brak logo

Ice Full

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Ice Full

hiob27 2009-03-13 12:26:34
firme ice full,oceniam w miare dobre,waronki pracy dosc stresojace,ciezkafizyczna praca wspolpracownicy byli calkiem wpozadku,ale mozliwosci dalszych szkolen bylo malo,a minimalna oczekiwana stawka wynagrodzenia ( usunięte przez administratora )
Waldek 2010-06-15 19:52:28
A co sądzicie o oddziale Opoczno i kierowniku tam panującym
???
5
cichy 2011-07-17 14:10:53
co sądzicie o ice fullu w kozienicach i jego kierowniku??
1
anonim 2011-07-27 09:11:56
w kozienicach to samo co w kazdym oddziale lepiej sobie znajdz na budowie bo sie narobisz ale i zarobisz a tu nie wiadomo o ktorej wyjdziesz itd jak chcesz to idz ale to praca dla tych co nie maja do niczego pojecia
1
Jacek 2013-05-08 11:35:57
Hej, próbował ktoś ostatnio aplikować doice full? Udało mu się i może napisać jak to przebiegało? Interesuje mnie również jak wygląda praca i czy jest zadowolony. Ile zaproponowali na początku? Istnieje jakiś system socjalny? Co z nadgodzinami, są jakoś lepiej płatne, zdarzają się w ogóle (w jakiej ilości?)? Jaki rodzaj umowy proponują na początek?
netman 2014-09-15 15:33:44
Ice full hurtownia wina piwa i wódki. Pracowałem tam i mogę powiedzieć tylko tyle, wszystko co dostaniesz to to co masz na kwicie albo też nie. Wszyscy tylko patrzą jak zaoszczędzić na pracowniku kasę. Nie ma szans na jakikolwiek szacunek, bo firma nie zarabia jak twierdzą. KIerownik oddziału nawet ok facet, ma na serio przewaloną robotę. Co chwila zebrania w Tomaszowie, non stop coś nie tak, a zmiany decyzji to ich podstawowa działalność. Co do wynagrodzenia - nigdy nie wiesz ile zarobisz, ale zawsze mniej się spodziewałeś.
3
widzialem 2014-09-16 18:16:39
siemanko - widzialem na stronie internetowej ogloszenie o prace w ice - full. To ogłoszenie dotyczyło pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu. Szkoda, że nie ma nic konkretnego w tym ogłoszeniu ale po to tutaj jestem żeby się czegoś dowiedziec. Orientujecie się jak to tam z warunkami w centrali i ile mogą zapraoponować?
1
market 2014-09-18 10:14:38
stary byłem tam na rozmowie, prowadzi ją 2 panów jeden taki chudy i drugi siwy w okularkach. Rozmowa nawet jest przyjemna w miarę, ten pierwszy mówi konkretnie o co chodzi, czego poszukują pyta szczegółowo o doświadczenie i czym się zajmowałeś. Później głos zabrał ten siwy w okularkach i okazuje się, że ten dział marketingu ma pole działania tak szerokie, że właściwie nie wiesz o cho chodzi, ponieważ musisz zajmować się wszystkim... Co wynagrodzenia ja podałem, że chcę zarabiać 2800 zł ale od razu usłyszałem, ze może w przyszłości, a póki co musiałbym się wiele nauczyć bo moje doświadczenie jest niewielkie. Tak na serio to oni według mnie potrzebują kogoś do biura ale też do rynku, masz robić badania rynku, tworzyć programy lojalnościowe dla klientów, promować marki różne, odpowiadać za gazetki promocyjne (przeglądam ich stronę to to co mają jako gazetki zrobić to żaden problem bo delikatnie mówiąc nie są zbyt profesjonalne i widać, że chyba ostatnio nie mają czasu na nie za bardzo bo są coraz słabsze). Generalnie, zadania mało konkretne,o pieniądzach wymijająco opisane przez rekrutującego. Podsumowując - rozmowa kulturalna i nawet ten chudy tak jak powiedział oddzwnił w podanym terminie by mi podziękować za rozmowę i powiedział, że nie skorzystają z mojej oferty.
