Zak�ad Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD)

Kobyłka

Opinie o Zak�ad Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD)

Paweł 2010-08-06 22:18:46
Pracowałem u nich .
Atmosfera w fimie nagana,nie polecam na dłużej
Brukarz 2010-09-23 20:14:35
ZROD PROD jeden ciort ,dobra firma zarobisz na wyplate to bez problemu ja dotaniesz i nic pozatym ,zero innych swiadczen ,premii talonow na swieta itp nic za nadgodziny praca od 6-17 soboty 6-13 .
.co do wypłacalnosci duzy + i nic pozatym.
[usunięte przez administratora]
Maniek 2010-11-03 19:59:27
Zero szacunku dla ludzi ,poprostu my jestesmy ich robolami i mamy dla nich zapierdla. żeby mogli sobie mowe merce kupic i sprzęt za zaniżanie składek zus .
firma wyzyskiwaczy,atmosfera beznadziejna,lipa jak cholera .
nie polecam.
K.P 2010-12-15 15:18:58
Popieram badziew jak cholera strzeż się tej firmy nie rejestrują ,składki płaca minimalne,żadnych imprez integracyjnych ,brak jakiś premi świątecznych czy innych bonusów świątecznych .
nie polecam
kristo 2010-12-31 11:11:46
W zime siedzisz za darmo w domu nawet 3 miesiace ,najpierw cały urlop ci wstawiają tak żebyś w lecie nawet dnia nie miał.
# miechy siedziec za 800zł to trochę za mało ,powinni jakieś odsniezania wziąść dachów itp ,tak żeby ludzie mogli przezimowac.
nie polecam uwazajcie na tą firmę .
lysy 2012-07-30 18:12:54
Zwolniłem się z tamtąd ale o kilka lat za póżno ,wkońcu pracuje w normalnej firmie w której pracownia nie mają za śmiecia.
Popieram [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .
jako 2016-05-20 08:37:37
@anonim to jest częściowo praca sezonowa. Ale obecnie ten sezon dzięki nowym technologiom i zmianie klimatu wydłużył się. Tak że bez obaw. Można dobrze zarobić. A ty co umiesz robić i startujesz do nich?
Zostaw swoją opinię o ZakÅ�ad Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD) - Kobyłka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZakÅ�ad Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD)