Opinie o Global Service M&A w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Global Service M&A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Service M&A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Service M&A w Świdnica

Justysia Nowy wpis

Biuro bo to nie miano firmy nie zasługuje ..A tym bardziej Uczciwej .Może to i nie wina właścicieli (choć wątpię w to).Tylko pracowników tzw koordynatorów ..Rotacja ich jest duża jednostki pracowite ambitne fachowe nie są odpowoednio nagradzane ,nie mają kariery w tej firmie. .Atmosferą i trybem pracy są tłamszone Prym wiedzie zwyczajowe lizusostwo .Co (może tak w zamyśle ma być) przenosi się na jakość ich pracy co rzutuję wieloma problemami przy kontaktach z Paniami (zleceniobiorcami ) na sztelach .Brak rzetelności jest byle jakość .Pewnie dlatego iż zarobki oprócz kierownictwa są słabe. Wracając do tematu Pracy ma zleceniach .Jest żle ,probemy w pracy nie są załatwiane są zbywane .Zwykła spychologia na póżniej tzw. a może prrzyschnie . .Ale niech no koordynator niemiecki tupnie .Wszyscy tańczą i klaszczą jak im zagra ..Co do zarobków są fajne tylko dopóki nie wyjedziesz na zlecenie . Proszę sprawdzić od jakiej kwoty odprowadzają Zus od najniższej krajowej ??? Nie od sumy kilkuset euro tylko ..Pózniej się sytuacja zmienia. Musisz sam walczyć bo wiecznie są niedopłaty .jakieś dziwne sposoby liczenia oczywiście na korzyść .Wielokrotnie brakowało ze zleceń po kilkaset euro .Głęboko trzeba przemyśleć pracę w tej organizacji . A że będziecie oszukani to jak mówi będzie 101 procent pewne. .to co napisane jest pewne .Zebrane na własnej skórze. Jak pracownik.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego w Global Service M&A? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Karola Nowy wpis

Wynagrodzenie dzielone, czyli czekasz dwa miesiące, żeby dostać pieniądze za zlecenie, z którego dawno wróciłeś. Zdecydowany minus, że są jeszcze firmy, które tak się rozliczają. Ja nie mogę się doczekać reszty mojego wynagrodzenia. Jak się nie odzywasz, to jest ok, ale jeśli masz jakieś zastrzeżenia, to już nie jest miło.

Iza

@Izabela, może warto zgłosić taką sugestię, aby firma wraz z dodaniem ogłoszenia o pracę dodawała również lokalizację? W ogóle napisz, dlaczego akurat praca w firmie Global Service M&A Cie zainteresowała? Jeżeli możesz, to opisz, jak to wygląda.

Jolanta
@Iza

Lokalizacja MUSI być podana, gdyż mam prawo wiedzieć czy miejsce w ogóle mi odpowiada, ponieważ szanuję zwój czas i energię.

rita
@Iza

przyjechala mnie zmienic opiekonka z tej wlasnie agencji , wszystko a wlasciwie nic co powiedzieli jej panie z GLOBAL nie zgadzalo sie , kobieta byla tak wystraszona ze trzeba byla ja uspokoic , ZE NA SZTELI NIE MA ZMIENNICZKI , taki maja (usunięte przez administratora) ze nie wiedza gdzie i do kogo wysylaja

Anna Nowy wpis
@rita

Dokładnie tak jest, wysyłają nie wiedząc nic,albo wciskają żeby wypełnić miejsce co do pracy dzwonią co chwilę, żeby tylko wyjechać,a jak zaczyna się jakiś problem podczas pracy to już można liczyć na siebie,mają sztele przy ciężkich przypadkach tam gdzie nikt nie chce jeździć.Pomoc koordynator żadna.Lepiej wyjechać zimnej firmy niż z tą.Praca dokładnie 7-21 można się zajechać

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Global Service M&A na stanowisko Zatrudnimy Zbrojarzy, Cieśli? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Johan

Bardzo nie polecam. Od początku do końca pełno klamstw. Firma jest zaprzeczeniem tego jak powinna wyglądać etyczna działalność. Inna umowa z rodziną chorego inna z opiekunka. Praca 24 h na dobę jako pan od wszystkiego. Jak chcesz pracować za grosze i być traktowany jak zwierzę...(usunięte przez administratora)

Krystyna

Cześć wszystkim, chciałabym Was zapytać o wymogi, jakie posiada Global Service względem kandydatów do pracy. Czy jest wymagana znajomość jakiegoś języka obcego? I jeżeli tak, to w jakim stopniu?

