logo XLINE Sp. z o.o.

XLINE Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o XLINE Sp. z o.o.

holdys 2012-02-02 20:40
Masz zamiar aplikować i jednocześnie odpowiesz na pytania? [usunięte przez moderatora] może i szef jest miły ale chyba jest idiotą skoro nie potrafi wiarygodnie sklecić opini o firmie.
Sebastian 2012-05-01 21:19
Nie znasz - nie oceniaj, podejrzewasz o nieuczciwość - nie wszyscy myślą jak Ty... Czy jestem miłym [usunięte przez moderatora]... może dla niektórych, ale mają prawo tak myśleć - ja jednak współpracuję z tymi co szanują mnie i tym samym się im odwzajemniam.
Cenię sobie uczciwość, szczerość, zaangażowanie, kreatywność i lojalność. Dokładnie takich ludzi zatrudniam w firmie... nie każdy tu pasuje ;)
Adam 2014-04-16 08:23
Sama praca ciekawa jak to w reklamie, kompletny brak umiejętności zarządzania i planowania, pamiętaj że to pracownicy są twoim największym wsparciem a nie własne wyolbrzymione ego . Pracuj po 12 h a później na koniec tygodnia i dostań 400 zl i jeszcze bądź za to wdzięczny(usunięte przez administratora)
anebie 2015-02-06 09:47
ja z tej drugiej strony... niekompetentni. mówią ze przyjadą a nie przyjeżdżają.
Mówią, że oddzwonią, nie robią tego...
mariusz 2016-04-21 23:35
luki, jakiś czas temu widziałem, że poszukiwali grafika komputerowego do Łodzi, jakos w lutym/styczniu, od tej pory cisza. Wymagali dobrego portfolio i znajomości programów adobe.
Zostaw swoją opinię o XLINE Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XLINE Sp. z o.o.