Randstad Sp. z o.o. - Gorzów Wlkp

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Randstad Sp. z o.o. - Gorzów Wlkp

Dariusz 2013-10-31 08:49:18
Bardzo nie mile i nie kompetentne osoby sa zatrudnione w ranstadzie,nigdy nie wiaomo czy przedluza z toba umowe.
DUSIA 2014-08-07 12:32:12
są Tobą zainteresowani, mówią że oddzwonią bo muszę przygotować papiery umowe itd, a co do czego faktycznie dzwonią ale tylko po to by powiedzieć że bardzo przepraszamy ale oferta pracy jest nieaktualna ale jak cos znajdziemy innego damy Pani znac a ofertę pracy wystawiają ponownie w internecie
szukają nie wiadomo kogo, lepiej omijać dalekim łukiem
ktoś inny 2014-08-28 09:41:30
Z tym też i ja spotkałem się. Jak można po podpisaniu umowy w następny dzień dzwonić z informacją o braku oferty: "klient rozmyślił się". Ten przypadek opisuje z oddziału w Bydgoszczy.
ktoś inny 2014-08-28 09:45:42
A oferta pracy , wróciła na stronę ogłoszeń w internecie.
Annimowość 2016-06-13 12:51:40
Randstad to banda złodziei, oczywiście mówię tu o siedzibie w Gorzowie Wlkp.
Na umowę zlecenie trzeba czekać na kasę do 15 a na umowę o pracę do 10.
Traktowanie pracowników nie równo.
sanrduśka89 2016-08-26 12:41:20
Hej,

Podzielę się swoją opinią, poniewaz pracuję w Randstad w Gorzowie od kilku miesiecy i co najważniejsze jestem zadowolona - pzrede wszytskim są tam sympatyczne panie w biurze, które zawzse mi pomogą kiedy cos potzrebuję. A w przypadku niezgodności zcy nieaktualnych ofert to nei agencja jest winna, a ich klient, czyli pod-firma, w której np. pracuję ja. To te firmy zmieniają cały czas zdanie. Druga sprawa, że nie mają obowiązku kontaktować się z każdym zainteresowanym kandydatem, jeśli nie spełnia wymogów, lub jeśli pracował kiedyś przez nich i nie byli zadowoleni z jego współpracy,a dobrze wiemy jakie dziś ludzie mają podejście do pracy, więc doskonale rozumiem. Fakt, może nigdy nie jest idealnie, a le czy ktoś zna idealnego pracodawcę? ja o takim nie słyszałam. "Dobrze jest tam, gdzie nas nie ma". Rozmawiałam kiedyś z przesympatyczną rekruterką na ten temat i wyjaśniła mi jak to wygląda - po dłuższej współpracy widzę jak to rzeczywiscie wygląda.
Reasumując: jestem zadowolona ze współpracy, a co więcej za niecały miesiąc po odpracowaniu odpowiedniej liczby h, przejmuje mnie firma bezpośrednio za lepsze warunki pracy, wiec jestem tym mile zaskoczona :)
majkel_lol 2016-08-26 12:44:48
Dariusz pewnie z jakiegos powodu tobie tej umowy nie przedluzyli. jesli ktos chce pracowac i pracuje dobrze to umowe ma zawzse pzredluzona. chyba ze to byla praca na krotki okres, bo tak tez sie zdarza.
Zostaw swoją opinię o Randstad Sp. z o.o. - Gorzów Wlkp - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Sp. z o.o. - Gorzów Wlkp