vi-gga -mi

Działdowo

Opinie o vi-gga -mi

anonim 2009-03-12 20:42:31
PRACA trudna a pracujemy za najnizsza krajowa
anonim 2009-03-12 20:45:17
Pracuje tam od poczatku istnienia zakładu a szacunku niewiele jak sie komus cos nie podoba to takie straszenie ze nikt nikogo siła nie trzyma a na nasze miejsce to znajda drugich
anonim 2009-03-12 20:46:45
Co do płac to prawda pracujemy za najnizsza krajowa
anonim 2009-03-18 19:24:14
To prawda teraz nawet nie zarabia się nawet tego ,tragedja
anonim 2009-03-21 17:39:45
Ostatnio były zwolnienia i na pierwszy żut poleciały osoby które najwiecej chodziły na zwolnienia ale to wszystkie osoby były z grupami jak szefostwo niało zysk z rencistów to im nie przeszkadzało ze chodza na zwolnienia a jak skończyły sie dotacjeto najlepiej łup za brame takie poszanowanie pracownika niektórum brakuje po 5 lat do emerytury i kto ch teraz przejmnie normalnie katastrofa litosci w sercu nie maja
anonim 2009-03-21 18:40:41
W zakładzie sam wyzysk ludzi jak jest zamówienie to najlepiej jak by sie pracowało i po 12 godz a jakies dodatkowe wenagrodzenie to w marzeniach aby to co wypracowałes to dostaniesz W soboty jak sie chodziło do pracy to nawet nie kazano nam podpisywac list tak jak bysmy wogule nie byli w pracy Przez jedna brygadzistke to nawet kilka osób wyladowało na psychiatryku taki terror zarabiamy najnizsza krajowa chociaz ostatnio nawet do tego musiano nam podokładac nawet po 120 zł bo nie mielismy wypracowane oj by pisac długo
anonim 2009-03-21 18:44:47
Stan łazienek to katastrofa wszedzie sam brud patrzec czy aby karaluchy nie chodza a jak jest sanepid to nawet nie przejda sie po zakładzie[usunięte przez moderatora] i takie zycie robola niedosc ze maszyny juz w nienajlepszym stanie to i na połamanych krzesełkach sie siedzi bo nie ma na drugie a kochane szfostwo sobie na narty w alpy jedzie i zdjecia wstawia na nasza klase
anonim 2009-05-22 17:35:33
MOŻNA sie wykończyć nic ludzi nie szanują kaza pracowac po 10 godz a nigdzie to w kartach nie jest uwidocznione zarabiam 960 do reki smieszne prawda co pracuje sie od poczatku zakładu a kierownictwo powiedziało ze nic nie podwyzszy traktuja nas wszystkich jak niewolników masz zostac dłuzej czy mozesz czy nie nikt sie nie odezwie bo sie boi cokolwiek powiedziec
pijat 2015-01-13 14:51:39
Firma zajmuje się budową domów mieszkalnych, obiektów biurowych i handlowych z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem.Podejrzewam, że zatrudniają sporą cześć pracowników...Jakie stanowisko mogę objąć po budowlance i z doświadczeniem handlowym? Komentarze nie są zbyt optymistyczne, ale może ma ktoś coś na obronę?
AGA 2015-03-17 08:16:56
Pracowałam w tym zakładzie jakiś czas temu.W 2009 zostałam zwolniona.Co do tych opinii to do końca się nie zgadzam.Zarabiałam więcej niż najniższą krajową.Gdybym miała możliwość powrotu to napewno bym wróciła.
zdolny 2015-10-07 10:41:44
Qrde nie rozumiem was ludzie. Skoro tak tam źle to po kiego czorta tam pracujecie? To co najmniej dziwne. Jak dla mnie każdy ma taką robotę na jaką się godzi. I na co tu narzekać? jesteście lepsi, to znajdzie sobie lepszą robotę. Zamiast wziąć los we własne ręce, to tak biedzicie że rece opadają... a najlepiej załóżcie własny interes i sami sobie dawajcie wypłaty! Tyle ile kazdy sam sobie zarobi, jak ja :]
on 2016-07-23 22:20:45
To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Za nic mają pracownika!!. Warunki pracy? Przydałaby się jakaś niezapowiedziana kontrol z sanepidu może to by coś zmieniło. Jeden wielki syf i nic więcej!
Sx 2016-08-01 14:27:50
Jak dla mnie to wszystko w porządku jest z tą firma
Zostaw swoją opinię o vi-gga -mi - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vi-gga -mi