Opinie o Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka w Grodzisk Mazowiecki

@przestroga Nowy wpis

Radzę się mocno zastanowić, zanim zdecydujecie się podjąć tam pracę, bo właścicielka biura ACCO ma poważne zaburzenia psychiczne.

Dzibdzik Nowy wpis

Kiepska praca.Slaba placa. Niski poziom.

Nie Polecam Nowy wpis

Niestety, mimo złych opinii podjęłam pracę. Po prostu strata czasu. Główni pracownicy to stażyści z urzędu pracy, bo tak najtaniej - po odbyciu stażu można być księgową za najniższą krajową. Lata świetności to biuro ma już za sobą.

Nowy wpis

@Nie Polecam

Odpowiadając na pytanie uprzejmie informuję, że stażyści traktowani są na równi z innymi pracownikami (mają chęci i chcą czerpać wiedzę), a po stażu zostają zatrudnieni w naszej organizacji i są bardzo dobrymi merytorycznymi pracownikami. Niestety jak w każdej firmie zdarzają się pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę na podstawie przedstawionego CV, którzy nie posiadają przedstawionej w CV wiedzy i jest to szybko weryfikowane podczas wykonywania powierzonych obowiązków. Życzymy zdrowia i powodzenia!

Dobra rada

Skasowaliście wpis więc powtórzę Schemat organizacyjny na stronie www.acco-tax.pl zawiera 25 pozycji przeróżnych stanowisk a tylko 10 pracowników wg sprawozdania finasowego Tytuł doradcy podatkowego kiedyś nadawali przez zasiedzenie (usunięte przez administratora)

@Dobra rada

Nie tylko Twój wpis skasowali. Wykasowane zostały wszystkie opinie. Jak widać nie były pozytywne, że Acco poprosiło o ich usunięcie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Smerf

Gdzie się podziały opinie na temat tego biura? Widzę, że wszystkie zostały usunięte, bo były negatywne. Wahałam/łem się czy opisać swoje doświadczenia odnośnie pracy w tym biurze, ale skoro wszystkie posty zostały usunięte to jednak opiszę moją sytuację: - żadnych szkoleń, - żadnych benefitów pozapłacowych (pakiet opieki medycznej otrzymywali tylko "wybrani"), - żadnych podwyżek, - obraźliwe komentarze właścicielki biura, ciągłe pretensje, poniżanie pracownika, udowadnianie pracownikowi, że jest zerem, że nie ma o niczym pojęcia, - brak dobrej atmosfery między współpracownikami, wszyscy zastraszeni siedzieli cicho, człowiek bał się odezwać do drugiej osoby, bo szefowa nie lubi jak ktoś się przyjaźni, - biuro jest połączone z domem właścicielki w związku z czym do biura wchodziły udomowione psy a zadaniem pracowników było sprzątanie ich odchodów a spróbuj nie posprzątać to zostaniesz tak zrugany, że odechce ci się wszystkiego), - codziennie na koniec dnia należało wypełnić tabelkę co zostało zrobione przez 8 godzin pracy i ile czasu zajęły poszczególne czynności pracownikowi (jeśli ktoś tego nie zdążył zrobić zostawał następnego dnia rano wzywany na dywanik, jeśli zdaniem właścicielki zrobił zbyt mało też musiał się z tego tłumaczyć). Dużo by pisać.....

kandydat

Dzień dobry, zamierzam złożyć CV. Przeczytałam opinie i jestem trochę zaniepokojona Waszymi komentarzami. Komentarze są z roku 2019 czy coś przez rok 2020 się zmieniło ? :)

@kandydat

Cześć, tak jak sama wspomniałaś komentarze zostały dodane w 2019 roku więc od tego czasu wiele mogło się zmienić. Wydaje mi się, że najlepiej samemu przekonać się jak jest w firmie i czy dane warunki pracy nam odpowiadają. Jeśli zdecydujesz się na podjęcie się pracy w firmie to daj później znać jakie są Twoje wrażenia jako pracownik Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka.

Olga

Wiecie może czy firma potrzebuje pracownika? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

Marzena

@@były pracownik, rozumiem i dziękuje za opinię. Czy sytuacje o których mówisz były codziennością czy zdarzały się sporadycznie? Czy według Ciebie (w czasie gdy pracowałeś) ilość obowiązków była proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika jest bardzo istotna dla użytkowników forum.

BambowAfryceMieszka
@Marzena

Sytuacje są codziennością. Firma prywatna więc zatrudnienie o 25% niższe niż nakład pracy. Nadgodziny to standard. Tylko, że w normalnym świecie nadgodziny są płatne, tu nie. Wmawiają ci że po prostu się nie wyrabiasz. Styl osób zarządzających żenujący i zaściankowy. Adres w Warszawie wirtualny. Stawki obsługi z kosmosu, poziom wiedzy głównego doradcy podatkowego i właściciela firmy aktualny na lata 70te,(usunięte przez administratora) Podsumowując: odradzam i klientom, i potencjalnym pracownikom,(usunięte przez administratora)

@BambowAfryceMieszka

Czy w kwestii nadgodzin próbowałeś rozmawiać z szefostwem? Czy w ogóle szefostwo było otwarte na sugestie pracowników? Jak oceniasz ten aspekt w ACCO Account & Consulting Office? Wspomniałeś, że "adres w Warszawie wirtualny". Na oficjalnej stronie firmy w zakładce kontakt widnieje adres Al. Krakowska 131 A. Co zatem chciałeś przez to powiedzieć?

Marzena

@były pracownik - czy każdy musi zgadzać się na nadgodziny? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna w ACCO Account & Consulting Office? Czy pracownicy wysyłani są na przykład na szkolenia kierunkowe lub otrzymują dodatkowe benefity z racji pracy w tym miejscu?

Praktykant

Spędziłem tu prawie rok bardzo miło wspominam ten okres.

obecny pracownik

Uważam, że opinia "anonima" jest kłamliwa i oszczercza. Jeśli ktoś nie ma odwagi cywilnej napisać prawdy o swoim pracodawcy i miejscu pracy, to znaczy, że opinia nie jest wiarygodna. W ACCO panuje rodzinna atmosfera, a każdy z pracowników traktowany jest z szacunkiem, a każda opinia w postaci "anonima" nie zasługuje na to, aby się nią zajmować. Być może zawiść i złość, że zrezygnowało się z usług "anonima" jest powodem takiej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka?

Zobacz opinie na temat firmy Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka?

Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka

Acco Doradztwo Podatkowe Alicja Korbecka