Opinie o IT4Business w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IT4Business. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IT4Business o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT4Business w Kraków

Magdalena Nowy wpis

No a często macie w firmie nowe projekty ?

pawle Nowy wpis

ciekawi mnie tez informacja o tym czy zatrudniaj ludzi po studiach od razu bez dosiwadczenia jakiegos duzo, poniewaz ja nie posiadam ale chcialby sie u nich zatrudnic

totuss Nowy wpis

najwiekszym plusem jest tutaj chyba fajna atmosfera i zgrany zespol. czasem trzeba sie spiac nad jakims projektem, ale czasem po prostu mozna pograc w pilkarzyki i podyskutowac ... oczywiscie o programowaniu:)

tom Nowy wpis

bb - do firmy dostaja sie tylko ci co spelniaja pewne kryteria. i nawet nie zawsze mowa tu o pewnym poziomie, ale raczej o mozliwosciach rozwoju konrketnej osoby. obecnie nie ma z nami w dziale ani jednego praktykanta. jesli sie nie dostales teraz podeslij za jakis czas znowu cv.

Firma IT4Business poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

jak jestes dobry i się starasz to pensja (i premia) jest adekwatna do tego. ale w tej firmie oprocz pensji wazna jest tez motywacja i atmosfera. po prostu traktuja cie fer.

klient

Profesjonalnie podchodzą do pracy. Zrobili dla mnie integrację z systemem księgowym, z którym nikt inny nie chciał pracować. Można u nich zamówić sobie chyba wszystko;)

em.

Moja pierwsza studencka praca (na 3 roku) i chyba lepiej jak na pierwszy raz trafić nie mogłam :) Szef jest świetnym i przyjaznym młodym człowiekiem, który wie jak \\\"podszkolić\\\" i nauczyć dobrych praktyk \\\"młodego studenta\\\". Jeżeli chce się \\\"rozkręcić\\\" i czegoś nauczyć w miłej atmosferze to zdecydowanie polecam jako firmę na dobry start :) Elastyczne godziny pracy też są zdecydowanym plusem, jeżeli chodzi o osoby nadal uczące się. I mimo że od tej pracy minęły już 2 lata, to nadal wspominam ten okres z łezką w oku ;)

Dobre ceny, bardzo nastawieni pod klienta.

Bartek

Fajna firma, miła atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o IT4Business - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042