Barki 2014-10-01 15:13:40
Hmm, czyli na to stanowisko o ktorym ty piszesz to jeszcze rekrutują, bo nie wiem? z tego opisu wynika tylko to, że rozmowa fajna nawet była ale potrzebny jest pewnie jakiś student bez doswiadczenia który to bez kasy zrobi wszystko :D może ja się nadam czy nie do końca ;) ? chociaż pewnie ja malo sobie nie policzę
market 2014-10-02 08:28:19
Z tego co ja wywnioskowałem, to rozmowy te mają na celu wyłonienie fachowca najwyższej półki, ale najlepiej by był to student, który będzie pracował i uczył się wszystkiego ... perpetuum mobile ;) Młody z doświadczeniem, posiadający pełną wiedzę ale uczący się wszystkiego - takie małe rozdwojenie jaźni.
1
Kryniu 2014-10-16 12:45:23
Cóż - wymagają wszystkiego od wszystkich, chociaż trzeba przyznać w oryginalny sposób. Co z tego skoro takie osoby po prostu nie istnieją, albo mogą spełnić część tych kryteriów co pewnie spotkałoby się ze sporym niezadowoleniem. Nie można mieć jednak wszystkiego, ale osiągnąć podobny stan oferując spore pieniądze - czyżby i tak było w ice fullu?
stuk puk student 2014-12-26 01:37:13
jak to, co masz na myśli Kryniu pisząc że wymagają od pracowników w oryginalny sposób?tak, jestem studentem świeżo po uniwerku, chcę się uczyć zawodowu i taka wiadomość że mogliby mnie zatrudnić bardzo mnie cieszy i napełnia nadzieją. kwestia tylko ile zapłąciliby mi na rączkę w mojej sytuacji? pozdrawiam
budzik 2015-01-12 09:55:31
Niestety w wielu przypadkach wygląda to tak, że student bez doświadczenia jest mało warty. O ile może ci, którzy podczas studiów jakoś dodatkowo rozwijali swoją wiedzę to jeszcze mają szansę o tyle osoby spędzające życie na balowaniu raczej nie będą miały szansy. Ciekawe tylko jak dla takich osób wygląda rekrutacja.
destiler 2015-01-26 12:30:13
Panowie rozmowa o tej hurtowni w kontekście marketingu to śmiech na sali. Tomaszów ma mega bezrobocie i ludzi do pracy chętnych sporo, tylko niewielu chce pracować za marne pieniądze i po tyle godzin. Tam w dobrym tonie sąnadgodziny o których nikt nie pamięta kolejnego dnia, bo wiecznie się słyszy - firma nie zarabia. Dzisiaj tylko handlowcy mają w icefullu ok. Niewiele robią, a firma by zatrzymać odejścia ludzi do innych firm nawet garażowych dała lojalki do podpisu. Podpisali ludzie kwity, maja ok 2200 na łapę + umowy zlecenia z Van Purem (jak wszystkie hurtownie) i tyle. Cała reszta pracuje, tyra i ma wielkie nic. Ludzie w biurze wiecznie nowe obowiązki, kierownicy oddziałów nigdy nie wiedzą o co chodzi, bo zmiany w tej firmie są na porządku dziennym. Pracowałem tam dość dawno i raczej krótko, bo jak to z handlowcami bywa - przyjdź damy ci złote góry - przejdziesz, bazę klientów poznają a potem podzielą na swoich handlowców a ty spadaj. Masakra, Ja nie polecam.
mjer 2015-01-28 11:59:43
Ludzie w pracuj.pl jest ogłoszenie na dyrektora sprzedaży w hurtowni icefull. Poczytajcie sobie treść ogłoszenia i wszystko będzie dla was jasne! Pracowałem tam kilka miesięcy. Czy polecam? hmmm kadra to menedżerowie rodem z PRLu. Młode osoby, które chciały coś zrobić odeszły. W ogłoszeniu na szefa sprzedaży macie jak wół wypisane czym się należy zajmować! Okazuje się, że szef sprzedaży to człowiek odpowiedzialny za wszystko! Nie wiem co według szefostwa hurtowni oznacza zarządzanie sprzedażą, ale potrafiąc czytać widzę, że szukają osoby któa ma negocjować warunki zakupowe, organizować akcje marketingowe, ułożyć program rozwoju marki własnej, wydawać ulotki promocyjne, tworzyć akcje lojalnościowe (Programy) dla klientów. Wszystkie ładnie pięknie, ale summation należy zauważyć - pieniądze bardzo średnie, praca non stop od rana do wieczora. Z ich wymaganiami i z ich podejściem do rynku nie ma najmniejszej szansy na skuteczne poprowadzenie tej firmy pod kątem sprzedaży. Są hurtownią jakich wiele, przegrywają cenowo nawet ze zdecydowanie mniejszą konkurencją! No cóż, każdy chce zarabiać, ale zagarnianie łopatą niestety się już skończyło. Dziś jest konkurencja i wolny rynek. Sprzedaż w kosmos cenach ale wzamian czasowa dostawa nie jest żadnym wycynem! to standard obsługi przez każdą jedną hurtownię na rynku. Niepolecam tej firmy nikomu! Ogromne oczekiwania, brak realnego sprawstwa w wdrażaniu zmian, blokada w postaci oporu na jakiekolwiek akcje pro - rozwojowe, fatalne przekazywanie informacji menadzerom niższego szczebla, a na koniec i tak problemy z rozliczeniem się z pracownikiem. Tak oceniłbym tę hurtownie piwa, wina, wódki. Aspirować można nawet do bycia Bilem Gatesem, tylko trzeba mieć potencjał i wizję. A tu poza chęcią zarobku firmy nie ma nic.
1
szczęśliwa 2015-01-29 13:15:13
Masz rację kolego, poznałam też nieco tę firmę :) ogłoszenie jakże piękne, piękne!! hyhyhyhyhy szkoda tylko, że poza kieratem nic więcej tam nie proponują - poniżej wklejam opis stanowiska z ogłoszenia, pod nim opiszę o co w tym chodzi
Opis stanowiska:

kształtowanie oraz realizacja strategii sprzedażowej,
zarządzanie i koordynacja procesami sprzedażowymi w celu zapewnienie odpowiedniej rentowności sprzedaży,
zarządzanie pracą podległych pionów organizacyjnych poprzez wyznaczanie celów i nadzór nad ich realizacją,
opracowywanie oraz osiąganie rocznych i miesięcznych planów sprzedaży w Spółce,
stałe monitorowanie i nadzorowanie wyników sprzedaży oraz kosztów wynikających z funkcjonowania podległych struktur,
dbałość o stały i systematyczny wzrost sprzedaży oferowanych przez Spółkę produktów,
zapewnienie efektywnego wdrażania i rozwoju produktów oferowanych przez Spółkę u nowych klientów, w szczególności poprzez współpracę z pionem operacyjnym,
prowadzenie negocjacji warunków współpracy z kluczowymi klientami,
ustalanie systemów wynagradzania, ocen i systemów motywacyjnych dla podległych służb,
przygotowywanie i nadzorowanie akcji promocyjnych dla klientów,
podejmowanie kluczowych decyzji rynkowych,
budowanie i efektywne wykorzystywanie narzędzi sprzedażowych,
poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w zakresie prowadzonej działalności.


a w rzeczywistości powinno być:
"szukamy jelenia dyspozycyjnego przez 14 godzin dziennie, który będzie zbierał klasyczne zje&ki za małą sprzedaż. Chcemy zapłacić (albo też niekoniecznie)jakąkolwiek kwotę byle byłą niska. Pragniemy zauważyć, że nawet jeśli coś nam się podoba dzisiaj, to jutro może być dokładnie odwrotnie i możesz za to usłyszeć, że wymagane jest minimum zaangażowania, bo trzeba ciężko popracować, bo firma nie zarabia :)
Pogadajcie z osobami, które tam pracowały i wszystko się Wam wyjaśni. Ludzie omijajcie tę firmę szerokim łukiem. A jeśli macie umowę na własnej działalności to jeszcze kredyt sobie weźcie, bo wypłacanie tej hurtowni kasy za pracę potrafi ślizgnąć się o miesiąc. Chwila jeszcze o innowacjach... sprzedaż internetowa jest najlepsza :) hahaha i idziesz więc do klienta i mówisz, że jak będzie zamawiał przez internet, to będzie miał najtaniej na rynku :) wszystko super, tylko za chwilę klient sprawdza cudowny portal i okazuje się, że najtaniej to jest jakoś tak nie bardzo a nawet powiedziałabym mega drogo :)
PS - tam zarządza firmą jedna osoba. Inni pracownicy wykonują polecenia. Każdy się boi mówić cokolwiek, bo po co być wyszydzonym, że pomysł do bani i po co słyszeć kolejny raz, że "trzeba się troszeczkę tak na prawdę zaangażować" :)
2
zdziwiony 2015-03-04 09:57:00
Bzdury piszecie. Firma jak firma. Płaci faktycznie niewiele wymaga faktycznie bardzo dużo. Co tu się rozpisywać? Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy.Warunki w innych hurtowniach są podobne - tylko oferta do klientów w innych jest lepsza.
ciekawski 2015-03-08 11:09:10
ile zarabia konwojent?
wanda 2015-03-20 17:30:59
no właśnie, też chciałabym zostać konwojentem u nich w firmie ale prosze napiszcie ile taki konwojent u nich w firmie jest w stanie zarobić na rączkę? i przede wszystkim bardzo pytać bytm chciała jakiego rodzaju akcje są konwojowane i ewentualnie czy do tego typu zleceń zatrudniają również kobiety? pozdrawiam
ja pier@@@le 2015-03-22 00:09:20
wanda - tak! w górnictwie też masa kobiet pod ziemią pracuje...
kaja 2015-04-16 18:02:07
no i co, kobiety tez zatrudniają u Was? bo nie wiem czy aplikować, czy nie? poradzcie coś w temacie, bo firme znam i chciałaby tam naprawde pracować jednak.
duracz 2015-05-04 21:48:51
o ile dobrze wiem tol przedmiotem działania firmy Ice Full jest handel i dystrybucja alkoholu wysokoprocentowego, wina, piwa oraz napoi. Także nie do końca ogarniam czemu zeszliście nagle na tematy górnictwa. Wróćmy do meritum i chociażby tego jak obecnie wygląda praca tutaj, a jest przecież o czym rozmawiać
wolny 2016-03-11 12:40:11
ludzie dajcie sobie spokuj z ta firma, nie maja ludzi do pracy i żeby kogokolwiek zatrudnić obiecują duże pieniądze a potem jak już podpiszesz umowę to zapomnij ze dostaniesz chociaż polowe tego co obiecali. totalny wyzysk !!!!!!!!
wkurw 2016-03-12 09:19:47
zwolniłem się z porządnej firmy żeby isc do pracy do ice ful za przedstawiciela bo obiecywali mi wielka i stala pensje, rozwój i inne kity. zaczalem jezdzic i nic nie mogę sprzedać bo maja wszystko najdrożej na rynku, chcą sprzedawac jakies kiczowate marki własne na których zarabiają dużo a ja nic z tego nie mam. ciagle maja do mnie o cos pretensje i wszystko to moja wina. dostaelm pensje i az wstyd się przyznać ale to 40% tego co obiecywali wiec ludzie nie dajcie się nabrać i trzymajcie się z daleka od iceful bo nikt kto ich zna nie wrozy im zbyt długiego istnienia!!!!
789@ 2016-03-14 19:42:50
koledzy i koleżanki szukajcie innej roboty bo w tej firmie już za długo nie popracujecie
asor 2016-03-15 22:48:39
789@, a to niby czemu, skoro nawet teraz szukają przedstawicieli handlowych. Trzeba miec co prawda 2 letnie doświadczenie, ale oferują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, motywujący system premiowy: wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od realizacji celów oraz narzędzia pracy (samochód i telefon).
rih 2016-03-18 11:56:39
No to ciekawie to wygląda @astor jeśli tak wiele oferują swoim przedstawicielom handlowym. Z tego co się orientuję taka osoba zajmuje się u nich aktywną sprzedażą produktów znajdujących się w ofercie firmy, realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych czy budową długotrwałej relacji z klientami.
