Secpol

Marki

Opinie o Secpol

A_L_K 2009-10-01 08:19:21
Firma Secpol ma w swoim asortymencie kilka produktów (kilka rodzajów sękaczy i olej lniany). Ogólnie z tego co widziałem to firma się prężnie rozwija, i jest tam ciagle spory ruch. Szef jest konkretny, warunki pracy są jasne (takie jakie się z nim ustali - jesli chodzi o pracę handlowca to jest podstawa + prowizja od wpływów sprzedanego towaru). Za każdy pozyskany punkt dostaje się równiez prowizję. Do dyspozycji dostaje się samochód, paliwo i tel służobowy. Jak rozmawiałem z pracującymi tam handlowcami to kazdy był zadowolony ze swojej posady. Jedni jeździli po mazowszu inni po reszcie Polski. Mi sie akurat nie udało, ale było sporo chętnych (w tym pracujących juz kiedyś jako handlowcy).
Dojechać jest tam łatwo (jest tylko jedna Okólna w Markach i jest to ulica conajmniej kilku kilometrowa, każdy GPS ją znajdzie bez problemu). A i jeszcze na plus - jest bardzo fajna obsługa w biurze :)
alkenat.alk@wp.pl
anonim 2010-04-14 17:42:00
Istotnie, każdy GPS poradzi sobie z dotarciem do firmy Secpol (właściwie do Zajączkowa koło Pysiej Górki też). Warunki rzeczywiście są jasne, tylko okazuje się że mimo tego na godziwe pieniądze nie ma co liczyć,(usunięte przez administratora) Obsługa w firmie może i miła, chociaż ja mam poważne wątpliwości. Generalnie odradzam. Strata czasu.
robson 2013-08-10 14:09:52
witam , ma ktoś info na temat pracy w tej w firmie jako ph ? dostałem ofertę mam jechać na rozmowę . podstawa 2 tyś +premie . samochód , telefon .pracował ktoś ? jak to wygląda na prawdę ?
Rozsądny 2013-11-15 16:58:32
Informacje są sprawdzone.
gm0011 2014-08-25 17:37:55
Kiedyś tam pracowałem i nie polecam
Pracownicy biura nie pałają miłością do szefa i jego syna i się bynajmniej z tym nie kryją.
W obawie o swoje stołki nowym pracownikom robią koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przy każdej okazji.

Sam szef zaś niesłowny i manipulant co dba o to by pracownicy donosili na siebie. Nie należy wierzyć w żadne jego obietnice puki nie dostanie się tego na piśmie.

Szef dba o to by pracownicy robili sobie koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jak jeden planował
malwina 2015-01-08 18:17:09
hej wszystkim, cały czas czekam aż coś nowego o nich się tutaj pojawi, sądzicie, że można jakoś się tam dostać jeśli nie ma się strasznie dużego doświadczenia, bo słyszałam, że nwet oni wolą takich pracowników, bo można ich wszystkiego nauczyć, że nie mają jakiś złych nawyków z poprzednich swoich prac.
johny 2015-03-04 15:18:17
powiem tak, praca jest dla każdego kto chce pracować. Uwaga- na lata. Wypłacalność firmy 100%. Kierownictwo główne w porządku, gorzej ze współpracownikami na produkcji, często zdarza się jakaś jednostka chamska. Baby potrafią być gorsze niż chłop. Praca na godziny. Nic, tylko robić trzeba należycie to czego wymagają.
baśka 2016-04-12 15:36:22
jest praca. Firma się rozrasta, potrzebni ludzie do pracy na produkcji. Sa kobiety co pracują już po 15-20 lat. Płaca zawsze na czas. Firma dobrze stoji finansowo.
baśka 2016-04-12 15:36:56
baron@ 2016-08-15 22:01:47
jest tylko trzeba zadzwonić i zapytać czy są przyjęcia, a od jutra już będziesz pracowała bo jest mało ludzi...
Fizelyna 2016-09-16 11:55:37
tylko całkowitych głąbów nie przyjmują, a takich nie brakuje.
Nick222 2016-10-01 21:30:04
Witam, mam parę pytań odnośnie firmy secpol.
Jakie umowy daje firma ?
Czy jest wiarygodna ?
Jaka jest atmosfera w pracy ? Czy nie ma walki kto najwięcej kto najlepiej ?
Czy mógłby ktoś coś więcej napisać
i najważniejsze czy firma aktualnie rekrutuję też kobiety ?
oij 2016-10-02 22:23:06
@anastazja napisz prosze za jakis czas jak Ci sie ta praca u nich podoba jakie sa warunki zatrudnienia itp
Zostaw swoją opinię o Secpol - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Secpol