P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna

wykorzystują ludzi
jasiek 2016-01-04 11:15
Powiem krótko. Żydów w Auschwitz lepiej traktowali. Omijać szeroko
pracownik 2016-02-03 20:10
Wykorzystują ludzi? Mało powiedziane! Omijajcie tego pracodawcę szerokim łukiem. Jeżeli chcecie pracować w normalnej firmie, to z pewnością nie w Galicji. Współczuję wszystkim, którzy jeszcze tam pracują...
PH galicja 2016-09-07 14:01
Zdecydowanie nie polecam. Wykorzystują ludzi, małą płacą, zrzucają na Ciebie całą odpowiedzialność, zero wsparcia ze strony przełożonych. Cały czas się trzeba z czegoś tłumaczyć, za wszystko potrącają kase. Firma nie cieszy się uznaniem na rynku i nie ma się co dziwić. Oddział w Tarnowie to porażka. Wszyscy przedstawiciele stamtąd uciekają, biorą każdego, popracuje chwile i ucieka stamtąd.
Były Pracownik Magazynu NS 2016-09-25 23:02
Powiem tak, nie jest kolorowo ale też nie ma co narzekać, pracowałem już w kilku firmach i tu przynajmniej umowa normalna, wypłata na czas. Trzeba się napracować i wypłaty w granicach 2t do ręki. pracowałem w Galicji 2 lata i tylko dlatego zrezygnowałem że postanowiłem z żoną przeprowadzić się do Katowic. Z tego co wiem to PH i Kierowcy zarabiają naprawdę dobrze. Magazynierzy powinni trochę więcej tu dostawać.
Pracownik 2017-04-04 15:49
W ubiegłym tygodniu musiałem zrezygnować z pracy na magazynie ze względów zdrowotnych i bardzo żałuję, ale myślę że jak się wykuruję to mnie przyjmą z powrotem.
Dt 2017-06-21 15:14
Witam mam pytanie ilu tam jest magazynierów?w weekendy też się pracuje?
Zostaw swoją opinię o P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna