ALKAZ Plastics

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ALKAZ Plastics

Krysia Nowy wpis

Hejka, możecie mi proszę napisać jak pracuje się Paniom przy CNC? Od jakiegoś czasu jest dostępna oferta z zaznaczeniem, że to także praca dla programistek. Niby jest napisane w tej ofercie, że doświadczenie z obsługi frezarki kandydatka powinna mieć ale w komentarzach widzę, że starsi pracownicy chyba uczyli nowych? Dalej tak jest?

Yyy Nowy wpis
@Krysia

Tak cię nauczą haaa jak za szkolenie nic człowiek nie dostaje w innych firmach za szkolenie jest kasa dodatkowa, czyli przyjdziesz raz ci powiedzą nie ogarniasz to powiedzą że się nie nadajesz i następna osoba twoje miejsce

Ooo Nowy wpis
@Yyy

Ja szkoliłem że 4 osoby za darmo oczywiście nie dość że sam musisz wykonać plan pracy to za free jeszcze szkolić głos trafisz od opowiadania i co z tego szkoliłem nagadałem się itp za free i tak te osoby się zwolniły po pierwszej czy drugiej wypłacie , teraz już nie szkole mówię patrz mi na ręce i się sam ucz jak za free szkolenie to taką wiedzę jak że free zresztą nowy przychodzi i ma stawkę jak pracownik po 10 latach stażu

Irena Nowy wpis
@Ooo

A to jakieś super skomplikowane jest? po prostu jak czytam aktualny styl szkolenia to nie wiem czy po samym patrzeniu na ręce się wszystkiego od razu nauczę. Poganiają nowych jeśli do miesiąca nie ogarną?

AW

Możecie mi napisać jak praca ustawiacza teraz wygląda? w tej aktualnej ofercie z internetu piszą, że uprawnienia na wózek są mile widziane. zdarza się, że cały dzień trzeba tylko na nim robić czy to raczej sporadyczne? Cos jeszcze wchodzi w niestandardowe obowiązki?

Hjko

Ukraince mają lepiej niż Polacy i więcej zarabiają plus Ukraniec dostaje 500 zł na mieszkanie a Polak całe nic

II
@Hjko

Ale czy te wyższe zarobki na pewno spowodowane są narodowością? Może to kwestia większego doświadczenia czy coś? O co chodzi z tą kasą na mieszkanie? To jeden z benefitow?

Krewetka
@II

Doświadczeniem?? Chyba jakieś żarty, są pracownicy, którzy pracują od czasu założyciela firmy...przychodzą nowi....ja nie rozumiem, ja nie wiem, ja nie umiem....Czy to jest doświadczenie?? Starzy pracownicy uczą nowych od zupełnych podstaw...z czego oczywiście ten nowy na lepszą pensję od starego pracownika...gdzie tu jest sprawiedliwość?? Przydzielcie daną ilość starych pracowników którzy będą szkolić nowych i niech oni dostaną godziwe wynagrodzenie za wyszkolenie nowych.

Ile można zarobić na Project Manager w mieście Olsztyn?

Specjalista ds. HR

Rozmowa miała się odbyć o 17. Jakaś Pani poprosiła o chwilę cierpliwości, która zamieniła się w godzinę!!! Cóż. Czekałem cierpliwie. W końcu nadszedł mój czas. Rozmowa trwała kolejną godzinę a na jej koniec dostałem zadanie domowe. Przygotować prezentację w PowerPoincie: Jak widzę swoje zadania, co miałbym robić w pracy, co wprowadzę nowego po miesiącu, po 3 po pół roku, roku... Ucieszyłem się i zapałem zasiadłem przed komputer. I wiecie co? ... Nikt sie nie odezwał. Nie polecam!!!

o historię zatrudnienia

Alf

Narzędziowec, ustawiacz może liczyć na stawkę powyżej 10 tys brutto + premia ?

YD

Zauważyłem te opinie odnosząca się do cofania urlopu… z czego może to wynikać tak w ogóle? czasami jest za dużo pracy po prostu? więcej osób miało podobnie jak Pani, która przytaczała taki przykład? Ja generalnie przyszedłem tu z zapytaniem o podwyżki, chce sprawdzić w jakich okresach są przyznawane. Czy teraz na przełomie nowego roku może? macie cos już zapowiedziane?

Gosia

Od kiedy nowy kierownik to (usunięte przez administratora) to codzienność urlop dostaniesz ale dzień przed rozpoczęciem urlopu zostanie ci cofnięty atmosfera pracy to dno nie mowiec o zarobkach najniżej w Olsztyn

Hutt

Brak premi brak kart Multisport itp brak nawet pasty BHP do umycia rąk ze smarów brak czego kolwiek na święta

Bcg
@Hutt

Ale masz dwie umowy za którą zapłacisz przy rozliczeniu pit tak (usunięte przez administratora)ludzi w pracy kupę lat pracy a nowi dostają takie same stawki ale jak coś robią to opierają się na twojej wiedzy także już im podziękowałem

JR
@Bcg

No właśnie widziałem na linku, że technologa szukacie tu do siebie. Piszesz, że nowy porównywalnie maja lepsze stawki? To ile bym dostał od stycznia? I tak dla jasności na jednej umowie?

Ggg
@JR

Pierwszy przelew najniższa krajową druga umowa zlecenia tam resztę

nowy

Czy zatem ktoś zmusza Was do pracy w tej firmie?

Maja
@nowy

Hej, ile trwała Twoja rekrutacja w praktyce? Ten post z końcówki lipca jest Twój? Możesz opisać jak teraz proces jest prowadzony i późniejsze wdrożenie na stanowisko? Ogólnie to warto, żeby partner słał papiery?

nowy

Dzień dobry, chciałbym zapytać czy państwo @Pracodawca rozpatrujecie i kontaktujecie się ze wszystkimi kandydatami na stanowiska techniczne?

