Opinie o Orlen w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Orlen. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orlen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen w Warszawa

Praca zdalna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Cześć, czy w warszawskiej centrali jest praca zdalna? Jeżeli tak to w jakim zakresie?

Kandydat Nowy wpis

Czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja na stanowisko architekta it w Orlenie? Jak wygląda sytuacja z pracą hybrydową/zdalną i jakie są realne zarobki? Zostałem zaproszony na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać

Tom Nowy wpis

W dziale zakupów brak ludzi znających procesy zakupowe od strony budowlanej i z wykształceniem profilowym. Ale ja chyba raczej nie mam co narzekać po moich wcześniejszych przygodach. Gra muzyka.

Drajwer Nowy wpis

Witam. Czy mógłby ktoś opisać jak wygląda praca kierowcy w Orlen c+e ADR? Dzieki

Aplikowałeś do firmy Orlen? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Aleksandra

Firma, która daje swoim pracownikom szansę na rozwój i awans - to wygląda obiecująco, ale piszecie, że na awans trzeba czekać kilka lat, z czego to wynika? Napiszcie, jakie wymagania trzeba spełnić, aby przejść na wyższe stanowisko? Miło, że pracownicy otrzymują zniżki na paliwo, przy obecnych cenach benzyny jest to świetny dodatek. Czy można również liczyć na premię?

wik_s

Toalety na stacjach Orlen mają drzwi z wystawionymi lustrami weneckimi, załatwianie się w nich jest bardzo niekomfortowe, ciężko mi zrozumieć pomysłodawcę.

PoK

Ludzie szkoda zdrowia i ryzyka w imię czego,siedzicie w domach

Prawo do wyboru firmy ma każdy. Dobry pracodawca generalnie jest dla dobrych pracowników.

Aleksander

@Anim, zakres benefitów wygląda interesująco. Nawet najmniejszy dodatek powinien być doceniany przez pracownika. Napisałeś, że awans w firmie Orlen zajmuje nawet kilka lat. Czy możesz napisać dlaczego? Może w firmie istnieje program rozwoju lub szkoleń dla młodych i ambitnych pracowników? Czy próbowałeś rozmawiać o swoim rozwoju z przełożonym?

POK
@Aleksander

Jakim przełożonym czy którym

Aleksander

Czy w firmie Orlen można liczyć na długotrwałe, stabilne zatrudnienie? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Czy pracownicy mogą skorzystać ze zniżek na paliwo lub inne produkty? Jakie są szanse na awans? Napiszcie, czy warto zostawić CV.

Anim
@Aleksander

Zależy od pracodawcy. Ja dostałem umowę o pracę, a inni np. na zlecenie. Są zniżki na paliwo i jedzenie ze stop cafe, jak i napoje. Awans to długa droga, kilka lat nawet. Ja nie żałuję, ale w mieście gdzie pracuję (na śląsku) mogłaby być lepsza płaca!

om

szill, tak naprawdę, jeżeli ktoś się wyróżnia to ma szansę się rozwinąć. Problem pojawia się wtedy gdy ktoś nie chce nic w tym kierunku robić, a wymaga podwyżek czy lepszego stanowiska.

john

Orlen i praca na jego stacjach to (usunięte przez administratora) i syf jaki radzę omijać z daleka. 3 lata, wiem co mówię (usunięte przez administratora) i tyle, po prostu [usunięte przez moderatora]. Ludzie omijacie oferty pracy na stacji paliw, w szczególności ORLEN.

Mw

Najbardziej podobało mi się w Orlen: Płaca

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen - Warszawa

• Jak się pracuje w Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen?

Orlen