OBRAS COMAN POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o OBRAS COMAN POLSKA SP. Z O.O.

windykator 2014-12-20 15:24:06
Nie ma znaczenia czy to Obras Coman Polska Sp. z o.o. czy Coman Polska Sp. z o.o. to ta sama nieistniejąca firma "zarządzana" przez tego samego oszusta Santiago Dombriz Acevado. Firma zmienia swoje siedziby nie zgłaszając tego w urzędach skarbowych ponieważ ukrywa się przed komornikami i wierzycielami. Ostatnia siedziba w budynku "Milenium" w Warszawie przy ul. Al.Jerozolimskie 123a została zaplombowana przez administratora budynku za zaległości czynszowe, obecnie firma ukrywa się w siedzibie firmy "Editec". Właściciel firmy nie wypłacił pracownikom należnych wynagrodzeń za ponad 2 miesiące jak również nie odprowadził do US zaliczek podatkowych i do ZUS składek ubezpieczeniowych. JEDNYM SŁOWEM ZŁODZIEJE I OSZUŚCI, OSTRZEGAM PODWYKONAWCÓW I EWENTUALNYCH PRACOWNIKÓW UNIKAJCIE TEJ FIRMY. (o rzetyelności firmy dowiecie się szczegułów w TBS Bolesławiec i tamtejszych podwykonawców)
Zostaw swoją opinię o OBRAS COMAN POLSKA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBRAS COMAN POLSKA SP. Z O.O.