Zakład Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD)

Kobyłka

Opinie o Zakład Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD)

Mariusz 2010-09-01 20:02:34
Firma niby rodzinna ale podejście do pracownika chaniebne,
Poprostu dla nich jesteśmy chamami nie do (usunięte przez moderatora) jak to powiedział jeden z szefów ,tz Dziedzic.
Nie mam u nich żadnego socjala ,ubezpieczają na najniższe stawki przy zarobkach ok 3400.
Pracujące wszystkie soboty do 13 za normalną stawke jaka masz normalnie na gdzine.
Co do płatnosci nie mogę powiedzieć wypłaty terminowo na kilkka lat pracy 3czy4 razy były jakieś opóznienia
Ogólnie nie polecam jako pracodawcy oni na ludzkiej krzywdzie się dorabiają .
Szkoda że tak długo u nich pracowałem o kilka lat za długo.
Tomasz 2010-09-03 18:19:17
Ogólnie lipa (usunięte przez moderatora) ludzi z ich ubezpieczeń zaniżają składki ,atmosfera beznadziejna .
Opinnia wśród miejscowych nie za dobra nazywają tą firme (usunięte przez moderatora)
Grzechu 2010-12-15 15:23:25
(usunięte przez moderatora)firma zero świadczeń najniższa rejestracja przy zarobkach 3 tyś ,(usunięte przez moderatora) ludzi wymagaja tylko metrów i nic wiecej w zamian zero szacunku dla ludzi.
Nie ma żadnych talonów swiątecznych paczek dla dzieci .
Dziadostwo
P.Z 2010-12-31 11:07:48
Jest zima ,nic nie robimy już miesiąc ,pewnie znowu wstawią nam cały urlop na 2011 rok ,a w styczniu bedą płacic zaliczki komu ile bedzie potrzeba.
Po zimie to co dostałeś zaliczkowo to będzie trzeba zwrócic co do grosza z wypłaty beda odliczac po 500zł .
nie płaca przestojowego czy tam mrozowego ,nie polecam strzezcie się tej firmy.
lysy 2012-07-30 18:11:53
Zwolniłem się z tamtąd ale o kilka lat za póżno ,wkońcu pracuje w normalnej firmie w której pracownia nie mają za śmiecia.
Popieram [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .
K.P 2014-04-30 10:10:26
Pracuje w ZROD juz kilka sezonów razem z bratem ,jesteśmy bardzo zadowoleni.Narzekają tylko robole od kostki bo muszą fizycznie zasuwać.
Mogli sobie zrobić uprawnienia to by nie musieli tak ciężko pracować,nie podoba im się to jazda wsiochy krowy dojić i nie blokujcie etatów.Firma bardzo dobra dają zarobić i podwyżki co jakiś czas.
atmi 2016-04-23 11:23:33
pewnie tak @burbi, zwłaszcza, że jak to się mawia, wszędzie dobrze ta gdzie nas nie ma... i zazwyczaj nie docenia się swojej pracy jak jest, a akurat u nich warto doceniać, wypłaty na czas, amtosfera dobra
Zostaw swoją opinię o Zakład Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD) - Kobyłka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD)