PB Dom Sp. z o.o.

Police

Opinie o PB Dom Sp. z o.o.

PAMIETAJ 3 2014-10-06 22:25:56
NIE POLECAM PRACOWAC W TEJ FIRMIE PRACODAWCA TO OSZUST I CHOLERYK, NIE WYPACAJA NA CZAS WYNAGRODZENIA BADZ WOGOLE GO NIE PLACI A KADRA WZIECTA Z ULICY CO NIC NIE UMIE ZROBIC...
klient 2014-11-28 09:32:12
Nigdy więcej! Niesolidni, zobowiązują się coś wykonać i albo wcale tego nie robią albo robią źle. Zdecydowanie unikać. Najgorsza ekipa z jaką współpracowałem a buduję domy na sprzedaż
gosc 2014-12-28 00:37:35
W TEJ FIRMIE PRACUJE 90% ALKOHOLIKOW WIEC JAK PRACA MA BYC DOBRZE WYKONANA? A CO DO KADROWEJ TO SIE ZGODZE TOTALNA KLAPA....Z BABKI....KLAPA...DZIWIE SIE ZE TA FIRMA JESZCZE FUNKCJONUJE MAJA TAKICH NIEUDACZNIKOW W BIURZE I NIE TYLKO....
gosc 2014-12-28 11:40:14
Powiem krotko omijac z daleka bo zostaniecie w(usunięte przez administratora) zrobieni i to konkretnie :)Pracowalem tam i kazda rzecz wykonywana w tej firmie to jedna wielka klapa :)
Adam 87 2015-03-16 16:47:10
Ile ludzi tyle opini. Mam dom o pow. 320 mkw, firma P.B.Dom wykonywała u mnie instalacje ogrzewania, komplet: elektryka, tynki, wod-kan, podłogówka, posadzka, rekuperacja, piana, pompa Gorenje, wszystko było bardzo dobrze wykonane. Może poprostu inwestorzy, którzy nie są zadowoleni z firmy spóźniali się z płatnością lub wymyślali jakieś dziwne sytuacje. Poleciłem firmę P.B.Dom sąsiadom i również wszystko było dobrze wykonane. Tak więc może problem nie jest po stronie firmy wykonawczej tylko to stronie inwestorów.
jacekwaski 2016-03-02 13:43:55
Zgadzam się z opinią poprzedników. Instalowałem u nich, pompę ciepła, zbiornik 300litrów, całą instalacje wod/kan oraz wylewkę anhydrytową. Rekuperację kupiłem w innej firmie bo akurat mieli taniej. Fakt terminy były czasami odległe ale mnie akurat to było na rękę bo miałem też opóźnienia z innymi sprawami.
Ale co do samego montażu to muszę przyznać pełna profeska. Bynajmniej u mnie byli prawdziwi fachowcy którzy znali się na robocie. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Jestem też po pierwszej wizycie serwisowej (pompę mam 1,5 roku) i też sprawdzone były wszystkie możliwe elementy. Dolano czynnika i nic nie zapłaciłem bo przyjechali miesiąc po terminie i sami zadzwonili - ja jak to zazwyczaj bywa zapomniałem.
Poleciłem już firmę P.B.Dom kilku osobom. Jak na razie skorzystała jedna i jest zadowolona.
julek 2016-04-23 15:20:02
Czyli możecie polecić PB Dom Sp. z o.o.? BO także przmieram sie do wybudowania domu, poszukuję rzetelnej sprawdzonej firmy. Chce zapłacić raz a porządnie,n wiec jestem gotów wydać nawet więcej byleby mieć porządnie wykonaną pracę. TO bedzie procentować na lata
Zostaw swoją opinię o PB Dom Sp. z o.o. - Police
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PB Dom Sp. z o.o.