Opinie o Carrefour w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour w Bydgoszcz

Gość Nowy wpis

Pani Ania z działu soki bardzo nie miła, a w szczególności do pracowników, pogania i jest bardzo nie miła

Ania Nowy wpis

Witam Prosiłabym o kontakt do osoby zajmującej się rekrutacja do centrum dystrybucji w Bydgoszczy . Jak się pracuje ? Nigdzie niewidac ogłoszeń o pracę, jest jej aż tak mało? Pozdrawiam

Jak się pracuje z ludźmi z Carrefour?

Stały klient Nowy wpis

Carrefour Skarżyńskiego ???? Cudowna atmosfera ,a szczególnie na warzywach - Pani z tatuażami zawsze uśmiechnięta,chętna do pomocy ???? Pracownicy ochrony za.jebiści !! Tanio, świeżo,czysto -moglbym tam zamieszkać ❤️

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Carrefour? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
eR

Pracowalem dla firmy zewnętrznej i nikomu nie polecam pracy na tej hali bo czlowiek haruje jak (usunięte przez administratora) a i tak ciągle mało jedna z kierowniczek ciągle donosi koordynatorowi hali przez co ludzie stamtąd uciekają albo są zwalniani za byle co

Katarzyna
@eR

Dużo tu negatywnych opinii o pracy w Carrefour. Czy ktoś próbował zgłaszać mobbing do centrali, albo do Pip?

eR
@Katarzyna

Raczej nie bo wszyscy się bali że stracą pracę a że panowała pandemia i praca w markecie była na wagę złota to większość siedziała cicho

Melisa

Czy praca na dziale mięsnym jest bardzo ciężka ? I czego można się spodziewać pracując tam ?

Helena
@Melisa

A czemu akurat pytasz o ten dział? Znalazłaś gdzieś jakąś ofertę pracy? :)

Melisa
@Helena

Dokładnie , więc czy dowiem się czegoś od Pani czy chce mnie Pani jeszcze o coś zapytać ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Carrefour?

Rafaello

Tak mają bo w tym wariatkowie nikt nie chce pracować więc wezmą każdego kto przyjdzie

Tragedia.omijac szerokim łukiem.

Klient

Tragiczna obsługa na hali i totalny brak szacunku do klienta jak się o coś zapyta to szkoda słów. kasjerki też mają miny jakby pracowały za kare. Pierwszy raz tam robiłem zakupy zupełnie przypadkowo ale był to ostatni raz.

Retro space

Carrefour na Skarżyńskiego w Bydgoszczy to, niestety, miejsce, w którym bardzo źle się pracuje. Potwierdzam wcześniejsze opinie, dotyczące kierowniczek. Niestety, brak wykształcenia w ich przypadku mocno daje się we znaki. Słownictwo, jakie stosują, można by przyrównać do patologicznej gwary podwórkowej. Przekleństwa, obmawianie pracowników, hejt, przemoc słowna oraz dogryzanie na każdym kroku. Serdecznie nie polecam pracy w tym miejscu. Trzeba mieć stalowe nerwy, bo to praca w ciągłym stresie, pod ogromną presją. Szanowne Panie Kierowniczki myślą, że są nie wiadomo kim i mogą pomiatać ludźmi. Pani Żaneta udaje miłą, a za rogiem obgada każdego. Pani Justyna ciśnie wszystkich non stop. Jedyną osobą z kierownictwa, z którą można było normalnie porozmawiać była Pani Ola. Niezwykle miła i empatyczna osoba, zawsze służyła pomocą i dobrą radą. Pozostali pracownicy również mili, brak zastrzeżeń co do nich. Ale kadra zarządzająca pozostawia wiele do życzenia. Brak kultury osobistej oraz gwiazdorzenie tych osób powodowały, że człowiek każdy dzień pracy w tym miejscu traktował jak najgorszą karę świata. Na szczęście mam to już za sobą. Pozostają jedynie przykre wspomnienia. Naprawde nie polecam.

Praca w kerfur to dramat. Kierowniczki od siedmiu boleści, Pani Żaneta i Pani Justyna, to osoby bez wykształcenia, dla których obgadywanie i psychiczne wykańczanie ludzi to norma. Przekleństwa i wyzwiska są u nich na porządku dziennym. Z tego sklepu miłe są jedynie Panie: Ilona, Ola i Mariola. Reszta to brak kultury, na czele z pseudo dyrektorem tego marketu. Szczerze nie polecam!

