IL-TEX

Zawiercie

Opinie o IL-TEX

anonim 2011-03-04 21:37
Bardzo przeciętnie. Brak optymistycznej wizji możliwości rozwoju pracownika, bardzo bardzo skromne premie handlowców w postaci 0,5-1 % od wypracowanej sprzedaży netto, przerażające poszukiwanie oszczędności, nie motywujące wynagrodzenie, nie poukładany dział handlowy. Polecam tylko młodym szukającym nabicia pierwszego doświadczenia, dobry handlowiec z bogatym doświadczeniem nie ma tam czego szukać.
motory !!! 2013-06-11 21:44
Motory i motory, a każdy zarabia minimum. Premia, może i czasami się pojawi ale wszystko pod tzw. stołem. Mają dobrego handlowca, który trzyma to kupy, ale i tak nie potrafią nawet podziękować i jemu i innym za poświęcenie. Najważniejsze nowe BMW, Gold Wing, czy też inne zachcianki szefa, to jest priorytetem, a nie człowiek pracujący na ten cały cyrk.
anonim 2013-07-30 13:32
Rzadko zdarza się w firmach, aby panowała tak pozytywna relacja pomiędzy pracodawcom a pracownikiem. Pracuję w Il-tex dobrych parę lat i zawsze mogłam zwrócić się ze swoimi rozterkami, czy tym co mnie boli do szefowej i zawsze byłam wysłuchana, a konstruktywna rozmowa rozwiewała moje wątpliwości. Uważam też, że pasje właścicieli nie powinny negatywnie wpływać na odczucia pracowników. Każdy wydaje zarobione pieniądze według swojego uznania. Jeśli coś Cię gryzie miej odwagę i porozmawiaj z szefową.
Niki 2013-08-31 16:09
Polecam wszystkim przyszłym kandydatom chcącym pracować w firmie produkcyjnej - firmę il-tex. Pozytywna atmosfera, godziwe wynagrodzenie i warunki pracy całkiem przyzwoite.
Ania 2013-09-28 19:21
Pracuję w firmie od niedawna i szczerze polecam tego zawierciańskiego pracodawcę. Panują tu jasne zasady współpracy oraz otwartość na rozmowę w relacji pracownik - pracodawca.
Młoda0444 2015-11-09 20:44
Nie wiem jak inni, ale ja umiem odróżnić kryptoreklamę od autentycznej opinii :)
mysz 2015-11-11 23:50
nie polecam tej firmy najpierw obiecują prace ze zadzwonią a potem cisza zero odzewu z ich strony i to jest pracodawca ja tam bylam dzwonie i mnie zbywają mogli powiedzieć w prodt ze nie przyjmuja
boziu 2016-05-12 22:25
Bzdura @tengo. Firma jak najbardziej inwestuje w rozwój pracowników. W szczególności, że zapewniają dużo różnych szkoleń i można podnosić swoje kwalifikacje.
Arita 2017-01-23 21:34
Nie polecam tej firmy niemiła atmosfera i pani która zwie sie brygadzistką jest chamska i arogancka,nie umie przeprowadzic szkolenia ktore powinno trwac 8 godzin tylko od razu każe wszystko umieć,zamiast pokazac co jest na danym stanowisku! Porażka
Zostaw swoją opinię o IL-TEX - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IL-TEX