logo Transacta

Transacta

Opinie o Transacta

Eliza 2010-08-08 16:59:52
Witam . Ostatnio przeczytalam ogloszenie o pracy w firmie " Transacta " w Warszawie na stanowisko konsultanta . Czy ktos z Was moze tam pracowal , albo pracuje , co to za firma , wiem , ze jakas prawnicza , tak ? Czy ona juz dlugo istnieje na rynku , czy nie ? Jak ogolnie wyglada tam praca , mam isc na spotkanie w nastepnym tygodniu , ale nie wiem , czy sie skusze . Z gory dzieki
anonim 2011-06-22 16:46:49
TRAGEDIA !!!. Byłam na rozmowie wstępnej. Pranie mózgu jeśli chodzi o zadawane pytania, conajmniej jakby chodziło o pracę na asystentkę ministra. To zwykła dystrybucja. Życzliwa
ggggggggggggggggggg 2011-08-12 23:30:58
Odradzam, jeszcze raz odradzam.Pracowałam w tej śmiesznej firmie wiem co mówię.Obłuda i zakłamanie jakiego nie widziałam a to wszystko za sprawą [usunięte przez moderatora] która jest przykładem czystej amatorszczyzny,nie potrafi się poprawnie nawet wysławiać po polsku.Traktuje ludzi przedmiotowo,wprowadzając [usunięte przez moderatora], niski poziom przerost formy nad treścią.
blablabla 2012-04-26 23:22:27
To było do przewidzenia po tym jak pozbyli się wartościowych dochodowych pracowników bo mieli cywilną odwagę wytykać błędy i brak kompetencji przełożonych.Zostały osoby bez umiejętności sprzedażowych ale za to takie którym można nasrać na głowę aby z uśmiechem na ustach mogły sobie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wetrzeć we włosy.
romek 2016-04-21 13:50:02
firma jak widze składa sie z kilku produktów/uslug, bo mają i e- learningi w formie szkoleń no i też mają porady prawne, wiec fjnie, ze tak posezryli swoją działalność, a stronka ich jest naparwde przejrzysta, wiec to na pewno jest na plus dla tej firmy na pewno.
Zostaw swoją opinię o Transacta - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transacta