Opinie o IL-TEX w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy IL-TEX. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IL-TEX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IL-TEX w Zawiercie

Karol Nowy wpis

No właśnie sam chciałbym wiedzieć. Bo słyszałem że jest problem z jedną brygadzistką

Aśka Nowy wpis

Witam .czy ktoś poleci pracę w firmie il-tex

Robert

Witam i o zdrowie pytam ;-) Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Zawiercia. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie IL-TEX? Czy mają wysokie stawki? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Robert

Lena Nowy wpis
@Robert

Dzień dobry Robercie. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to doradzam firmę Lear Corp z Tych. Pracownicy (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Lena.

Robert Nowy wpis
@Lena

Szanowna Pani Leno. Jako ekspert w dziedzinie żywienia pracowników dodam kilka zdań od siebie. Firma Lear Corp, o której Pani napisała w poście używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Kristoph

Tutaj nie ma czego komentować, szansa żadna, dla każdego kto tam pracował, jeśli ktoś chciałby rozwijać się zawodowo to nie tędy droga.,jako przedstawiciel czy kierowca bez szans Szefowa jako jedyna wszystko trzyma w kupie i jej chyba jedynie zależy na wszystkim,reszta uprawia ploty na górze cały dzień, zakład o wiele lepiej by stał gdyby brygadzistkom i innym bardziej zależało na dobrze wykonanej pracy i podejściu do ludzi niż na plotkach przenoszonych z góry na dół i odwrotnie oraz obrabianiu (usunięte przez administratora) pracownikom, wszystkim po kolei, przy słynnym stole.Szkoda tylko i wyłącznie szefowej bo jest na prawdę okej. Jeździłem w firmie kilka ładnych lat,,zamieszanie z zamówieniami na miejscu dziennym , kasa tylko i wyłącznie na przeżycie.Nie polecam.

Natalia

Nie polecam, pracy w Iltex, pseudo dwie brygadzistki Pani Lidia oraz przydupaska Monika żyją plotami. Do szefowej która jest ok, trafiają nieprawdziwe informacje obie pseudo brygadzistki przedstawiaj sprawy tak jak im pasuje, wyolbrzymiając i modląc się by szefowa nikogo nie polubiła brań Boże oprócz nich. Na produkcji każdy siedzi na Fb z telefonem przy (usunięte przez administratora) Brygadzistki żyją plotami non stop obgadują wszystkich tak upływie a dzień za dniem. Dziwię się że szefowa trzyma je wogole za te wszystkie przekręcone słowa i sytuację które nie miały miejsca już dawno powinny być zwolnione, dwa pasożyty. Szefowa jest ok, zarobki najniższe natomiast szefowa daje się manipulować brygadzistce L ślepo wieży w to co się jej powie z drugiej strony co to za pracodawca który sam nie chce porozmawiać z pracownikiem jak jest na pewno w danej sytuacji. Nie polecam

Koleżanki z pracy

Już daj sobie spokój z tym pisaniem komentarzy tylko zajmij się swoją nową pracą

Jeżu
@Koleżanki z pracy

Ja również nie polecam pracy w tym śmiesznym zakładziku . Na magazynie (usunięte przez administratora) materiały z wadami, dziurami i złe popakowane, brudne. Pracownicy na górze wszyscy siedzą na Fb i mieli wyrąbane na pracę, tak jak brygadzistki śmieszne obrabiające (usunięte przez administratora) każdemu przy stole. Szefowa jest spoko ale daje manipulować się przez (usunięte przez administratora)Nigdy więcej w tym zakładziku, konkurencja już rozwija skrzydła i to pod ich nosem. Kasa najniższa, współczuję chłopakom na magazynie.

Koala

Nie nie warto, bo nawet jak się człowiek stara to i tak premie zabierają i żyją plotami bez możliwości sprostowania.

@Koala

A są w IL-TEX jakieś konkretne procedury co do tych premii? Są one określone w umowie? Czy tak zabierają je bezprawnie?

Tonik

Wiecie coś o pracy w firmie? warto w ogóle składać dokumenty?

Bolo

@Paweł Jeżyk Tak jest zawsze gdy pracownik poważnie traktuje swoje obowiązki!!

Paweł Jeżyk

Bardzo dobry zakład :) fajnie się tam pracowało :) ! Atmosfera 6/10 Miałem problem poszedłem do szefowej w czasie gdy miałem pracować ... Rozmawialiśmy bardzo długo... Wysłuchała doradziła... pomogła... Bardzo przyjemna Pani ???? Tempo pracy musi być szybkie bo wkoncu chcąc nie chcąc jest to produkcja... ???? Serdecznie polecam !

Natalia

@Arita rozumiem, że wdrożenie do pracy na nowym stanowisku nie spełniło Twoich oczekiwań. Mogłabyś powiedzieć jak wyglądała dalsza Twoja praca w IL-TEX? Piszesz, że nie polecasz pracy w tej firmie. Czy właśnie przez problemy jakie masz z bezpośrednią przełożoną? Jeśli masz poważne zastrzeżenia co do jej pracy, to warto takie informacje przesyłać wewnętrznie i bezpośrednio do firmy. Warto też w swojej opinii zamieszczać informacje o tym w jakim dziale się pracuje. Dzięki temu osoby, które szukają pracy w firmie na konkretnym stanowisku mogą wiedzieć, które z opinii powinny je bardziej zainteresować.

Arita
@Natalia

Bylam na pakowaniu po paru minutach zostalam przerzuca na w ogóle cos innego. Pani która rzekomo zwie się brygadzistką chamska bezczelna i popycha ludźmi. Nie dając żadnej szansy kazala opuscic zaklad po 40 minutach !!nie polecam i przestrzegam przed tą kobietą

Tomasz

Czy tak dobrze pracuje się wam , że nie ma chętnych do pisania?Szkoda.

Mirek

Nie polecam tej Firmy. Nie będę nigdy więcej dla nich jezdził. Same pijaki

oswald

nie polecam. radze unikac tego prywaciarza szerokim lukiem

Potrafie liczyc do 10

Pracowalem tam kilka miesiecy. Obiecywali premie ktorych nie wyplacali. Brak poszanowania pracownika. Chcieli ,aby pracować szybko,dokladnie , sikac pod siebie i ta przerwa to jakis absurd 15minut,a na umowie 25minut. BHP 8godzinne u mnie trwalo doslownie 4minuty z zegarkiem w ręku. Było tam parę inteligentych osób ,które starały się wprowadzic miłą atmosferę do pracy. To co wypisywane jest o Szefie zakladu to bujda. Gość kultularny ,ktory nie da sobie dmuchać w kaszę da sie z nim dogadać. Reszta zarządu kompletne dno. Na jednej ze zmian juz nie ma kto pracować ,ponieważ ludzie stamtąd uciekają. Nie dziwie się.

Domino
@Potrafie liczyc do 10

Napisz konkretnie o kogo chodzi chyba juz Ci na tym nie zalezy skoro tam nie pracujesz a innym możesz pomóc

@Domino

Stary Krojczy XD I reszta szwaczek co obgadują (usunięte przez administratora)

boziu

Bzdura @tengo. Firma jak najbardziej inwestuje w rozwój pracowników. W szczególności, że zapewniają dużo różnych szkoleń i można podnosić swoje kwalifikacje.

XDDD
@boziu

CO XDDDDDDDDD JAKIE SZKOLENIA jedyne co tam mozesz podnieść to worek ze smieciami XD

Jak komuś nie po drodze z pracą to zawsze narzeka, musi poprawić sobie nastrój?

Natalia

Dodatkowe informacje na temat pracy w IL-TEX będą tym bardziej pomocne, gdyż pojawiają się nowe oferty pracy. Obecnie można aplikować na stanowiska: Pakowacz, Magazynier oraz Kierowca. Co warto wiedzieć o pracy w tych działach firmy?

@Natalia

praca bardzo dobra :) ja osobiście nie narzekam :) i zarząd bardzo w porządku.. normalni ludzie.. bardzo wyrozumiali :) serdecznie polecam :)

przyszły pracownik

A do kiedy są wypłacane wynagrodzenia? Do ostatniego dnia miesiąca czy do 10?

Arita

Nie polecam tej firmy niemiła atmosfera i pani która zwie sie brygadzistką jest chamska i arogancka,nie umie przeprowadzic szkolenia ktore powinno trwac 8 godzin tylko od razu każe wszystko umieć,zamiast pokazac co jest na danym stanowisku! Porażka

mysz

nie polecam tej firmy najpierw obiecują prace ze zadzwonią a potem cisza zero odzewu z ich strony i to jest pracodawca ja tam bylam dzwonie i mnie zbywają mogli powiedzieć w prodt ze nie przyjmuja

Zostaw merytoryczną opinię o IL-TEX - Zawiercie

• Jak się pracuje w IL-TEX?

Zobacz opinie na temat firmy IL-TEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IL-TEX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IL-TEX?

Kandydaci do pracy w IL-TEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IL-TEX
  • ul. 11 Listopada 2 lok. 4