Sirtel Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Sirtel Sp. z o.o.

Kamil 2010-12-13 21:40:19
Jedyna firma jaką moge wam polecić, bardzo miło wspominam czas w Sirtelu, Zarobki bardzo dobre, narzedzia dobre, samochody nowe, w tej firmie miałem wszystko od śrubki po dwa telefony jeden słuzbowy drugi testowy, nie wspomne juz o laptopie, modemie bezprzewdowym, wszelkim sprzecie alp. Ale najbardziej sobie cenie atmosfere w pracy, oraz dbanie o pracownika, posiłki regeneracyjne, woda w lato nawet takie rzeczy jak ręczniki i pasta BHP... Służbowe ciuchy nie sa to jakies za 50 zł tylko do malachwoskiego za 1000 zł!!! Naprawde dbają o ludzi a mało teraz takich firm, nigdy nie było problemu z pieniedzmi, nigdy nie było opóźnień, w Katowicach mają słuzbowe mieszkanie które nie jest jakimś syfem tylko naprawde dobre warunki w nim panują
Oceniam na 11/10
kabul 2011-04-19 19:29:42
Ludzie, jest tam jakas robota? Dzwonie do nich i mówią już ze 4 miesiące "wkrótce"...
kolega 2011-06-23 15:05:52
nie płacą nadgodzin...
centertel 2011-09-08 20:56:07
Hasło przewodnie firmy: "Niepewna przyszłość tylko z nami". Nie znasz dnia ani godziny kiedy cie zwolnią. Zarobki marne, przekręty, na umowie malutko, reszta w postaci fikcyjnej delegacji, używania laptopa itp. Samochody w porządku, niestety na weekend trzeba odstawiać i wieczorem też, do biura kiepski trochę dojazd więc powstaje problem. Chłopaki i kierownictwo naprawdę w porządku. Właściciel - Włoch, niestety nieobliczalny. Nie miałem okazji go poznać bo siedzi w Warszawie, ale dyryguje umiejętnie kierownikami zdalnie jak marionetkami. Sprzęt z jakim pracowałem, narzędzia też spoko. Niestety zarobki fatalne, niepewna przyszłość i brak płatnych nadgodzin. W taki sposób firma długo nie pociągnie. Jest dużo skarg do PIP, bo jest dużo przekrętów. Ogólnie - na krótko warto przeżyć taką przygodę, bo fajna praca, ale z niepewnym jutrem, raczej nie. Aha - niektórym szczęśliwcom, słyszałem, trafiają się wyjazdy zagranicę.
podwykonawca 2011-11-01 13:39:35
Coraz mniej podwykonawców chce z tą firmą współpracować... Robota skończona - wystawienie faktury 1-2 miesiące później, termin płatności 70 dni. Kasa po 3-4 miesiącach, paranoja! Co ja bank jestem?
E//man 2013-01-31 22:52:04
Pracuje w telekomie, jako support, integrator i tester, ale mysle o przekwalifikowaniu na optymalizatora, bo widze ze w Europie zarobki sa wyzsze niz oferowane mnie.Ogolnie w telekomach mam 12 lat doswiadczenia. Czy w tej firmie warto sie zaczepic? Jak mniej wiecej placa (chodzi o rzad wielkosci) jak dlugo trzeba sie uczyc optymalizacji, jesli nie ma sie doswiadczenia? Znam sieci od strony technicznej, ale moja praca zwykle konczy sie na zdefiniowaniu ikonfiguracji cel. Program typu TEMS widywalem parenascie razy w zyciu, ale raczej po to by rozwiazac problemy, a nie optymalizowac. Mozecie cos napisac na ten temat?
terig 2016-04-21 15:56:26
Doświadczenie jest potrzebne @anonim, z tego co wiem to 2 lata
Zostaw swoją opinię o Sirtel Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sirtel Sp. z o.o.