Pub Nora Aktora,

Rzeszów

Opinie o Pub Nora Aktora,

bb 2014-11-15 12:18
W całym swoim życiu nie zaobserwowałam tak chamskiego i prostackiego sposobu traktowania pracowników pod przykrywką fajnie wyglądającego miejsca. Osobiście widziałam, jako klientka, mobbing w pracy.
Kinga1234 2016-07-08 16:13
Nikomu nie polecam pracować tam.... oskarżą Cię o jakies głupoty tylko żeby pieniędzy nie płacić szkolenie jest bezpłatne i ogl traktują cie tam jak szmate....
elizq 2017-07-19 13:07
Odradzam wszystkim pracę w Norze, jak i w BueBue. Praca za marne 8zl/h, które w zasadzie niewiadomo czy zostaną wypłacone, ponieważ umowy o pracę, czy zlecenie nie ma. Trzy dni "szkolenia", zapierdzielasz za darmo, latając od stolika do stolika, na zmywak i z powrotem do stolików. Klientów jest wielu, szczególnie w piątkowe i sobotnie wieczory. Mówię tutaj o pracy w lokalu, wolę nie myśleć jak wygląda praca na zewnątrz, w ogródkach, gdzie klientów jest dwa razy więcej niż w lokalu. I nie dajcie sobie wcisnąć kitu, że z napiwków możecie wyciągnąć kilka stówek miesięcznie. Jak wyciągniecie stówkę to będzie kozak. Nie polecam :)
Zostaw swoją opinię o Pub Nora Aktora, - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pub Nora Aktora,