
@pracownik

A tak w kwestii umowy to jak ona właśnie wygląda? Są jakieś kruszki poukrywane?

AFQ
@Lucjan

a wypłaty na czas potem idą? bo słyszałem, że z tym bywa problem w innych agencjach

@AFQ

nie moga byc zadne kruczki, bo musi ona byc zgoda z holenderskim prawem :) ta agencja ma wszystkie potrzebne certyfikaty wiec mysle, ze akurat co do tego nie ma sie co obawiac :D

bolo
@pracownik

czyli myślisz, że warto jechać z nimi? bo trochę się jeszcze zastanawiam...

Usui
@bolo

nie ma co za dużo myśleć firma jest okej szczególnie w zestawieniu z innymi o podobnym profilu co sa na rynku. lepszej raczej nie znajdziesz

Usui
@bolo

a gdzie chciałbyś na pierwszy raz? jakieś konkretne ogłoszenie?

Tomcio
@Usui

Czyli jeśli chodzi o warunki to wygrywają z konkurencją? Praca też jest w soboty czy wtedy można odpocząć? Kwatery blisko roboty czy trzeba dojeżdżać?

poliglota
@Tomcio

wszystko zależy gdzie jedziesz, ale jeśli chodzi o warunki to raczej nigdy mi się nie zdarzyły złe, a juz na pewno nie tak jak właśnie czasem u konkurencji

@Tomcio

u konkurencji nigdy nie robiłem ale we flexie na jakies tragiczne warunki nigdy sie nie natknalem wiec spokojna glowa

@Tomcio

pewnie zależy od miejsca ja kwatery miałem gdzieś 20 minut jazdy od pracy wiec całkiem spoko odleglosc

eleven
@Grendal

a jezdziles na wlasna reke czy sa jakies dojazdy organizowane?

Czesc, czy pracowal ktos moze przy sprzataniu na szklarni z anturiami w Bleiswijk, jakie tam sa warunki i czy warto tam jechac

patron
@Monika

i czy jest jakaś opieka od kogoś kto mówi po polsku?

@Monika

hej :) ja kiedyś robiłam, praca spoko bez fajerwerkow, na pewno robilam na lepszych projektach ale tutaj tez nie bylo zle

Nanka

języka raczej znac nie trzeba i tak w większosci pracujesz z polakami

@patron

tak jest koordyntor i przynajmniej w moim przypadku zawsze miałam polsko języcznego. nie zawsze sa tak pomocni jakbyś chciał zeby byli ale lepsi tacy niż żadni :P

Gofewr

ale co do tego to zdarza się faktycznie, że ludność innych krajów nie chce mówić po angielsku ale jeśli nie jedziesz dla znajomości to masz luzik haha sa tu tez oferty gdzie nie wymagaja od ciebie jezykow wiec sobie posprawdzaj

@patron

zawsze opiekun polsko jezyczny

Kamil :)

Witam, mam takie pytanko jak wyglądają zakwaterowania przez tą agencje? Chciałbym w najbliższy weekend wyjechać do pracy z tą agencją, tylko mocno się zastanawiam, żeby później nie zostać na lodzie. Czy ktoś z was też planuje wyjazd w najbliższy weekend?

pl
@Kamil :)

u mnie zakwaterowanie bylo dosc porzadne jak na agencje, serio bylo calkiem spoko wiec sam sie przekonac musisz

Dawid
@Kamil :)

Ja wyjeżdżam teraz w niedziele to dam znać

Kamil
@Dawid

Okej, a mogę zapytać czym się będziesz zajmował? Bo mi w oko wpadła oferta na magazynie z ciuchami ale już miesiąc jest niedostępna, chyba że była tylko flexcraft nie dał znać.

oston
@pl

a mogę zapytać gdzie byłeś? bo zależy mi na fajnym zakwaterowaniu

Flexcraft

Witam pilnie poszukujemy pracę dla mężczyzny w sile wieku.15 lat praca na terenie Holandii.Posiada własne zakwaterowanie,auto.Mieszkamy tuż przy granicy z Holandia -Emmerich AM Rhein.Tel.004915510870810,0048504056496.

@Flexcraft

Witam, nasz dział rekrutacji przedstawi wszystkie dostępne oferty pracy. Nr tel +48 504 181 439

Miras
@Aldiver Flexcraft

a gdzieś na internecie można je znaleść ?

@Miras

Tak, na naszej stronie internetowej w zakładce oferty pracy https://flexcraft.nl/pl/vacatures/working-in-holland

kudo

siema jest ktos w Moerdijk w Ruro Rijn i moze sie wypowiedzieć o tej robocie pozdrawiam

Konciarz
@kudo

Jedną ze zmian w Moerdijk prowadzi gość który pije wicej jak wielbłąd gdy gasi pragnienie,mysli że nikt nie wie że pali się jemu tele...od kręcenia w maszyny,smiałość ma ocenić człowieka który społecznie jest poziom nad nim,brak angielskiego to kolejny samobój,kiedy wchodzi z EuroRijn wytypowanyt szefo hali...Polakom ,w (usunięte przez administratora) wchodzić się tak nauczył ,że przymykaja oko na ważne elementy,jednak kiedy migowym nie wejdzie w (usunięte przez administratora) innemu ,robi się zabawnie w pracy....a przekonanie ze ma umowe z biura faze c ,że jest kimś to szermierka humoru...ok oceńmy pracę ,kreatywność biuro straciło już dawno...dlatego też nie wyróżnia nam się kolega ..nie mieć wiedzy że kazde paczki nie są równe,a oceniać chce się jednym schematem...Ale braki są ...Biuro oceniam mimo to poprawnie,płacą wiec jest ok...wybory ,niech wybierają tak samo ,nie inaczej,bo system był by do wymiany. nadal,opinie jakieś wypłyną

Jak to jest ze w pracy w ams ludzie scjodza do samochodu o 14 a odbijaja ich inni na komputerze masakra ma zaplacone za dwie godziny siedzeniabw aucie

oli

pracował ktoś w Ede przy kosmetykach? jak zakwaterowanie?

Milka
@oli

ja sie z checia dowiem czy sa akutalnie jakies ogloszenia dla kobiet. jestem za rownouprawnieniem ale wiecie, troche lzejsza praca jednak by sie przydala haha :)

Aloes
@Milka

Napewno są, na ich stronie możesz sobie zobaczyć co Ci odpowiada, ja też szukałam czegoś lżejszego :D

Aloes
@Milka

a zależy Ci dokładnie na jakimś konkretnym miejscu? bo w sumie tak patrzę teraz i trochę tego jest

drzy
@Aloes

a jaką lżejszą prace byś polecał? gdzie już pracowałeś i możesz polecic żeby tam jechac? ja ogolnie wlasnie boje sie bo nasluchalem sie opowiesci jak to z roznych firm ludzie jezdza a na miejscu okazuje sie ze robota i kwaterunek to pieklo...

Pozdrawiam

Można wywnioskować, że bardzo mało tu się zarabia jeżeli zazwyczaj koordynatorzy mają jakiś większy % zarobku a niestety wygląda na to, że nie stać ich nawet na drobne zakupy w takim np . Coffee shopie przez co robią 'REWIZJE OSOBISTĄ' podczas czyjeś nieobecności, w poszukiwaniu weedu czy fajek wodnych w nie swoich rzeczach. Pozdrawiam

Luzikk

Czy ktoś pracuje przez flexcraft w Ede? Może coś wiecej napisac?

@Luzikk

o jaki zaklad Ci w Ede chodzi konkretnie?

banban
@Luzikk

Jakie to jest stanowisko to może będę wiedział?

Kuba

Czy potrzeba zaswiadczenie o niekaralnosci? 3.5 roku temu miałem miałem mały wybryk więc stąd pytanie ????

Bobo
@Kuba

co tam nabroiłeś? nic nie piszą o tym w ogłoszeniach musisz chyba zapytać wprost

As
@Kuba

Tak wymagają zadzwoń to ci powiedzą ich śpiewka będzie jakieś problemy z karalność Om

robix
@As

no w sumie to raczej standardowe wymaganie, więc bez zaskoczenia dla mnie

@As

Mnie Pani w biurze powiedziała że zaświadczenie o niekaralności to tylko formalność, aby było coś w systemie więc takie sprzed XYZ lat to też przejdzie. Ogólnie odniosłam wrażenie że im to lotto kogo zatrudniają

@As

to chyba jest ze wzgledu na bezpieczenstwo pracownikow najzwyczajniej.... jak zabrali Ci prawo jazdy za cokolwiek to spoko, bo nie ma z tym problemu po prostu nie bedziesz prowadzil auta, ale jak ktos ma jakies grube tematy jak rozboje itd odsiadki w zakladach to chyba sam rozumiesz, ze ciezko byloby z kims kto na wstepie juz wlatuje na grubo dzielic pokoj....