wstepnie zainteresowany

Byłem wstępnie zainteresowany pracą w tej agencji, natomiast nic nie doszło do skutku ponieważ na szczęście trafiłem na artykuł na portalu WP.PL do którego podaję poniżej link. Nie chce ryzykować, biorąc pod uwagę to co tam napisali w tym artykule to lepiej omijać szerokim łukiem tę agencję i absolutnie nie wierzyc na słowo, tylko dopatrzec umowe aby nie dać się wrobić w robote od 7 do 21 z warunkami jak w więzieniu. (tak w artykule opisała to osoba która pracowała z pośrednictwem tej agencji). (usunięte przez administratora)

FRAU

ZOSTALAM W PERFIDNY I OBRZYDLIWY SPOSOB ZMANIPULOWANA PRZEZ PANIE Z TEJ AGENCJI NIE POLECAM NIE DOSC ,ZE MAJA W GLEBOKIEJ SZUFLADZIE OPIEKUNKI TO JESZCZE NIE ROZLICZAJA SIE JAK TRZEBA.

Mikolaj
@FRAU

Zmanipulowac mozna tylko najprostrze organizmy. Aby sie ustrzec wystarczy sluchac i czytac z tak zwanym zrozumieniem (okreslenie ze szkoly podstawowej). Mysle ze z roztargnienia pomylilas fora. Pracuje dla firmy od wielu lat i uwazam ze sie tylko polepszylo. Place w terminie, skladki oplacone, przyzwoite wynagrodzenie. Panie koordynatorki kompetentne, uprzejme i dyspozycyjne. Pozdrawiam

@FRAU

A możesz przytoczyć jakieś konkrety z twojego doswiadczenia w tej firmie??? Bo to co napisałaś to tak bardzo ogólnikowo...Jeśli nie jest to dla ciebie problem to napisz proszę o co chodzi z tym że ,,nie rozliczają tak jak trzeba'',bo to najbardziej mnie interesuje?!?!

Iza

@Kasia, a w jakim stopniu trzeba znać język? Napiszesz coś więcej o Global Service? Czy pracodawca zapewnia nocleg? Jakie są warunki mieszkaniowe? Czy pracodawca zapewnia dojazd do pracy? podzielcie się opiniami.

@Iza

Firma zapewnia transport w obie strony i nie płacisz za przejazd,po prostu dostajesz informacje od pani z biura na kiedy i z jakiej firmy masz zarezerwowanego busa.Kierowca zabiera cię z twojego adresu i dowozi na adres docelowy, tj.tam gdzie będziesz pracować.Z powrotem do domu jest tak samo,czyli z miejsca gdzie pracujesz wsiadziesz do busa i ten przywiezie cię na podany przez Cb adres. Warunki mieszkaniowe w miejscu pracy zwykle są podobne do siebie,gdzie byś nie trafiła,czyli standardem jest własny pokój, własna łazienka,dostęp do internetu-wifi,zazwyczaj w pokoju masz tv choć nie zawsze.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Global Service M&A?

Wynagrodzenie wpływa na konto wskazane przez Cb do 15-go dnia następnego miesiąca, zupełnie analogicznie ,jak w przypadku wypłaty za wykonaną pracę w polskich firmach. Czyli jeżeli np. pracowałaś od 15-go września do 30-go września ,to do 15-go października otrzymasz wynagrodzenie za przepracowane dni we wrześniu...jeżeli np.pracowałaś od 1-go września do 15-go września, to otrzymasz swoje wynagrodzenie do 15-go października następnego miesiąca-logiczne☺ Z doświadczenia wiem, że wypłaty zazwyczaj są już na koncie najpóźniej 10-go (nie czekają do ostatniej chwili z przelewami)????

Gosia

Nie polecam tej agencji ponieważ: -umowa jest na 600 zł a reszta jako delegacja, więc nie ma opłaconego ZUS -kary narzucane to gruba kasa i z byle głupoty -zwrot kosztów podróży jest w gestii rodziny a nie agencji -ciągle brakuje pracowników, bo nie mówią prawdy o zleceniach, a zatrudniają kogo popadnie -panie w biurze nie znają warunków pracy, nie wysyła się opiekunkom profilu klienta -koordynatorki z zagranicy to kpina w biały dzień -cokolwiek się stanie na zleceniu agencja nie jest w stanie pomóc, a jak się nie zna dobrze niemieckiego, to u pośrednika nic nie załatwisz -Pani prezes na stronie internetowej mówi o przejściu na umowę o pracę, to kpina, w tej agencji nie ma czegoś takiego!!!

Jakub
@Gosia

Nie piszesz zbyt pochlebnie o agencji. Czy podpisując umowę miałaś wyszczególnione wszystkie warunki pracy na piśmie i się na nie zgodziłaś? Chętnie poznam też opinie innych osób, które korzystały z usług tego pośrednika.

Krystyna
@Jakub

Pracuje w tej agncji jakos od maja, jestem zadwolona, miałam raz problem z pdp to pani koordynatorka zadzwoniła do niemieckiej, porozmawiała z nią i problem został rozwiązany, wybór ma kazdy, przedstawione warunki są i albo sie na nie godzisz albo nie. Jedną niejasnoc miaałam w umowie ale od razu mi wytłumaczono, pracuje do tej pory i jestm zadowolona

Sara
@Gosia

coś mi tu konkurencją śmierdzi...wstyd tak kłamać i opluwać...pod Nickiem masz podpis działu z jakiego piszesz : marketing ...TYLKO DLA JAKIEJ FIRMY??

Nina
@Gosia

Dokładnie popieram te biuro to kłamcy. Mówią że, podopieczna ma cukrzycę a przyjeżdżasz leży sparaliżowana na łóżku. Jedziesz do Pani a tu trzeba opiekować się małżeństwem, umowa beznadziejna. Firma manipuluje, czaruje i kłamie.

Asia

@Jola a jest terminowo wypłata?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Global Service M&A?

jadwiga

umowa zlecenie, ja na takiej pracuje od 2 miesięcy u nich jestem na emeryturze i jestem zadowolona ze wspołpracy z paniami z biura

Daria

To może nie jest praca dla niektórych osób. Firma proponuje a my decydujemy !

Iza

Gdybyście chcieli dowiedzieć się więcej o Global Service M&A i rekrutacji w firmie to mogę Wam polecić do przeczytania wywiad dostępny w zakładce wywiady z właścicielką firmy: https://www.gowork.pl/global-service-m%26a,24664/wywiad,425 Mówi ona między innymi o trudnościach pracy opiekunki, wymogach do zatrudnienia, nagrodach dla pracowników.

HAUSCHALTHILFE
@Iza

Od empatii,rodzinnej atmosfery,ciepla i tkzw milosci jest rodzina podopiecznego.Opiekunko pomoc domowa jest od czynnosci sprzatajaco gotujacych,nikt nie jest w stanie byc milym i dyspozycyjnym 22h na dobe,z pauza 2 godzinna dla siebie.Kazda z pomocy domowych pracujaca w tkzw,domowym hospicjum ,powinna pomyslec o sobie i swej psychice o jej przeciazeniu,oraz o tym,jak bedzie dalej funkcjonowac w domowych pieleszach.Pomoc domowa nie jedzie z milosci do osob cierpiacych i potrzebujacych wsparcia,gdyz takich osob w Polsce jest multum,jedzie z powodu braku pracy za godziwe wynagrodzenie.

Lubię atmosferę w Global Service M&A za: Super firma.

Jakub
@Anna

Możesz opisać więcej szczegółów z życia pracownika firmy Global Service M&A? Co według Ciebie wpływa na pozytywne postrzeganie przez Ciebie atmosfery, która panuje w tym miejscu pracy? Jeżeli możesz, wypowiedz się szczegółowo na ten temat.

Izabela

Bardzo nie podoba mi się to, że na swojej stronie internetowej nie piszą miejscowości oferty. Tak absolutnie nie powinno być. Nie będę tej strony przeglądać dopóty, dopóki nie pojawi się na niej oznaczenie miejscowości do każdej oferty. Mam prawo wiedzieć czy lokalizacja mi odpowiada. Szanuję swój czas i energię.

Iza

@irena, jak długo pracujesz już za pośrednictwem firmy Global Service M&A? Czy firma oferuje Ci wsparcie, które potrzebne jest w trakcie dłuższych wyjazdów do pracy? Zdarzały się sytuacje, że potrzebowałaś interwencji pracownika tej agencji? Napisz, jak dokładnie wyglądała Wasza współpraca na przestrzeni tego czasu.

Bartosz

Jak się współpracuje z agencją ? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

irena

pracuje już jakiś czas w tej firmie uważam że to uczciwa firma nie ma problemu ze znalezieniem pracy moge wybrać gdzie chce jechać wypłata na czas i opieka w miare załatwiają mi nawet busa nie musze szukać każdy ma prawo wyboru ale ta firma jest jedną z lepszych troche tych firm poznałam przez 13 lat

Zostaw merytoryczną opinię o Global Service M&A - Świdnica

• Jak się pracuje w Global Service M&A?

Zobacz opinie na temat firmy Global Service M&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Service M&A?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042