IT4Business

Kraków

Opinie o IT4Business

Bartek 2010-11-09 22:48:06
Fajna firma, miła atmosfera.
Tomek 2012-02-04 23:10:02
Dobre ceny, bardzo nastawieni pod klienta.
em. 2012-08-31 16:08:35
Moja pierwsza studencka praca (na 3 roku) i chyba lepiej jak na pierwszy raz trafić nie mogłam :) Szef jest świetnym i przyjaznym młodym człowiekiem, który wie jak \\\"podszkolić\\\" i nauczyć dobrych praktyk \\\"młodego studenta\\\". Jeżeli chce się \\\"rozkręcić\\\" i czegoś nauczyć w miłej atmosferze to zdecydowanie polecam jako firmę na dobry start :) Elastyczne godziny pracy też są zdecydowanym plusem, jeżeli chodzi o osoby nadal uczące się.

I mimo że od tej pracy minęły już 2 lata, to nadal wspominam ten okres z łezką w oku ;)
klient 2012-12-10 16:00:15
Profesjonalnie podchodzą do pracy. Zrobili dla mnie integrację z systemem księgowym, z którym nikt inny nie chciał pracować. Można u nich zamówić sobie chyba wszystko;)
były pracownik 2015-02-27 09:56:29
jak jestes dobry i się starasz to pensja (i premia) jest adekwatna do tego. ale w tej firmie oprocz pensji wazna jest tez motywacja i atmosfera. po prostu traktuja cie fer.
tom 2015-11-16 15:28:27
bb - do firmy dostaja sie tylko ci co spelniaja pewne kryteria. i nawet nie zawsze mowa tu o pewnym poziomie, ale raczej o mozliwosciach rozwoju konrketnej osoby. obecnie nie ma z nami w dziale ani jednego praktykanta. jesli sie nie dostales teraz podeslij za jakis czas znowu cv.
totuss 2016-04-29 15:18:07
najwiekszym plusem jest tutaj chyba fajna atmosfera i zgrany zespol. czasem trzeba sie spiac nad jakims projektem, ale czasem po prostu mozna pograc w pilkarzyki i podyskutowac ... oczywiscie o programowaniu:)
pawle 2016-05-21 19:46:10
ciekawi mnie tez informacja o tym czy zatrudniaj ludzi po studiach od razu bez dosiwadczenia jakiegos duzo, poniewaz ja nie posiadam ale chcialby sie u nich zatrudnic
Zostaw swoją opinię o IT4Business - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT4Business