Bartek

Mam pytanie jak wygląda sprawa ze znajomością języka? Trzeba mieć chociaż podstawy, czy warunki są na tyle przystępne że kompletnie zielony (jak ja) da sobie radę?

zhan
@Bartek

Zależy od oferty. Są miejsca w których potrzebujesz języka, a są takie w których niespecjalnie jest Ci on potrzebny.

zhan
@Bartek

Ogólnie to powinno być zaznaczone w ofercie :)

kafka
@zhan

u mnie tez nie było potrzebnego jezyka, czasami jakieś pojedyncze słowa musiałes znać ale to sie w trakcie czlowiek nauczyl, tak to 0 xd

@Bartek

Witam, znajomość języka angielskiego nie jest konieczna przy każdej ofercie pracy, nasz dział rekrutacji przedstawi szczegóły ofert wraz z informacją czy jest tam wymagany język angielski. Nr tel +48 504 181 439

Meo

Agencja ma siedzibę w Polsce czy za granicą? Czy umowy jakie dają są Polskie?

PRZEMO
@Meo

Firma ma siedzibę w Polsce i w Holandii. Umowa holenderska.

Root
@PRZEMO

Umowa Holenderska jest bardzo dużym plusem, powinni w Polsce nauczyć się robić umowy jak za granicą...

Adek

Jestem na tym forum pierwszy raz , zastanawiam się nad wyjazdem, o warunkach już troche poczytałem ale moje pytanie, czy da się tutaj z kimś dogadać co do wyjazdu? zdarzają się tu czasami takie możliwości?

Rocky

Witam, czy ktoś pracuje przy pakowaniu owoców i warzyw? Jakie są warunki pracy, jak z godzinami. Czy warto wyjechać. Czy potrzebne nabye stanowisko jest zaświadczenie Krk? Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam ????

Hadam

jak długie są wasze wyjazdy i jak często są zjazdy do domu?

zygfryd
@Hadam

podejrzewam że to od projektu może zależeć, ale jakoś średnio jak to wypada to może ktoś z pracowników by napisał?

@Hadam

Zjechać możesz od razu jak "błyśniesz" na "dzień dobry" albo troszkę później ;) Nie no poważnie mówiąc - trzeba przyjechać i ze 2-3 miesiące popracować żeby w ogóle w miarę sensowne pieniądze urlopowe Ci się odłożyły. Reszta to kwestia dogadania się i ustalenia urlopu. Jak się dobrze dogadasz to możesz i co dwa miesiące zjeżdżać - nie będą robić problemów.

Dzień dobry, oferty znajdzie Pani między innymi na naszej stronie internetowej https://flexcraft.nl/pl/vacatures/working-in-holland Wszystkich informacji dotyczących ofert pracy udzielą nasi rekruterzy tel. +48 504 181 439

Mr. Green
@Aldiver Flexcraft

Jeśli na stronie z linku, wynagrodzenie za godziny pracy podawane są brutto, to agencja ta łamie prawo.

rozczarowana
@Aldiver Flexcraft

ta agencja to taka pomylka ze naprawde najgorszemu wrogowi nie zycze ta trafic. Nie wciskajcie ludziom tych waszych ofert bo nasciagacie nie wiadomo po co a pozniej ci ludzie na domkach siedza po 2 tygodnie bez pracy i czekaja bog wie na co. a jak sie do was dzwoni z pytaniem od kiedy ta praca to warczycie zeby nie wydzwaniac. porazka ta agencja, takie biuro juz dawno nie powinno istniec.

@rozczarowana

Witam, prosimy o przesłanie szczegółów podanej sytuacji na adres: support@flexcraft.nl

Urszula
@rozczarowana

A jak wyglądała Twoja sytuacja? Wyjechałaś na własną rękę i zakwaterowanie czekało jak w umowie ,czy sama załatwiłaś na początek? Czy język angielski/niemiecki jest przydatny czy tylko ten holenderski do liczenia? Pierwszy raz planuje wyjechać za granicę do pracy dlatego ważne są dla mnie sprawy organizacyjne ,które oferuje Flexcraft.

@Urszula

zakwaterowanie jest zapewniane przez agencje- tak jak bylo w ogloszeniu

@pracownik

Tak, agencja zapewnia zakwaterowanie - przecież nie zostawią Cię pod chmurką.

@Mr. Green

Skąd pomysł, że pracodawca ma podawać zarobki netto? Kwota netto jest wynikową wielu czynników, szczególnie w Holandii, więc skąd taka teoria? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft