logo IGROL SP. Z O.O.

IGROL SP. Z O.O.

Olsztyn

Opinie o IGROL SP. Z O.O.

Znawaca 2010-08-22 14:22
Spójrzcie na komentarze firmy Trade-Group Sp. z o.o., a będziecie wiedzieć czym jest firma Igrol, bo to ci sami ludzie.
ktos 2011-08-05 00:33
Nie to nie ci sami , ale inni [usunięte przez admina]wstępnie robią test w postaci tego że kandytat do pracy w ciagu kilku dni ma zrobić parę umów , nikomu się to nie udaje, ale za to kadytat pracuje kilka dni za darmo wydzwaniając im bazę iluś tam setek rekordów, żerują na dużej ilości osób poszukujących pracy zobaczcie ile ogłoszeń wystawiają tylko po to by znaleźć naiwnych pracujących za darmo
P. Sosnowska 2011-08-30 13:03
umowa zlecenie z Igrolem paragraf 6 punkt 3 - stawki za jakie pracujecie mogą być zmieniane bez waszej wiedzy i zgody 30 dni wstecz. Mi za 1,5 miesiąca pracy naliczono 150 zł wynagrodzenia. Naliczono, nie wypłacono.
zly czlowiek 2011-09-26 11:52
Skończyłam pracę 86 dni temu,nastukałam w czerwcu 11 zamówień.Naliczono mi na szczęście ponad 600 zł (choć wciskano,że podstawa to 700 do ręki. Odeszłam,bo na rachunek czeka się 30 dni,a nie miałam na życie,poszłam sprzątać prywatnie.30 lipca był rachunek.Ok,ale okazuje się że skoro odeszłam,mam czekać 50 DALSZYCH DNI! (choć na początku nikt tego nie mówi,jeszcze twierdzą bezczelnie,że \'\'to dobry system,że wypłata jest po miesiącu,bo jeśli stracicie pracę macie forsę)
Dobra,może jestem niecierpliwa.Kasa powinna być 20 września i...
...do dziś jej nie mam.2 razy obiecywano mi w zeszłym tyg. przelew,nie mam dziś kasy-choć ostatnia wersja była,że kasa jest w piątek przelana.To czemu jej nie mam?
Dziękuję ci firmo Igrol...nie mam gdzie spać...
To praca dla ludzi,którym rodzice dają kasę,albo ciągną stypendia,jeśli chcesz zarobić,to cię zepchną na dno....mam się zabić? Nie mam siły łazić i słuchać tych tłumaczeń...nie mam siły....:(
Frak 2016-05-20 21:06
niestety, firma niewiele o sobie mówi i pisze, a ciężko ją przez to ocenić.
Zostaw swoją opinię o IGROL SP. Z O.O. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGROL SP. Z O.O.