GT CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA

Opinie o GT CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA

Norbert 2015-05-04 15:35:30
Firma nierzetelna. Nie polecam.
obserwatorka 2015-10-07 13:30:19
Przypadkowo trafiłam na tą stronę ,znam tą firmę i tych ludzi co pisali opinie domyślam się że również , ale to nie ważne.
Za znaczę , że nie jestem pracownikiem tej firmy , a GT Chłodnictwo znam od 2006 roku jak jeszcze sam właściciel tyrał i budował firmę. Tak to już bywa , że pracownicy potrafią sporo krwi napsuć. Współpracuję z tą Firmą i znam nie których pracowników i byłych również. Muszę powiedzieć , że tak jak właściciel ma podejście do pracownika , szacunek do człowieka to mało takich ludzi, po prostu do dogadania w każdej kwestii , a znam różne szczegóły gdzie drugi pracodawca to by taką opinie wystawił , że pracownik by nigdzie nie znalazł już pracy.
O wszem słyszałam również , że zdarzają się jakieś opóźnienia w płatnościach ale zawsze wszystko jest uregulowane, to wiem z pewnego źródła gdyż znajomy pracował jakiś czas temu u Pana Grzegorza. Samochody na złom śmiech mnie ogarnia , pewnie , że każda firma chciała by mieć nowe auta -....a może tak byście drodzy panowie zaczęli dbać o cudzą własność. Na pewno sporo by pieniędzy zostało na wypłaty nie mówiąc już o kombinowaniu.
Ogólnie moja opinia jest z obserwacji ze źródła od byłych nie których pracowników.
Polecam każdemu takiego szefa , oby ich było więcej.
łysy 2015-10-23 16:12:57
Pracuję już jakiś czas w firmie i nie narzekam.
Dużo zależy od pracownika i chęci.
Jeśli chcesz i się starasz to można sporo zarobić jak na te czasy.
Są i minusy , ale gdzie ich nie ma.
Z szefem zawsze idzie się dogadać
Romuald 2016-02-16 13:26:18
Jak można zrobić tyle błędów w tak krótkiej wypowiedzi?
twardziel 2016-02-19 14:54:41
Pracuję w firmie konkurencyjnej i dowiedziałem się że firma zmieniła magazyn na większy i biuro. Wiem że są gdzieś w Pruszkowie.
Z tego co się orientuję dokupili dwa czy trzy nowe samochody , widać starają się. Wygrywają co raz więcej przetargów i mają ciekawe prace.
Chyba spróbuję przejść do nich, swojej roboty mam już dość wiecznie pretensje i cięcia. O GT słychać co raz głośniej i lepiej. Wydaje mi się , że jest szansa coś ciekawego porobić , a to że są czasami kłopoty no cóż zdarza się.
Tam gdzie ja teraz pracuję ( w korporacji ) na wypłatę czekam nie raz 3 miechy.
Ani sobie dorobić ani nic- goło. A tak to wiem , że mogę trochę nadgodzin zrobić i dla rodziny przynieść.
To takie moje spostrzeżenie.
jakiśtam 2016-07-19 20:18:21
Jeśli lubicie adrenalinę to POLECAM. (usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię o GT CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GT CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA