brak logo

Ursyn Car

Warszawa

Opinie o Ursyn Car

Benassii 2011-08-11 14:49:13
Jestem byłym pracownikiem tej "wspaniałej" firmy, wszystkim szczerze odradzam pracy tam. Pracownik traktowany jest przedmiotowo,[usunięte przez moderatora] . Zabierają pieniądze za wszystko, brak kropki w CRM, źle zaparkowany samochód, itp. Trzymajcie sie od tej firmy z daleka.
5
klient 2015-02-26 23:56:34
Moim zdaniem URSYNCAR na Romera to ,,dn.oooo" !!! dwa razy mialem do czynienia z fachowcami od mechaniki z tym samym problemem i co...? caly samochod popsuty :) na potwierdzenie pojechalem do UC Piaseczno ,bo mozna powiedziec ze pod domem :) i co... ? krótka weryfikacja komputerem przez mlodo wygladajacego mechanika poproszono o pozostawienie samochodu na kilka godzin po czym tel. auto gotowe do odbioru podobno wgrano nowe oprogramowanie i dodatkowo zalecono mi wymiane akumlatora ,ktore ostatecznie powinno rozwiazac sprawe. Mija kolejny tydzien usterka nie wystepuje !!!!!!! dziekuje tyle w temacie. pozdrawiam
2
anonimus 2015-02-27 15:16:33
gdybyś drogi kliencie był traktowany w pacy jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak samo byś podchodził do swoich obowiązków. ta strona ma za zadanie podawać informacje o pracodawcy nie usługodawcy.

praca w Ursyncar to porażka, ludzi są traktowani jak popychadła, ciągle tylko bluzgi i razy na grzbiet. pracownicy ponoszą finansowa odpowiedzialność praktycznie za wszystko. za źle postawiony przecinek lub "nieprawidłowy z wytycznymi góry" zapis nr telefonu w crm można się nasłuchać przekleństw lepszych niż pod budką z piwem. chamstwo i prostactwo a do tego kultura organizacji gorsza niż na amerykańskiej farmie bawełny w 19 wieku.
OMIJAĆ
5
kajetan 2015-12-21 18:01:43
Wszystkim ale to wszystkim proponuje powstrzymać się od zatrudnienia w tej "firmie". Wiem że gdzieś trzeba pracować i coś trzeba robić ale jeśli chcesz poczuć się jak pracownik nie drugiej lecz ósmej kategorii, lubisz słyszeć przeróżne epitety na siebie i wszystkich dookoła jeśli lubisz zgarniać podstawie bo prowizje zabiorą z każdego nawet najmniejszego powodu, wolisz zostać telemarketerem, a nie prawdziwm handlowcem chcesz wreszcie wiedzieć jak to jest być zmieszanym z błotem i słyszeć co tydzień ile wykonałeś telefonów do ludzi którzy już nie żyją i ile minut rozmawiałeś z umarłym lub też wiedzieć jak mogłeś nie sprzedać samochodu przez telefon komuś kto nie ma prawa jazdy i go nie potrzebuje albo... można byłoby wymieniać i wymieniać.... To praca właśnie dla Ciebie. Dyrekcja tej firmy pokaże Ci jak głęboko mogą Cie mieć w czterech jak dla nich słodkich literach.... Jeśli wybrałeś tę firmę gratuluje wyboru.
2
iii 2016-01-02 22:25:32
szukają...owszem bo jakoś nagle mają niedobór handlowców... aha chyba sami ich wywalili przed świętami
2
kkkk 2016-01-11 12:06:19
Zatrudnieni tam jest tak stabilne jak spadający śnieg... jesteś i zaraz Cie nie ma. Dobrym przykładem jest to, że w dziale handlowym aut nowych w ciągu 6 lat zmieniło się mniej więcej 20 osób. Liczba świadczy sama za siebie jak tam stabilnie i jak przyjemnie pracuje się mimo umowy o prace. Ciągła rekrutacja bo ludzie nie wytrzymują....
3
Szkoleniowiec13 2016-01-15 17:21:35
Byłem tam przez 4 dni, ponieważ kręcili z umową (nie chcieli dać kopii / zaświadczenia, że tam byłem), po drugie pan M. mówił, że będziemy płacić za odbyte szkolenie jeśli zrezygnujemy, po czym przychodzi Pani z kadr i mówi, że nie będziemy nic płacić, a chwile później przychodzi Pan M. i oświadcza, że indywidualnie rozpatrzy - Śmiech na sali. Musiałem zająć się rodziną, więc co się z tym wiąże - wyjazd, napisałem wypowiedzenie (mam kopię i podbitkę odebrania), ale pieniędzy za te 4 dni brak (10.01 miały być), nie odpisują na maile. Poradziłem się prawników i PRAWO JEST PO MOJEJ STRONIE. Także nie popuszczę im tego, co więcej trzeba będzie sprawę zgłosić do PIPu.Odradzam pracę w tym "salonie". Moje stanowisko, na które zostałem przyjęty - SPECJALISTA DS. AUT NOWYCH (nie mam żadnego doświadczenia)
6
ex 2016-01-17 15:55:56
pisanie w ogłoszeniu o stabilnym zatrudnieniu w firmie o ugruntowanej pozycji jest wabieniem frajerów. potwierdzam co piszą poprzednicy, że rotacja jest ogromna... co oznacza stabilność zatrudnienia ?? miesiąc, dwa a może pół roku ?? unikać ... a jak się nie da to przynajmniej omijać wielkim łukiem !!
2
antyk 2016-03-19 16:13:56
poczekaj chwilę...zaraz pewnie zrobią tradycyjną czystkę to i będą szukali nowych ofiar :)
1
K. 2016-06-07 17:49:40
hahah chyba żartujesz.. samochód służbowy to nie w tej firmie....ogólnie beznadzieja
1
K. 2016-06-07 17:49:56
hahah chyba żartujesz.. samochód służbowy to nie w tej firmie....ogólnie beznadzieja
1
Kolo 2016-07-28 07:05:06
Ten kto pisze żę złe opinie piszą tylko niezadowoleni to nieprawda bo wiele sytuacji było bardzo dobrych i fajnych. Natomiast było ich znacznie mniej niż tych złych,niemiłych i dających po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ostatnimi czasy w przeciągu 6mieś zmieniły sie tam 3 osoby w tym czasie przeróżnych aneksów do umowy o zmniejszenie prowizji i zarobku handlowca było kilka razy. Fakt sam że prezes nie umie profesjonalnie rozmawiać z podwładnymi tylko sie drze i przeklina świadczy jak bardzo był wciągnięty w prace przy żniwach i obróbce buraka.... Co po niektórzy z dyrekcji nie mający szkoły wyższej ( juz nie mowie o szkole menadżerskiej lub kierowania zasobami ludzkimi) i nieumiejący postępować z samym sobą a co dopiero ludźmi w firmie nie wróży niczego dobrego. Fakt pozwolą ci wziąć samochód na weeken, dostaniesz paczkę na święta i grusze 600zł może lecz nic nie zmieni podejścia pana M. ze co byś nie robił i jak byś sie starał jak znajdzie jakiś błąd to wiedz, że masz już co najmniej jeden samochód do tyłu w planie bo pieniędzy za niego nie dostaniesz. A i co jeszcze bardzo ważne jest na tyle zarozumiały choć jest inteligentny to jest tak zarozumiały, że słowa, gesty lub wnioski nie jednej osoby lecz kilkudziesięciu już ma w głębokim poszanowaniu i nie liczy sie z żadną opinią bo wydaje się mu że zjadł wszystkie rozumy. Gdyby człowiek pomyślał wcześniej książka byłaby z tego naprawdę hitem w księgarniach pod tytułem " Ursyn Car i jego sposób na handlowca".... trochę się rozpisałem ale zeby to zrozumieć to wszystkie słowa nie są w stanie tego opisać to trzeba tam przeżyć..... POWODZONKA
6
tylkoNieUrsyn 2016-08-15 13:26:20
Pracowałem tam i spróbuje opisać cząstkę tego bagna. Po pierwsze to co wszystkich interesuje pieniądze - podstawa 2000zł brutto, na rekę 1450zł. Prowizje zależne od planu miesięcznego aby dostać 100% z twojej prowizji musisz sprzedać 10 samochodów miesięcznie (nierealne) wyrobić plan akcesoriów ( 500zł netto na każdy sprzedany samochód) Za samochód osobowy dostajesz około 150zł brutto. Program CRM jak kto woli Autostacja, zrób błąd typu przecinek, kropka - 100zł ! Właściciel przez cały dzień sprawdza bazę i jeśli coś źle zrobisz dzwoni do ciebie drze ryja, przeklina i mówi jaki z ciebie debil. Jest tam straszny bałagan handlowcy zmieniają się co 3 miesiące lub częściej, tonący statek. Właściciel wychodzi z założenia, że nie powinieneś dostać podstawy tylko to co sam wypracujesz - on daje ci narzędzia !! Czyli biurko!! Samochód służbowy? hahahahhaha zapomnij :) masz telefon służbowy z epoki ubiegłej. Druga nazwa Ursyn Car? Call Center!! CRM jest najważniejszy jeśli masz przeterminowaną sprawę w CRM - 50zł za każdą sprawę!! Dla właściciela CRM to świętość a klient w salonie jest drugorzędny. Ostatnim hitem była zmiana umowy - oszczędności szukają tylko w ludziach. Twoja prowizja uzależniona jest od kwartalnego wyrobienia planu 2 salonów (Ursynów i Piaseczno) co miesiąc zabierają Ci 25% twojej prowizji jesli plan będzie wyrobiony niby oddają ( nie wiem czy na pewno nie dotrwałem do tego etapu pracy) jeśli plan będzie niewyrobiony pożegnaj się z 25% twojej prowizji. Podsumowując, tonący statek, zero poszanowania pracownika, ucinanie prowizji, CRM świetość. Mam nadzieję, że pomogłem w podjęciu decyzji.
3
Ciapatek 2016-08-15 15:48:55
@ht
Dużo wiesz w takim razie, nie widzę problemu żebyś poszedł tam do pracy, zdaje się ze teraz szukają kilku niewolników.
Osoby które już się dostaną do roboty siedzą pare dni... i znikają widząc co się dzieje.

A tak btw. Dają Ci umowę do podpisania nie pytając Cię o zdanie, jak nie podpiszesz to tak Ci kasę bedą zabierać aż sam się zwolnisz.
Niema tutaj żadnej indywidualnej inwencji twórczej, swoje pomysły zachowaj dla siebie, jestes od wykonywania rozkazów i z nich jesteś rozliczany. A o wyrabianiu planów zapomnij, firma idzie na dno, widać to po klientach i po nastrojach.Ludzie zwalniałby się jakby było dobrze? Wątpliwe...
Krótko mówiąc szkoda czasu na ta firmę. Dla własnego dobra omijajcie szerokim łukiem.
1
Ciapatek 2016-08-15 17:15:33
@up
Nie rozumiem,
Nie ma znaczenia czy ja przeczytasz czy nie , masz ja podpisać jak nie podpiszesz to masz się zwolnić , jeżeli tego nie zrobisz to Ci pomogą. Umowy które dają nie są dla Ciebie dobre.
W tej firmie nie ma nieporozumień. Praca tam jest nieporozumieniem, pamiętaj ze jak masz swoje zdanie w jakiejsc kwestii to możesz iść do kibla i spuścić wodę bo tak właśnie twoje zdanie jest respektowane w tej świetnej korporacji
1
smierdzacaryba 2016-08-18 21:51:08
Ta firma od lat żeruje na ludziach szukających pracy. Obiecuja zlote góry premie ubezpieczenie i opiekę medyczną .. tylko dopiero po jakimś czasie okaxuje się ze premie to kary za bzdury, ubezpieczenie w zusie a opieka medyczna w okolicznej przychodni tyko w zakresie badań pracowniczych. Poza tym umaiwaja sie na konkretną kasę a po okresie próbnym daja mniej a jak nie to wypier....j.
Tylko ludzie bez kręgosłupa normalnego sa w stanie dopasować sie do reguł tam panujących. Kablowanie na kolegow jest powsaechne...lepiej zeby zabrali kasę komuś a nie mi.
2
weelcvnkccqxavc 2016-08-24 18:40:02
Nie polecam zaczynać tam pracy.
2
Kolo 2016-09-14 17:02:26
Rtghy piszesz jakbyś był jednym z kierownictwa tego bałaganu. Nikt z bylych pracownikow tej firmy nie wypowie sie dobrze o ich zarzadcach. Jesli piszesz albo jesli ktos pisze ze to nie prawda i ze jest tam dobrze i ze trzeba czytac umowe to musisz byc kims z kierownictwa.
Czy przeczytasz umowe kilka razy czy tez raz nie dowiesz sie z niej tego jak bedziesz oszukiwany w jaki sposob bedzie ci zabierana prowizja w jaki sposob bedzie sie z toba rozmawiac jak bedziesz traktowany przez dyrektora i prezesa nie mowiec o jego córce i zięciem ktorzy potrafia zmieszac cie z odplywem w myjni. Owszem przeczytasz ile zarobisz i ile ci zabiora ale odczycia niesprawiedliwosci, obludy i chamstwa dowiesz sie tylko w realu. Poczytajcie i zastanowcie sie a ten kto nie pracował niech sie nie odzywa... pozdrawiam pracownikow handlowych w UC
2
noszok 2016-09-22 20:48:00
Szok... Brzmisz jak kadrowa Ewka. Jak to jest byc popychadlem państwa M ???
3
Kolo 2016-09-25 13:28:52
Tak wyplata podstawy jest terminowa ale prowizja to z wielkiej łaski jak dyrektorowi M zechce sie łaskawie za to zabrac bo do 10 to za malo czasu zeby przygotowac a jeszcze jak sprawdzi to córka prezesa tez łaskawie i jeszcze klepnie to kadrowa, a nie daj boniu zeby zabral sie za to szefu. Bywa ze w polowie miesiaca albo pod koniec ale po co czekasz na wyplate i tak w miesiacu tyle znaja dupereli zeby zabrac kase ze wyjdziesz na czysto.
3
byłyPracownikjhdyktsjtrsy 2016-10-13 20:57:12
Prawda jest taka, że ta czy inna firma bez pracowników upadnie..mam nadzieje, że ta upadnie jak najszybciej..Pan prezes może kiedyś zacznie szanować i doceniać pracowników. Jedynymi osobami dobrze piszącymi tu o tej firmy są dzieci lub Pani od marketingu, której każą pisać dobrze, ba...nawet kazali jej jakoś usunąć te komentarze xD, cyrk cyrk i tyle. Upadnij przepadnij !
2
Kolo 2016-10-14 16:41:41
@-majtek nie pytaj tylko idz tam do pracy. Popracujesz to zaczniesz opisywac albo bloga zalozysz i bedziesz wszystkich informowal i zapraszał do wspolpracy z ta firmą. Wystarczy ci to co opisane bo wszystko jest prawda... a jak za malo to Romera cv i powodzenia.
2
iry 2016-10-16 22:11:11
ktoś ma może wiedzę czy istnieje możliwość żeby przyjęli młodą osobę na jakieś praktyki albo staże?
Zostaw swoją opinię o Ursyn Car - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ursyn Car