Opinie o Profesjonalna Obsługa Klienta Karolina Wiśniewska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Profesjonalna Obsługa Klienta Karolina Wiśniewska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Profesjonalna Obsługa Klienta Karolina Wiśniewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profesjonalna Obsługa Klienta Karolina Wiśniewska w Bydgoszcz

Paweł Nowy wpis

To call Center ?

--> Ludzie!!!! pracowałam w tej "Firmie" (choć firmą nie można jej nazwać) spory czas i przestrzegam Was przed decyzją o podjęciu tam pracy!!! Szefostwo (łajdaki) myślą tylko o swoich tyłkach....w "dupie" mają wszystkich pracowników....WSZYSTKICH!!! Śmiało mogę powiedzieć o (usunięte przez moderatora) który jest tam na porządku dziennym! Ciągłe straszenie o zwolnieniach.....masakra:( I to,że ktoś pisze,iż zarabia tam 2000 zł -blefuje.......nikt tam tyle nie zarabia!!!!!! Jeśli ma ktoś trochę rozumu zrozumie, że podejmujac tam prace robi ogromy błąd!!!!!!!!! Podsumowując......to jest taka sama firma jak OKB czyli obsługa klienta biznesowego poczytajcie sobie to najgorsza firma na rynku Bydgoskim a właściciele to niekompetentni chłoptasie, którzy nawet nie wyglądają poważnie!!!!

TELEMARKETER Nowy wpis

Kolego nie wiem czy jesteś pracownikiem firmy która jak się okazuje ma kilka nazw do wprowadzania klientów w maliny czy też jesteś z szefostwa lub klientem ale dzwoniło do mnie kilka osób i wspólnie jest przygotowane zawiadomienie o pełnieniu przestępstwa przez tą firmę szczegółów nie podaję bo mam dobro śledztwa na względzie podpowiem ci tylko tyle że w tą sprawę zaangażowała się także policja dokładnie wydział do przestępstw gospodarczych. TO POCZĄTEK KOŃCA NABIJANIA LUDZI W BUTELKĘ

A więc tak praca od 8 do 16 nieraz kończysz wcześniej jak grupa się wyrobi i sprzeda minimum produktów, ale nie myślcie że codziennie będziecie kończyli 3 godziny wcześniej, jak zdarzy się tak raz na tydzień to będzie super ;). Niezbyt miła atmosfera, cały dzień mówisz tą samą regułkę do telefonu powtarzasz ją jak mantre od czego może nieźle rozboleć głowa.. praca na poddaszu w nieklimatyzowanym pomieszczeniu. Dodam że pracownicy są cały czas obserwowani czy dzwonią..niech na sali zrobi się cisza to od razu kierowniczka wkracza do akcji z hasłem typu " rączki w góre i dzwonimy " zarobki bardzo niskie 6zł na godzine bez prowizji wątpię czy wypłata wyniesie 1000 zł... na koniec chciałbym dodać iż praca jest niezbyt moralna bo oferujesz ludziom towary warte 1000 zł za 3000 zł w moim przypadku klimatyzator torell star (800zł) + notebook mini HT (200zł) Jest to typowe naciąganie i szukanie głupich przez telefon. Właściciel firmy ma z tego majątek a ty marną pensyjke 1000zł. Ogólnie nic mi się tam nie podobało NIE POLECAM !!

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Zostaw merytoryczną opinię o Profesjonalna Obsługa Klienta Karolina Wiśniewska - Bydgoszcz

Profesjonalna Obsługa Klienta Karolina Wiśniewska

Profesjonalna Obsługa Klienta Karolina Wiśniewska