ARAMUS

Kraków

Opinie o ARAMUS

an 2011-11-16 16:57
Miałem przyjemnosc pracowac w tej firmie na stanowisku kierowcy . .( usunięte przez administratora ) Nie polecam za bardzo tej pracy.
Klient 2014-09-30 14:29
Nie polecam jako klient tej firmy. Realizacja niezgodne ze składanymi zamówieniami. (usunięte przez administratora)
Pracownik 2014-11-26 09:52
Najlepiej o tej firmie świadczy brak wpisów na tym portalu dla sfrustrowanych, byłych pracowników.Firma działa od 1999 roku i tylko tyle wpisów. Brawo!!!
Nagle dwa wpisy w 4 minuty, przypadek?

PS. Wiemy, że to konkurencja.
klient. 2016-03-20 15:35
Zdecydowanie odradzam firmę. Nie wywiązuje się ze zobowiązań. Pękające brodziki mogą się zdarzyć, ale uchylanie się od odpowiedzialności poprzez sugerowanie niewłaściwego użytkowania to cynizm i totalne lekceważenie klienta.
Dan 2016-05-20 22:32
ARAMUS ma się coraz lepiej jeśli chodzi o firmę jako taką, naprawdę fajne rzeczy tutaj mają miejsce.
Nick 2017-03-03 10:46
Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, ludzie z biura noszá głowy ponad ziemią, jedno wielkie wykorzystywanie i jeden wielki chaos , chyba że ktoś lubi jak ktoś mu na łeb ktoś wchodzi to wtedy będzie zadowolony
klient 2017-04-11 18:25
Odradzam wspolprace z tym deweloperem. Nie wywiazuje sie z zobowiązań. Chaos, ignorancja, szpachlarstwo, brak kontaktu i brak słów. Nie kupujcie ludzie mieszkan od nich! Wszystko robione najtanszym kosztem. Spaprana robota wszystko nie tak jak byc powinno.
Zostaw swoją opinię o ARAMUS - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARAMUS