P.W Konspo

Bydgoszcz

Opinie o P.W Konspo

Zarząd Konspo 2013-03-20 21:51:32
Szanowni Państwo,

Bardzo chętnie podejmiemy dyskusję na temat naszej firmy, ale wyłącznie z osobami, które nie boją się przedstawić swojej tożsamości.

Chcemy poinformować, że wszelkie anonimowe informacje stanowiące pomówienia dobrego imienia KONSPO na tym czy innym portalu będą kierowane do Prokuratury.

P.S

Proszę pamiętać, że Internet nie jest anonimowym medium i dosyć łatwo jest znaleźć kto za tym stoi. Wszystkie poprzednie wpisy zostały skasowane, a sprawa jest już sądzie, ponieważ Policja ustaliła, że za wszystkimi negatywnymi wpisami stała jedna osoba.
byly pracownik 2014-03-07 18:52:00
Firma nie jest zła, pracownika traktuje się na jaznych zasadach jeśli robisz swoje (wykonujesz plany produkcyjne, które nie są specjalnie wyżyłowane) masz spokój, jeśli lewakujesz wtedy jest problem ale to chyba normalna sprawa, sprawdzałem już kilka zpch, i na 5 firm to właśnie KONSPO wypada najlepiej.
irytuje czasami brak koordynacji przy produkcji. ale dla pracownika to wychodzi na dobre (płatne nadgodziny).
jednym słowem, człowiek nie wyrywa sobie rękawów, i pracuje ze swiętym spokojem.
rzadko się zdarza w tych czasach żeby w firmie nie było mobingu, a właśnie w Konspo zapomniałem co to ciśnienie oraz stres w pracy, za co dziękuje zarządowi. :)

zdecydowanie polecam dla osoby która chce sobie spokojnie pracować do emerytury.
szukający pracy 2014-09-15 08:56:48
Witam chcialbym sie dowiedzieć jaki system pracy jest w tej firmie i ile zmian reszte juz wiem z pozytywnej wypowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam.
atibalo 2016-03-26 16:19:09
Zwykli oszuści . Uważajcie na tą firmę .
zrobiony w balona 2016-06-29 19:54:33
witam.
pracowałem w tej firmie jako podwykonawca-niestety firma nie płaci za wykonaną pracę .więc ostrzegam wszystich chcących zacząć współpracę z firmą konspo.
Fallen 2016-07-12 09:20:03
Hmm...skoro tak dobrze pracowało się tobie w tej firmie to dlaczego już tam nie pracujesz... :)
Zostaw swoją opinię o P.W Konspo - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W Konspo