Opinie o THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Warszawa

Karolcia Nowy wpis

Hej, też patrzyłam właśnie na te ofertę dla specjalisty serwisu i jest tam w niej napisane, że mile widziane byłyby SEPy. Jeśli chłopak ich nie ma to na spokojnie sobie je tu wyrobi? I czy jakieś jeszcze inne?

W jaki sposób ocenicie sytuacje w firmie po nowym już roku? ktoś pisał, że coś się sypie, nie mam pojęcia o co konkretnie chodziło ale wiem, że szukano specjalisty serwisu jakiś czas temu, gdzie w opisie oferty wprost pisano o tym, że oferowane są atrakcyjne warunki współpracy na stabilnych zasadach. Jakie zarobki można mieć teraz przy tym na myśli?

koala Nowy wpis

Oceniłbym tak że jak była beznadzieja ta i jest. Nic się nie zmieniło. Było konsorcjum 3 firm i coś się posypało bo się popsztrykali i podzielili. Pewnie poszło o jakąś kasę i układy. Podwyżek od dawno żadnych. Te atrakcyjne warunki to praktycznie najniższa krajowa a jak będziesz zapierniczał to nawet będziesz miał ciut więcej. Kto tylko znajdzie coś lepszego to odchodzi a firma na to jak na lato. Jeden wielki wstyd.

julek Nowy wpis

Żle się dzieje w tej firmie. Widać, że zaczyna się sypać.

Faktycznie na stronie w sekcji oferujemy podali tylko pracę hybrydową, czyli żadnego socjalu tam nie ma, nawet po przepracowaniu jakiegoś okresu? Ile może zarobić tam Specjalista ds. umów najmu? Fajnie, że jest umowa o pracę, a czy od razu jest ona na stałe? Są czasem jakieś ciekawe integracje, gdzie można odsapnąć od biurowej atmosfery i może poznać bardziej ludzi? :)

abcd

Socjalu żadnego nie ma niezależnie ile byś pracował. Pierwsza umowa na okres próbny a później następna może na rok. Integracje są jak sobie sam zorganizujesz a tak to w firmie żadnych nie ma.

Ewcia
@abcd

A jakaś ocena pracy przy tym się znajdzie? Brak socjalu może da rade jeszcze przeżyć, ile średni staż wynosi przy tym co piszecie? Jest w ogóle szansa żeby od razu dostać umowę na nieokreślony?

O.N.A.
@Ewcia

Od razu chciałabyś na czas nieokreślony - no nie przesadzaj. Ja zaczynałam od umowy zlecenia. Było ich kilka. Później była umowa o pracę na okres próbny, a później jeszcze ze 4 następne umowy i dopiero wtedy na czas nieokreślony. Tak się składa, że już w tej firmie nie pracuję bo niedocenia się dobrych pracowników i zarobki trochę większe niż najniższa krajowa przy bardzo skomplikowanej pracy plus oczywiście ciągłe poganianie to nie jest żadna rewelacja.

@O.N.A.

Co w tym zlego, ze od razu? Każdy ma inne standardy, dla niej to może być uop a nie uz :) Duzo pracowników odchodzi z tych powodów co ty? No jak ktoś jest ambitny i dobrze wykonuje swoje obowiązki to niedocenienie może dać w kość. A próbował ktoś negocjować z szefem stawkę, czy zagadać coś o premii np? Bo skoro praca skomplikowana to pewnie nie każdy się nada

Psiutak

Niezależnie ile pracujesz to socjalużadnego nie ma. Można zarobić ciut więcej niż najniższa krajowa. Umowa o pracę nie jest od razu na stałe tylko dopiero po długim czasie. Żadnych integracji nie ma. Wyciągnij wniski czy warto pracować.

Mia

Dopiero po długim czasie taka umowa jest? czyli po jakim tak w sumie? nie ze od razu aplikuje i tak nie widzę bieżącej oferty, lecz wiem ze z miesiąc temu była dostępna oferta na linku dla speca grupy technicznej. To stanowisko już do teraz będzie raczej zaklepane? Ta różnica 700 zł mnie ciekawiła w widełkach, czy to premia?

Psiutak
@Mia

W moim przypadku i pewnie wielu innych umowa na czas nieokreslony była dopiero po 33 miesiącach pracy. Jeśli myślisz o jakichś co miesięcznych premiach to proszę cię zapomnij bo też nic takiego nie ma.

Jutro ustawka? Pisane to było ze dwa tygodnie temu, o co chodziło i czemu nikt później już się nawet nie odniósł? Zastanawiam się czy to istotne z punktu widzenia pracy. jeśli tak to czy podasz mi co do tego szczegóły?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. wsparcia projektu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
ZFŚS

Według przepisów pracodawca zatrudniający co najmniej 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty musi tworzyć Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych z którego będą finansować określone świadczenia socjalne.

Sławomir

Czy to prawda, że w firmie THESAR Systemy Informatyczne, można liczyć na stabilne i dobrze płatne zatrudnienie? Dajcie znać, jak wygląda sytuacja.

Cześć tu Sławomir
@Sławomir

Człowieku no chyba do reszty oczadziałeś.

Dominika
@Cześć tu Sławomir

Hahaha, czemu? Bo zadał normalne pytanie? Nie rozumiem twojego zdziwienia i tej dziwacznej odpowiedzi :) Odpowiesz nam?

co w tym pytaniu takiego "głupiego"? Dasz znać coś więcej o obecnych warunkach pracy tu u nich?

Hans
@Dominika

Nie ma żadnego stabilnego zatrudnienia a tym bardziej dobrze płatnego. Takie zatrudnienia są w innych o wiele lepszych firmach niż ta.

@Hans

To może podasz szczegóły, dlaczego uważasz, że ta firma jest gorsza od pozostałych? Porównujesz do tych z branży, prawda? O jakim stanowisku tu mowa?

kloc
@Monika

Firma jest zdecydowanie gorsza od pozostałych bo jest 0zł podwyżek, 0zł premii, 0zł socjalu, 0zł jakiegoś dodatku. Podsumowując jest jedno wielkie zero czyli dno.

Podobno pracując w firmie THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 11900 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Icek

Podając taką kwotę to albo na głowę upadłeś albo to jest podane w pesos, a nie złotych. Pracuje już jakiś czas i z tego co widzę i słyszę to jest źle. Lepiej w markecie można zarobić. Jakichś podwyżek od dawna nie ma, żadnego funduszu socjalnego nie ma. Premii też nie ma. Po prostu klapa.

Wiktoria
@Icek

a umowa jakaś stabilna chociaż jest :)? I wczasy pod gruszą?

edgar
@Wiktoria

umowa jest zwykła, a wczasy pod gruszą. no proszę nie rozśmieszaj mnie bo w tej firmie nawet socjalu nie ma

baryła

Spokojnie bez spiny możesz tyle zarobić a nawet i więcej. Biorąc pod uwagę kurs hrywny że to 0,12zł co daje 11900 x 0,12=1428zł

dro

Hej czy ktoś wchodzi tu w ogóle? Potrzebuję informację czy firma posiada aktualne propozycję współpracy

admin

Zgadzasz się w opiniami o firmie THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Robinii 7
    02-495 Warszawa

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.