Opinie o Ursyn Car w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ursyn Car. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ursyn Car o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ursyn Car w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Ursyn Car jako brak? Jakie macie wrażenia?

MK1 Nowy wpis

W 2004 mój ford focus był w naprawie prawego progu , prawego przodu , prawej lampy i zderzaka po przejechaniu przez drzewo w nocy w okolicach Skarżyska . Przez miesiąc oprócz naprawy progu, (usunięte przez administratora) Oczywiście do tego doszedłem jakiś czas po naprawie. (usunięte przez administratora)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Ursyn Car?

aaa

w UC tylko pogarszają atmosfere, a chodzący Waldek po hali i przywalający się o wszystko do wszystkich jest tego przykładem. On nie powinien zarządzać, bo nie potrafi.

Doświadczony Nowy wpis

Hahaha nie żartuj :D

Były Klient

Byłem klientem Ursyn car kilka razy. Mam wrażenie że z roku na rok obsługa jest gorsza. Jak obsługiwał mnie p. Arek to było wszystko na czas, każda naprawa omówiona, dostałem nawet jakieś rabaty. Teraz obsługiwał mnie p. Piotr - kompletne nieporozumienie! Wcześniej na jego stanowisku była taka miła dziewczyna, uczyła się ale bardzo profesjonalnie obsługiwała. Nie rozumiem dlaczego zastąpili ją takim marnym pracownikiem. Koszt za usługe wyszedł 2x większy, nie zgodziłem się na pewne naprawy a one i tak zostały wykonane - naciągacze!!! Samochód stał na warsztacie 3 dni bez powodu, oczywiście (nie)doradca p. Piotr nawet nie zadzwonił. Kontakt zerowy. Zgłosiłem też problemy z klimą - nawet nikt na nią nie spojrzał przez tak długi czas. A co usłyszałem od p. Piotra? "No moze Pan sobie okno otworzyć na razie". Tak beszczelnej odpowiedzi nigdy nie słyszałem!! Ogólnie szkoda mi nerwów żeby to wszystko opisywać. Jeśli nie korzysta się z usług p. Arka to lepiej nie przyjeżdżać. To chyba najbardziej profesjonalny doradca i ma duże doświadczenie. Bardzo mi pomógł jak silnik zaczął szwankować w moim Mondeo. Szkoda mi też tej dziewczyny z serwisu bo bardzo miło wspominam obsługę. Fakt, byłem wtedy tylko na przeglądzie z wymianą opon ale całość trwała 3h. Do tego nawet jakiś filmik dostałem i widziałem stan pojazdu. No widać że była ambitna i taki powiew świeżości do firmy wprowadzała. W ogóle cała firma przypomina relikt z prlu. Mieszkam na Ursynowie więc mam blisko ale chyba wybiorę inny serwis Forda. Tutaj jakby nie czuje się tego że jest to autoryzowany serwis, tylko jakby jakiś zwykły warsztat. Nie wiem jak inne działy pracują bo nie korzystalem. Jedynie moge powiedziec że salon nie interesuje się klientem a na recepcji są miłe Panie ale na niczym się nie znają.

Ursyn Car Nowy wpis
@Były Klient

Dzień dobry, dziękujemy za informację dotyczącą obsługi w naszym serwisie, każda sugestia jest dla nasz ważna. Bardzo będziemy wdzięczni za więcej informacji na adres @ marketing@ursyncar.pl dotyczących pojazdu . Dziękujemy za pomoc. Dobrego dnia.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ursyn Car? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechanik samochodowy / Pomocnik mechanika samochodowego? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kandydat

Jak oceniacie pracę na stanowisku Recepcjonistka? Jakie są zarobki? Jakie są wymagania? Czy są jakiekolwiek możliwości rozwoju? Czy są jakieś benefity? Jak ogólna atmosfera w pracy?

Życzliwa
@kandydat

Rozwój? Chyba raczej wyzysk :)

Czy w Ursyn Car zatrudniani są obcokrajowcy?

Janusz

Jak narazie tylko sami (usunięte przez administratora)

Paulina

@exworker nie ma niczego takiego?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ursyn Car?

exworker

Hahahaha ale mnie rozbawiles/rozbawilas.

Stefan

Normalna firma i praca jedyny problem to brak chęci do pracy!

disappointed

Jeżeli nie chcecie popaść w depresję - zdecydowanie nie polecam... Śmieszne pieniądze - na rozmowie co innego, a w momencie podpisania umowy nagle się okazuje, że wynagrodzenie jest zupełnie mniejsze, zupełnie nieadekwatne do ilości obowiązków. Obiecanki cacanki. Brak wykwalifikowanych pracowników, na starcie otrzymuje się "pseudo szkolenie", atmosfera pracy jak na w/w stypie. Pracownice recepcji naburmuszone, zupełnie jakby pracowały tam na siłę....po prostu masakra. Brak miejsca do spożycia posiłku - żeby zjeść to trzeba w ogóle wyjść z salonu i jeść w jakimś marnym budynku obok, w pomieszczeniu, w którym jest pare krzeseł i jakiś biedny stolik. Nie wspomnę już o tym, że salon oszczędza na ogrzewaniu, a pracownicy muszą się dogrzewać ubogimi grzejniczkami pod biurkiem. Ah! Zapomniałam wspomnieć o pani z recepcji, która nowemu pracownikowi przedstawia pozostałych pracowników w sposób typu "O, a to jest pani X, która zajmuję się Z, ale tak naprawdę to (usunięte przez administratora) robi". Myślę, że nie bez powodu ten salon ma takie opinie. Pracowników zmienia się tam jak rękawiczki.... Najmniej naburmuszoną osobą jest tam chyba Pan Waldemar, który potrafi odpowiedzieć pracownikowi "Dzień dobry", no i panie sprzątaczki, bo resztę to można w tyłek pocałować, za przeproszeniem... Jednym słowem - ODRADZAM.

Życzliwy

Jeżeli szukasz pracy w przyjaznym środowisku to na pewno nie tu... Odradzam... Chyba że chcesz się przekonać to polecam :)

@Życzliwy

Na jakim stanowisku pracowałeś? :) stwierdzam to samo..

Nonivk

Czyli nadal na święta djaa biedocie paczki żywnościowe? Za moich czasów trafiła musztarda, groszek i dzemik... Hmmmm

@Nonivk

W końcu Ursyn Car to " Rodzina i tradycja" :)

Doświadczony

W okrojonym składzie na własne życzenie i nie z winy pracodawcy tylko pracowników działu mechanicznego nikt długo tam nie popracuje,chyba że jest odporny (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@Doświadczony

@Doświadczony A na jaką umowę zatrudnia Ursyn Car? Odpowiesz mi?

@Katarzyna

Niska podstawa nie adekwatna do obowiązków plus premia uznaniowa.

Doświadczony 2
@Doświadczony

A może ,, Doświadczony” obowiązki przerosły twoje kompetencje haha :) skoro juz nie pracujesz to znaczy ze się nie nadawałeś

Bylem Zobaczyłem

Praca jak praca liczy się ,,ten”... na tzw przerobie :) pełen szacun dla UC Piaseczno ze w okrojonym składzie i pod górkę ! dajecie rade a Ursynów większość pracowników chyba z orzeczeniami PSYCH.....:)

Co wchodzi w socjal Ursyn Car?

exworker

ZUS i paczka żywnościowa na święta . konserwy, dżem..wszystko co potrzebne do przeżycia służbie

Doświadczony

Warunki pracy niekorzystne. Firma nie zapewnia nawet podstawowych narzędzi pracy-wszystko trzeba mieć swoje. W ciągu 1,5 roku na stanowisku kadrowym zmieniło się kilka osób. Kombinują z umową. Inne ustalenia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej a inne na umowie o pracę. Atmosfera tragiczna -weselej jest na stypie. Brak możliwości spożycia w ludzkich warunkach śniadania -należy je spożywać pod biurkiem. Praca jako praca sama w sobie całkiem ciekawa. Dwulicowe szefostwo-przydałoby im się szkolenia z zakresu zarzadzania personelem oraz kultury osobistej i poszanowania dla pracowników. Idąc pierwszego dnia do tej pracy radzę zaopatrzyć się w kilka tabletek na uspokojonie aby przetrwać dzień w pracy. Jeżeli ktoś chce doświadczyć ciekawych przeżyć i doznań szczerze polecam. Praca dla osób o mocnych nerwach.

Mirosław
@Doświadczony

Powiesz coś więcej na temat obietnic na rozmowie a tym, co faktycznie zostało ujęte w umowie? Na czym polegają te rozbieżności?

Niepolecam
@Mirosław

Pewnie na tym, ze niby premia, ze niby wszystko fajnie, a potem sie okazuje, ze ucinaja jak sie da, byleby Ci nie zaplacili. Taki właśnie jest Waldek, ta firma to masakra. Naprawdę nie polecam, może niektóre osoby sa ok, ale pracowac tam się nie da. Synek dostal posade i sie buja z mamusią hehe

Nickbyfreak

Nie życzę najgorszemu wrogowi...

Olga
@Nickbyfreak

Aż tak źle oceniasz pracę w Ursyn Car? Dlaczego? Daj znać!

Ex

Widzę, że rodzinka nie wyciąga żadnych wniosków z opinii. Nie pracuje tam już ale na samo wspomnienie nadal podnosi mi się ciśnienie. (usunięte przez administratora) totalne, prostactwo i arogancja na każdym kroku. Cieszę sie że mam to za sobą a chętnym do pracy tam radze się zastanowić. Aż tak wiele niepochlebnych opinii nie bierze się znikąd.

Olga
@Ex

Bardzo mi przykro, że miałeś takie doświadczenia. Mógłbyś podać przykłady jakichś konkretnych sytuacji, które przyczyniły się do takiej opinii na temat Ursyn Car, jak objawiała się ta arogancja? Myślę, że będzie to pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Życzliwy

Miałem ogromna NIEPRZYJEMNOŚĆ pracować w tej firmie. Generalnie ludzie bardzo fajni, atmosfera pracy z nimi - jak najbardziej na tak. Szefostwo w tej firmie przede wszystkim nie szanuje absolutnie nikogo! dziwne bo firma podobno 'rodzinna' Zdarzyło się krzyczeć na pracownika w obecności innych współpracowników. Mobing szantaż to chleb powszedni tej firmy. NIE POLECAM... OMIJAĆ TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Qwerty

Ta "firma" to dno. Nie życzę nikomu pracy w czym takim, bo ciężko znaleźć słowa, żeby opisać co tam się dzieje.

Najgorsza firma w jakiej miałem "przyjemność" pracować. Nie poleciłbym nawet najgorszemu wrogowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ursyn Car - Warszawa

• Jak się pracuje w Ursyn Car?

Zobacz opinie na temat firmy Ursyn Car tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ursyn Car
1.5/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Eugeniusza Romera 14
    02-784 Warszawa