Opinie o Stalwent w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stalwent. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stalwent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalwent w Bydgoszcz

Stary wiarus Nowy wpis

Pracowałem dość długo .FIRMA STALWENT zawsze rzetelna i wypłacalna

Magda Nowy wpis

A oni maja stronę internetowa ?

Dariusz Nowy wpis

Witam,co możecie powiedzieć o firmie? Jakie są zarobki ? Jak pracownicy i szefostwo ? Mam 8 lat doświadczenia w montażu wentylacji i chciałbym się co nieco dowiedzieć , pozdrawiam

Łukasz

Oj Radziu, kiedy ty wydoroślejesz. Oczywiście z zaopatrzeniem 12/10 się zgadzam ale z resztą to już temat do dłuższej dyskusji.

Jacek Nowy wpis
@Łukasz

Łukasz, a Ty co mógłbyś napisać na temat firmy? Czy według Ciebie atmosfera w pracy jest inna niż opisywał Radek? Napisz więcej informacji na temat dodatków do wynagrodzenia takich jak premie lub pakiet socjalny. To ważna kwestia dla przyszłych pracowników.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stalwent? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Radek

Witam firma bardzo dobra starzy pracownicy bardzo pomocni i mili atmosfera mega 10 na 10. Kierownik kompetentny odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Zaopatrzenie super 12 na 10 polecam i zapraszam do naszego zespołu Lubię atmosferę w Stalwent za: Życzliwi ludzie

Bartosz

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami , pracuje tam parę miesięcy, są wypłacalni, pracownicy miło witają nowych , są wiadomo ludzie i marginesy z głupimi docinkami ale nie zwracasz na to uwagi robisz swoje i zarabiasz , ekipa jest zgrana pomocna , praca nie należy do ciężkich jeśli ktoś już pracował fizycznie , kierownictwo mega ! Szanują pracowników, rozumieją ich potrzeby nie ma problemów z " wzięciem wolnego " . Pieniądz też jest dobry a co ważniejsze wypłacany jest terminowo i nawet wcześniej. Pracownicy - 6/10 , szefostwo 10/10 , zarobek 9/10 . Chciałbym podkreślić również że jestem zwykłym pracownikiem a nie jakimś pieskiem szefostwa :) polecam tą firmę i zapraszamy do naszej załogi.

3e4r

@ping no tak to jest teraz jedyna oferta pracy od nich na tego montera wentylacji na terenie Bydgoszczy i okolic napisali tylko ze konieczne jest podiadanie dosiwadczenia w branzy i na tym stanowisku..

komar

do kacper: przeciez jest nr telefonu na stronie- mozesz zadzwonic. ogloszenia sa rownież w gazetach. poczytaj troche

franek kimono

pracowałem w tej firmie,mobing za najniższą stawkę ,wymagania wielkie oczywiście na umowę zlcenie odradzam serdecznie. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ DUŻYM ŁUKIEM

duży nochal

Odradzam pracy w tej firmie gdyż pracowałem tam 4 lata,w tym 3 lata na umowę zlecenie.Cały czas w delegacji,w miesiącu 260 godzin a pensja 2300złJeżeli jest się w delegacji ludzie na budowach chodzą pijani.Pracownicy są wykorzystywani na maxa,jeśli zwalniają kogoś to nie płacą za ostatnie dni które przepracowali,konkretnie okradają i oszukują ludzi!!!Mam nadzieję że w najbliższym czasie ta firma zostanie zamknięta i odpowiedni urząd skontroluje to wszystko ,bo to co się tam wyprawia na terenie zakładu i poza jest szokujące.A pozytywne opinie ,które są tu umieszczane to piszą pracownicy ,którzy są na wyższych funkcjach w tej firmie,kierownictwo itd...Prawdy można się dowiedzieć od osób,które tam pracowały!!!!

wielki nochal
@duży nochal

prawda oszukują szkoda pisać i na nich syf syf syf i dziady

hgahahs

Ja ogulnie tam pracuje i nie narzekam ogulnie pracowalem w gorszych firmach gdzie nawet 16 godz robilem a jak nie to na bezrobocie tu fskt robi sie po 10 godz i soboty ale to nadgodziny i nie musisz zostawac bardziej od zarobkow to wkurwiaja niekturzy ludzie tam pracujacy normalnie zenada

Pracowałem w tej firmie i nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Owszem pracowało się sporo ale zarobki były przyzwoite w porównaniu z innymi firmami, w których pracowałem. Ale jeśli ktoś przychodzi do roboty i nie wie jak się izoluje kanały albo chlał co kilka dni to niech się nie dziwi, że nie został doceniony. Ogólnie polecam ta firmę. Ja przynajmniej jestem zadowolony ze współpracy i pracowałbym dalej gdybym nie dostał roboty za granicą.

franek kimono

Zgadzam się z poprzednimi opiniami na wszystkim oszczędności ,ludzi mają za nic umowa zlecenie bez urlopu i na okrągło tyrka po 220 godz. bez wolnych dni,nie masz życia prywatnego ,bo przecież jesteš wołem roboczym (usunięte przez administratora)Odradzam omijajcie tą ,,firmę '' dużym łukiem bo wpadniecie w dprechę

durzy nochal

ta firma to [usunięte przez moderatora] okradają ludzi jak ktoś się zwalnia po wypłacie to za resztę dni niema wypłaconej kasy są wredni cały czas tylko tyrać wielki prywaciarz a ścieki są usuwane do sąsiada na działkę szkoda gadać co tam się wyprawia

......

to prawda co piszą na temat tej firmy [usunięte przez moderatora] na maksa obiecują wielkie pieniądze a jak przychodzi co do czego to 260 godzin w miesiącu w delegacji a pensja 2150zł i umowa zlecenie praca po 11- 12 godzin nie zapominajmy że w soboty też się pracuje ino 8 godzin szkoda . Jak jest wyjazdy w delegacji 150 km od domu ta zjazd co dwa tygodnie a wtedy pracuje się nawet w niedziele.Odradzam pracy w tej firmie bo ogólnie jest tam niemiła atmosfera

markussszk

a ja tam pracowałem i nie mogę narzekać:) podobało mi się a odrazu kolego nie dostaje się 2 s przodu jeśli się jest nowym pracownikiem

Witam wszystkich zainteresowanych, odradzam podejmowania zatrudnienia w tej firmie . Obiecują gruszki na wierzbie , oszukują od samego początku praca tyraczka po 10h i soboty niby nie trzeba ale jeśli nie będziesz chodził zapomnij o normalnej umowie czy tez premii ludzie pracuja tam po 5 lat na umowę.zlec szukają naiwniaków którzy beda sie godzić na wszystko robić jak woły i nie dyskutować ... no ale jeśli ktoś lubi to polecam :D a jesli chodzi o forsę to 1870zł oczywiście jeżeli przepracujesz min 220godz jesli delegacja to 23zł dzienie ............ Jak ktos jest monterem to wie ile sie zarabia w tym fachu pozdrawiam i przestrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o Stalwent - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Stalwent?

Zobacz opinie na temat firmy Stalwent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stalwent