1
duracz 2016-03-20 21:15:47
czyli standardowa rola przedstawiciela handlowego. Zastanówmy się raczej na jakie zarobki mogłaby liczyć tego typu osoba. Jest ponad 2500 zł czy nie bardzo?
nbv 2016-03-21 17:35:18
oferta może i wygląda niezle na ogłoszeniu ale jak już zaczniesz pracować to dostajesz takie baty ze się w glowie nie miesci, a po dwóch miesiącach dostaniesz aneks który tak ci podkręci wymogi ze we dwóch bys ich nie spelnil. pensja przedstawiciela zenujaca. wiem bo tam pracowałem i nikomu nie zycze !!!!
1234567890 2016-03-21 17:45:38
potwierdza, pensja na waciki nie wystarcza
ww 2016-03-29 22:13:51
Czasami nie jestem w stanie zrozumieć niektorych wypowiadających się osób rozumiem, że ktoś może nie byc zadowolony z warunków finansowych, jezeli trwa to długo to dlaczego nie suzkacie sobie pracy, podejrzewam,że w firmie panują dobre warunki tym bardziej,że to znana firma
she is 2016-03-31 23:08:39
masz dużo racji @ww. Narzekają a nadal tam pracują. Poza tym jak jesteśmy przy tym temacie to wkurza mnie jak ktoś jeździ po firmie bez żadnych argumentów...
yes 2016-05-01 08:26:09
Bo najprościej wylewać żale i to najczęściej wcale nieuzasadnione @she is. Dobre jest to, że faktycznie u nich się dobrze dzieje, bo ostatnio nie było nawet rotacji wśród pracowników, a to dobry znak, że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.
no 2016-05-21 10:46:15
przyjacielksike relacje to podstawa w pracy, któe jakby nie patrzeć składają się na tamosfere w miejscu pracy. A widzieliście, że szukają Przedstawiciela Hadnlowego do jeleniej Góry? Ile mozna zarobić?
Tomo 2016-07-13 11:38:54
Uwaga , duzo obiecuja a malo daja . najlepsi ludzie rzucaja papierami . na wlasnej dzialalnosci trzeba uzbroic sie w kredyt bo slabiutko z terminowoscia zaplaty
CzarnyKon 2016-08-17 17:17:35
Nie polecam pracy w Ice full na stanowisku kierowca konsument lub magazynier. Zarobki obiecują sporo a mamy wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odpowiedzialność za towar presja czasu i duża ilość gotówki do wozenia ze sobą . Księżniczki z biura pracują do 14 dalej śpią .....warunki paskudne kierownicy banda buraków i chamow ...jeśli chodzi o łask kierownik magazynu wielki bonzo co to nie on obiecywać każdy może wiele niestety nikt z siebie niewolnika na telefon nie zrobi... NIE POLECAM pracy w Ice full ŁASK szanujmy swój czas i zdrowie
zszokowany 2016-08-19 19:25:45
@czarnykon, a co dokladnie jest nie tak? chcialem zlozyc tam Cv, ale w takim razie nie wiem czy warto...
Uaaas 2016-08-20 22:02:41
Pewnie pisał to ten co zamiast robić uciekł na chorobowe, brawo
3
Mariii 2016-08-20 22:08:58
Kolega pracuje jako magazynier i nie narzeka
Czarny_kon 2016-10-02 15:26:56
Co jest nie tak.. hmm może w skrócie zacznijmy od tego ze trzeba dobrze sie na chodzic by dostac wogole umowe. Po drugie jesli interesuje cie praca od 5 do 19 codziennie Plus każda sobota do 16 to podejmi pracę. Wypłata hmm nie oszukujmy się nędza nasza nędza. Kierownictwo to banda buraków zwłaszcza Marcin kierownik magazynu dwulicowy i burak. Ogólnie nie polecam zero atmosfery auta złomu na kółkach nie wiadomo czy jak wyjedzie to wróci. Gonią Cię czasowo i ilosciowo nie polecam poszukaj czegoś z szacunkiem dla własnego ja
Czarny_kon 2016-10-02 17:02:29
Brawo .... mądrość u Ciebie aż promieniuje...skoro jest taki luksus w Ice full to czemu ciągle zawirowania z ludźmi?
Borycki 2016-10-17 12:49:45
Szczerze to dajcie sobie spokój idioci i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kwestia przyzwyczajenia . Zarobki dno... warunki....dno oddział w Lasku!!
Zostaw swoją opinię o Ice Full - Tomaszów Mazowiecki
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ice Full