Ola

Witam, czy jako kobieta mam szansę na dostanie pracy w firmie na stanowiskach produkcyjnych? Jak aktualnie wygląda nabór na produkcję? Podrawiam

@Ola

Dzień dobry, tak oczywiście. Proszę podesłać aplikację na adres rekrutacje@alkaz.pl Pozdrawiam, Ewa

@Ewa

Czy można złożyć cv bezpośrednio w biurze

@Agta

Tak, do kierownika produkcji ul.Żelazna 8

Łucja

Ktoś jakiś czas temu wspomnial, że w firmie pojawiło się dużo wolnych wakatów w dziale księgowości, bo dział się rozwija :) A aktualnie jak to wygląda? Jeśli wyślę cv, jest szansa, że firma się odezwie? :) Doświadczenie mam spore, wykształcenie też :)

@Łucja

Witam, potrzebna nam jedna osoba do księgowości. Proszę podesłać aplikację na adres rekrutacja@alkaz.pl Pozdrawiam, Ewa

Gosc
@Ewa

Jakie przewidywane wynagrodzenie brutto na stanowisku głównej księgowej Wiadomo że indywidualnie ale to Proszę wskazać widełki

Weronika
@Gosc

Dołączam, bo mnie też interesuje kasa lub chociaż zakres płacowy. I może ktoś jeszcze napisze, jakie są benefity pozapłacowe? Czy jest ubezpieczenie dodatkowe, prywatny pakiet medyczny i dofinansowanie do urlopu?

Agata
@Ewa

Co konkretnie było powodem tego, że dział zaczął się rozwijać? ile nowych stanowisk zostało utworzonych i co z perspektywami dla innych działów?

Wanda

Do pracowników produkcji - napiszcie, ile zarabia ustawiacz wtryskarek? Mąż znalazł to ogłoszenie sprzed tygodnia i chce wysyłać cv, ale nie wiemy, czy zarobki lepsze niż tu gdzie jest teraz. A w inflacji to nie ma co ryzykować bez pytania ;)

Filip.

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jakie były by moje szanse na dostanie się do Firmy ALKAZ mając uprawienia na. M19 - obsługa obrabiarek i frezarek sterowanych numerycznie M44 - Nadzorowanie i przeprowadzanie procesów technologicznych. Wykształcenie : Technik Mechanik

@Filip.

Dzień dobry, proszę podejść na produkcję i porozmawiać z kierownikiem. Ewa

@Filip.

Dzień dobry, proszę podać numer telefonu, Skontaktujemy się. Ewa

@ALKAZ Plastics

Dzień dobry chciałabym się dowiedzieć czy przyjmujecie do pracy kobiety i na jakie mogę liczyć zarobki i czy jest to praca na zmiany

Agata
@Agta

Dodatkowo jeszcze ile kobiet obecnie jest zatrudnionych w firmie na chwilę obecną i jakich warunków pracy można się spodziewać?

W mail ag225@wp.pl

Agta

Chciałabym się dowiedzieć jakie są zmiany na produkcji i czy pracuje się w soboty i niedziele

Ktoś

Jakie są warunki na produkcji chodzi mi o kobiety?

Jak długo czekaliście na odzew z ALKAZ Plastics? Oddzwaniają zawsze?

Niezapominajek

Radzę się przypomnieć. Teraz jest bardzo dużo nowych osób i nie da rady o wszystkim pamiętać.

Gabriela
@Niezapominajek

No a nie uważasz ze to dziwne ze po rozmowie trzeba się upominać o to żeby podali Ci wynik rekrutacji? Jak dla mnie to mega dziwne. No i te nowe osoby bo są nowe miejsca pracy czy byly rotacje ?

Weronika
@Niezapominajek

A dlaczego akurat teraz jest dużo nowych osób? W sensie to jakiś okres intensywnego rozwoju czy jak?

PanBean

Witam. Chciałbym die dowiedzieć o atmosferę i obowiązki na stanowisku project managera? Jak wygląda czas pracy? Czy jest możliwość rozwoju szkoleń i rozwoju ścieżki kariery? Z góry dziękuję za informację

Niezapominajek

Tylko pod znajomości. Nie masz kogoś w Alkaz na wyższym stanowisku to zapomnij o awansie. Ten kto jest wyżej to wprowadza swoją żonę, męża itd.

@Niezapominajek

Z całym szacunkiem ale to kompletna bzdura. W ALKAZ Plastics liczą się umiejętności, doświadczenie, zaangażowanie i pracowitość. To branża specjalistyczna, w której brak kompetencji wyklucza tego typu praktyki.

To zależy od rodzaju stanowiska, aktualnej sytuacji w danym dziale i przede wszystkim od umiejętności i doświadczenia pracownika. Jeśli ktoś wyróżnia się kompetencjami, zaangażowaniem czy kluczowymi umiejętnościami na pewno zostanie to dostrzeżone i docenione w stosownej formie.

Gosc

Czy polecacie pracę w księgowości? Czy jest tam duża rotacja ?

Mary
@Gosc

Nie ma dużej rotacji, raczej jest ciągła potrzeba powiększania zespołu księgowego, bo dużo pracy. Zależy co kto szuka i czego oczekuje. Potrzeba dobrych ludzi z wiedzą, doświadczeniem i charyzmą jest tu na pewno. Przyjść, pogadać, spróbować. Firma rozwojowa.

Zostaw merytoryczną opinię o ALKAZ Plastics - Olsztyn

• Jak się pracuje w ALKAZ Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy ALKAZ Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALKAZ Plastics?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALKAZ Plastics?

Kandydaci do pracy w ALKAZ Plastics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALKAZ Plastics