Leonów szklarnia

Leonów s.o.o.

Opinie o Leonów szklarnia

Tobiasz 2016-07-12 14:01:35
moja opinnia bedzie negatywna.
podpisalem umowe o prace pracowalo mi sie dobrze, ale pewnego dnia podczas pracy zrobilo mi sie slabiej wiec wybralem sie na przerwe. po powrocie do szklarni dowiedzialem sie ze moge wracac do domu i ze nie ma dla mnie juz pracy. dziwna sytuacja. wychodzac przez brame zauwazylem ze jestem zkreslony z listy pracownikow. malo ntego moj czas pracy nie zostal zaliczony. wiec co, niby? zatrudniaja ludzi za frajer i zwalniaja ich kiedy chca? a moze laczy sie to z tym iz zatrudniaja prac umowe zlecenie nie przeprowadzaja im szkolen bhp i kiedy ktoremus z nich slabiej sie zrobi w czasie pracy od razu jest zwolniony by ustrzec sie od konsekwencji!
nie polecam tej firmy! byla to moja pierwsza praca w leonowie i ostatnia. doswiadczenie posiadam gdyz od 5 lat jezdze d=za granice na szklarnie i zdazalo mi sie i tam podupasc ale nigdy mnie nikt nie zwolnil z obowiazkow!
takie zachowanie kierownictwa zalicza sie do mobbingu lub dyskryminacji. dziw ze zarzad pozwala na takie sytuacje
Marta 2016-07-12 14:14:46
ja tez tam pracowalam co prawda dluzej ale rowniez mnie zwolniono. ktoregos dnia przyjechalam do pracy i po wejsciu na szklarnie okazalo sie ze nie pracuje od 2 dni. to jakas kpina! pani M.. gada co innego a robi co innego. zlodzieje i oszuszci wyzyskiwacze. wykozystuja mlodych ludzi bo to tania sila robocza a na umowie o dzielo lub zlecenie gvwno mozesz zaszkodzic pracodawcy. racja szkolen takim pracownikom jak my nie przeprowadzaja a powinni chyba....
no bo jak zaslables to sie pozbyli niebezpieczenstwa szybko, by nie miec pozniej dziwnych nieprzyjemnosci
Klaudia/zalesie 2016-07-12 14:18:34
bo trzeba zapiertalac a nie obijac sie. takie slowa uslyszalam i juz nie chcialam tam pracowac! zapiertalac moge pani M.... ale nie za frajer i w ludzkich warunkach. bydlem w boksie nie jestem!
Zostaw swoją opinię o Leonów szklarnia - Leonów s.o.o.
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leonów szklarnia