Cof- Cor Poczta Polska

Bydgoszcz

Opinie o Cof- Cor Poczta Polska

anonim 2009-03-12 19:16:07
Słowa kojarzące się z Cof- Cor Poczta Polska solidna, profesjonalna, wyczerpująca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak możliwości .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobre .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1400 brutto
Najbardziej podobało mi się w Cof- Cor Poczta Polska: sama praca
Najbardziej nie podobało mi się w Cof- Cor Poczta Polska: pensję, praca na akord
anonim 2012-03-11 23:10:38
cof ale nie cor tylko już cop (centralny ośrodek przelewów) praca na akord ale zadowalajaca wypłata-podstawa średnia+dobre premie, 13stki, wczasy pod grusza,talony na swięta, paczki dla dzieci, bez wyższego nie masz wstępu na salony, klimat pracy wśród pracowników bardzo dobry. Jedyne co drażni to stażowe-stare baby nic nie robiące mają wyższe premie niż młody intensywnie pracujący ale taka polityka pracy... Pomimo tego polecam! Ciężko się dostać na jedno stanowisko było około 100osób ale jak już się dostaniesz i przezyjesz próbny okres to masz miodzio luzik jeżeli chodzi o umowe
"stara baba"lat 48 2013-04-08 12:31:15
Dobra atmosfera?pracowałam tam 15 lat,na akord.przyszła pani Daszkiewicz,chciała pokazać co to nie ona,postraszyła kierownika działu gdzie pracowałam,a że on z natury strachliwy,pokornie skroił ponad 20 etatów(a nie musiał),nie bronił żadnego etatu.Pani [usunięte przez moderatora] już jest historią,ja bez pracy,a że zaległości były zatrudniono ludzi z ulicy,bez doświadczenia.Wymaga się wykszt.min.średniego ale od lat wielu ma podstawowe lub zawodowe(i nadal pracują).Nie byłam"starą babą",ale że młode nie mają moralnych hamulców(widać gołym okiem)to kobiety zwolnione były w wieku 40-50lat.Jasne,jak masz"biologiczny zakręt"to na ulicę!Nie pogodziłam się z utratą pracy,nie zasłużyłam na takie potraktowanie!Czuję się jak niepotrzebny śmieć!!!! A Insp.Pracy mogłaby skontrolować nieobecności...
pracownica 2014-10-27 20:13:14
no coz nic sie nie zmieniło w cof bydgoszcz, poprostu dramt dramat i jeszcze raz dramat, ludzie odchodza na PDO jesli tylko mogą wrecz masowo w styczniu 2014 z jednego dzialu rtv odeszlo 6 osob i nikt nie przyzedl a ich prace trzeba robic, ludzie juz nerwowo nie wyrabiaja a placa 1600 brutto masakra nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Cof- Cor Poczta Polska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cof- Cor Poczta Polska