Europa Express sa

Opinie o Europa Express sa

admin 2015-06-09 20:21:57
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Europa Express sa? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.
Były Kierowca 2016-02-24 13:55:30
Firma Europa Expres to banda złodziei i oszustów. Rządzi Kwieciński ,a pod wszystkim podpisuje się rzekoma Pani Prezes Małgosia. Kierowcami i Nadzorem rządzi pedał ,który uważa się za najmondrzejszego. Kierowcy po Europie jeżdżą na kartach tzw JOKERACH.
Kierowcy jeżdżą bez wolnych dni , fa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się karty drogowe, a za przeglądy to jedna wielka lewizna. To tyle w skrócie. Nie ma na nich siły bo Pan Prezes dobrze zna ludzi z ZTM oraz ITD. Więc ogólnie jedna wielka ściema pod okiem Firm odpowiadających za bezpieczeństwo techniczne jak i czasu prac kierowców autobusów ,którzy wożą pasażerów po Warszawie i całej Europie.
Mario6202 2016-05-04 17:11:34
Potwierdzam cala Twoja wypowiedz, czyzby nastepny bastion betonowego komunizmu.
To co jeszcze trzeba dodac to zatrudnianie ukrainskich kierowcow , ktorzy "panosza sie" na Polskim rynku transportowym. Jezdza zmiana po zmianie.Z cala pewnoscia wie o tym gora a napewno wspomniany przez Ciebie PEDAL
Zostaw swoją opinię o Europa Express sa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europa Express sa