Były Pracownik

Zgadzam się z opinią na temat Pani Ż Jest osobą bezczelną , wredną i niesympatyczną. Rzuca przekleństwami i nie szanuje pracowników firm zewnętrznych. Problemy z domu przynosi do pracy co odbija na swoich pracownikach Atmosfera na sklepie na Skarżyńskiego jest okropna zwłaszcza na dziale spożywczym

Były

Na Skarżynskiego pracować to najgorsza kara . Pani Żaneta, która obgaduje wszystkich na cały głos i pani Mariola, która nie panuje nad emocjami , drze się jak opętana. Zero kultury osobistej.

Pracowałam w Carrefour Fordonska 141 i pewnie gdyby nie dyrektor D.N tamtejszego sklepu nadal bym tam ja jak i wiele innych osób pracowało. Pan D.N zastrasza swoich pracowników dosyć że jest ich naprawdę mało to jeszcze trzeba pracować za 10 na kilku stanowiskach . Jeśli kogoś nie lubi lub ma ktoś dłuższe l4 bo naprawdę jest chory wtedy jest wiadomo że po powrocie do pracy idzie się automatycznie na inne stanowisko "za kare" oczywiście nie mówiąc o tym że najlepiej po powrocie schodzić z oczu Panu D.N bo zwyczajnie nie może na daną osobę patrzeć. Pan D.N uważa się za wszystko wiedzacego Boga którego za najniższą krajową trzeba wielbić. Wiele można by mówić o Panu D.N Co do pracy w Carrefour przed pojawieniem się D.N A za czasów Pana M.G uwielbiałam swoją pracę nawet za tą najniższą krajową atmosferą była świetna ludzie pracownicy doskonale wiedzieli co należało do ich obowiązków wykonywali je z przyjemnością, a teraz dopóki jest dyrektorem Pan D.N ludzie nie wiedzą co ich z dnia na dzień czeka w pracy ulga jest tylko i wyłącznie gdy Pan D.N jest na urlopie po za granicami naszego Państwa lub setki km od Bydgoszczy wtedy pracownik odpoczywa psychicznie bez obaw że Pan D.N w każdej chwili może przyjechać i przypi...dalac się o wszystko . Najgorsze jest to że centrala Carrefour nic z tym nie robi nie widzą problemu że ludzie się zwalniają właśnie przez D.N dla nich liczy się obrót sklepu gdzie czasem na kasie na hipermarket przez 8-12 godzin siedzi jedna dwie osoby to już rarytas w tej firmie.. Panie D. nie wiem jakim cudem może Pan spać spokojnie w nocy oby ktoś kiedyś tak gnębi Pana dzieci w pracy lub Pana żonę.. Pan ludzi wykańcza psychicznie a najgorsze jest to że zastraszyl Pan tak ludzi że zwyczajnie boją się o tym mówić.

Uszatek

Ciesz się, że nie pracowałaś z dyrektorem MG w okresie, gdy gnoił ludzi na sklepie w Toruniu, a potem na Glinkowni. Ludzie czasem się zmieniają na lepsze * *) Nie dotyczy DN

M.
@Uszatek

M.G Na fordońskiej również był nie lepszy

Reto

Nie polecam pracy w Carrefourze na Skarżyńskiego. Pracuje tam pani Ż. która ma problemy z emocjami nie traktuje pracownika dobrze,przeklina,wyżywa się na pracowniku, z fochami przychodzi do pracy,podobna jest tez pani J. która robi praktycznie to samo,wyrazisz swoje zdanie to już jest źle,najlepiej to trzeba im tyłki cały czas lizać wtedy to jest w porządku. Nie polecam !!!!!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Carrefour? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

majkel

Tak jak będziesz dyrektorem/dyrektorka to dostaniesz służbowy samochód a nawet służbowy telefon

pracowałem W Fordonie

(usunięte przez administratora) !!! Pracownicy traktowani są jak (usunięte przez administratora)nie wolno im niczego problem z wyjściem do toalety problem z odebraniem telefonu a nawet z kupieniem sobie śniadania Nawet jak pracowałem dość szybko to i tak uznane było to za wolno i za mało Na papierosa też wyjść nie mogłem Jedna z kierowniczek pani Ż. Stosuje wobec pracowników przekleństwa i nie szanuje ich w ogóle wiecznie przychodzi z fochem do pracy a menadzerka sklepu to nielepsza nie polecę nigdy nikomu pracy w tym (usunięte przez administratora)

werf

a czy ktos z was moze byc na stazu u nich w firmie w dziale zaoptrzenia? bo wiaodmo ze firma znana i fajnie by bylo zobaczyc to od kuchni i zdobyc dosiwaccznie

MEGi^^

hej ja od wtorku zaczynam pracę w galerii pomorskiej ; carefurze bede miala szkolenia na kasie fiskalnej

Ziom

Zgadzam sie z Lucasem wszedzie tak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Carrefour?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Carrefour