Opinie o Cof- Cor Poczta Polska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cof- Cor Poczta Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cof- Cor Poczta Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cof- Cor Poczta Polska w Bydgoszcz

Zajawka Nowy wpis

Dostałam dzisiaj telefon w sprawie wakatu w okienku. Babka powiedziała, że pensja to 2800... Nie wiem czy się pomyliła, czy zarobki sięgają niżej od najniższej krajowej?

Joanna Nowy wpis
@Zajawka

Ale to chyba nie legalne jest, żeby były niższe? Na pewno się pomyliła, ja to bym jeszcze raz zadzwoniła i dopytała

buba Nowy wpis
@Zajawka

nie pomyliła się tu w poczcie zarabia się poniżej najniższej krajowej..... chyba żę dostaniesz premie frekfencyjną ... wówczas masz tyle ile najniższa krajowa .... dramat i robisz za miske ryżu

Kasia Nowy wpis

@Tamara a taka najniższa możliwa pensja to jaka?

Hagrid

Jeśli macie ambicje poszukajcie pracy w innym miejscu ! Chyba ze jest to jakiś krótki przystanek w waszej karierze bo w życiu nie dostaniecie tu ani umowy o prace ani godnych warunków finansowych. A wymagania jakby się pracowało w super korporacji...

Bartosz
@Hagrid

Nie bardzo Cię zrozumiałem. Każdy stosunek pracy musi być potwierdzony umową. Czy pracując w firmie można starać się o szkolenia branżowe, żeby podnieść kwalifikacje zawodowe?

Hagrid
@Bartosz

Chodziło mi o to ze maks jaki można otrzymać to umowa zlecenie dla wybrańców umowa na zastępstwo na wieczność .... o stawce nawet nie warto wspominać .... ponadto jak wspominali inni jest mobing , nierówne traktowanie, nierówny przydział obowiązków ... na chwile wydaje się ok ale trzeba szybko rozglądać się za czymś innym

Bartek

Widzę ze jest bardzo duża rotacja w firmie ,ale nie rozumiem z czego ona wynika?

Ex Pracownik
@Bartek

Pierwszy czynnik to wypłata , naprawdę w większości miejsc zarabia się lepeij. Dwa - umowa albo dostaniesz zlecenieniowke albo ewtualnie umowe na zastępstwo bez gwarancji czasu. Trzy nierówny podział obowiązków młodsi pracownicy dostają gorsze zadania mniej zarabiają a beton partyjny siedzi i zbija baki albo zajmuje się pierdolami które później wpisuje sobie w efektywność ze „ważne” . Kierowniczka z liderka i roztacza atmosfera grozy i klimat typu „wieki brat patrzy” Ludzie są dla siebie niemili i czepiają się dupereli ciężko znaleźć motywacje na prace w takim miejscu

Ciema
@Ex Pracownik

Ex pracownik ma racje, w tej firmie u kierowniczki L. B. Można się jedynie dowiedzieć co to jest mobbing, osoby które świeżo przychodzą do pracy i szybciej kumają i to pokazują są brane do kolejnych zadań za ta sama stawkę czyt. Najniższa krajowa, obiecywanie złotych gór po czym wychodzi się jak Zabłocki na mydle. Zdecydowanie nie polecam pracy w dziale u (usunięte przez administratora)Tutaj możesz się nabawić tylko nerwicy i depresji, a o umówię o prace zapomnij tam pracuje sama rodzina i znajomi nie ma szans na normalna umowę!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Cof- Cor Poczta Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Destabilzator Pracy Komórki

oczywiście chodziło mi o pracę na zastępstwo na czas OKREŚLONY

Bartosz

Czy Cof- Cor Poczta Polska poszukuje aktualnie pracowników? Od długiego czasu nikt z Was nie wypowiadał się na forum. Jakie zmiany w firmie zaszły w ostatnim czasie i czy jesteście zadowoleni z pracy dla tej firmy? Wartościowe wpisy są chętnie czytane przez osoby poszukujące informacji o swoich przyszłych pracodawcach. Czy możecie napisać coś więcej?

pracownica

no coz nic sie nie zmieniło w cof bydgoszcz, poprostu dramt dramat i jeszcze raz dramat, ludzie odchodza na PDO jesli tylko mogą wrecz masowo w styczniu 2014 z jednego dzialu rtv odeszlo 6 osob i nikt nie przyzedl a ich prace trzeba robic, ludzie juz nerwowo nie wyrabiaja a placa 1600 brutto masakra nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

"stara baba"lat 48

Dobra atmosfera?pracowałam tam 15 lat,na akord.przyszła pani Daszkiewicz,chciała pokazać co to nie ona,postraszyła kierownika działu gdzie pracowałam,a że on z natury strachliwy,pokornie skroił ponad 20 etatów(a nie musiał),nie bronił żadnego etatu.Pani [usunięte przez moderatora] już jest historią,ja bez pracy,a że zaległości były zatrudniono ludzi z ulicy,bez doświadczenia.Wymaga się wykszt.min.średniego ale od lat wielu ma podstawowe lub zawodowe(i nadal pracują).Nie byłam"starą babą",ale że młode nie mają moralnych hamulców(widać gołym okiem)to kobiety zwolnione były w wieku 40-50lat.Jasne,jak masz"biologiczny zakręt"to na ulicę!Nie pogodziłam się z utratą pracy,nie zasłużyłam na takie potraktowanie!Czuję się jak niepotrzebny śmieć!!!! A Insp.Pracy mogłaby skontrolować nieobecności...

cof ale nie cor tylko już cop (centralny ośrodek przelewów) praca na akord ale zadowalajaca wypłata-podstawa średnia+dobre premie, 13stki, wczasy pod grusza,talony na swięta, paczki dla dzieci, bez wyższego nie masz wstępu na salony, klimat pracy wśród pracowników bardzo dobry. Jedyne co drażni to stażowe-stare baby nic nie robiące mają wyższe premie niż młody intensywnie pracujący ale taka polityka pracy... Pomimo tego polecam! Ciężko się dostać na jedno stanowisko było około 100osób ale jak już się dostaniesz i przezyjesz próbny okres to masz miodzio luzik jeżeli chodzi o umowe

Słowa kojarzące się z Cof- Cor Poczta Polska solidna, profesjonalna, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak możliwości . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobre . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1400 brutto Najbardziej podobało mi się w Cof- Cor Poczta Polska: sama praca Najbardziej nie podobało mi się w Cof- Cor Poczta Polska: pensję, praca na akord

Zostaw merytoryczną opinię o Cof- Cor Poczta Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Cof- Cor Poczta Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Cof- Cor Poczta Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cof- Cor Poczta Polska