Opinie o Centrum Ib Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Ib Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Ib Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ib Sp. z o.o. w Kraków

Nobody Nowy wpis

Firma oferuje kursy na żenująco niskim poziomie. Nie polecam nikomu, strata czasu i pieniędzy + sprzęt z czasów (usunięte przez administratora)

dddd

Nie polecam! Atmosfera w pracy jest okropna! pracownik jest wykorzystywany, pracuje jako pracownik biurowy i sprzątaczka za minimalną krajową. Tak jak ktoś napisał wcześniej - pracownik jest mieszany z błotem

Jan Nowy wpis
@dddd

W umowie o pracę masz zawarty zakres obowiązków dostosowany do stanowiska, które wykonujesz. Czy pracodawca wymaga, żebyś zajmował się też pracą, która wychodzi poza jego zakres? Może spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i poprawić sytuację. Jak myślisz?

Były pracownik Nowy wpis
@dddd

Pracowałam tam kilka lat temu i po opiniach widzę, że nic się nie zmieniło. Teraz znowu poszukiwana jest dziewczyna do wszystkiego.... chociaż w ogłoszeniu jest coś zupełnie innego. Ale tak wlasciciel mydli oczy, obiecuje, a potem depresja i rozczarowanie, mieszanie z błotem, poniżanie, mobbing.... Ostrzegam po bardzo przykrym doświadczeniu osobistym i innych dziewczyn, które tam pracowały.

Mateusz Nowy wpis

@dddd czyli jaki jest dokładnie zakres obowiązków pracownika ?

Edyta

@An_ka, jednak ktoś musiał Cię do Centrum Ib przyjmować i być za to odpowiedzialnym. Więc jak to możliwe, że pracujesz bez przeszkolenia i przepisów BHP, to zresztą niezgodne z kodeksem pracy. A na jaką umowę w takim razie byłaś zatrudniona?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Centrum Ib Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
An_ka

Miałam "przyjemność" pracować w tej firmie i niestety nie wspominam tego czasu dobrze. Pomijam już brak jakiekolwiek szkolenia, aby przygotować mnie do pracy oraz nie przestrzeganie przepisów BHP i czasu pracy pracownika, ale oprócz tego musiałam znosić wieczną krytykę i niezadowolenie ze strony pracodawców, które wynikało z braku przekazania mi informacji o wykonywanej pracy. Brak zachowania jakichkolwiek standardów pracy odpowiadającym dzisiejszym czasom. Odradzam stanowczo to miejsce! Dezorganizacja i kompletny brak profesjonalizmu, mimo tego, że firma istnieje już ponoć prawie dwadzieścia lat.

Tomasz

Firma ma dobrą opinię. Myślę, że zawsze znajdą się osoby niezadowolone.

onna

Czy jest tu ktoś kto pracował jako wykładowca ? Czy te komentarze dotyczą tylko warunków pracy w sekretariacie czy ktoś z wypowiadających się prowadził też zajęcia ?

marina

Centrum ib hehe fajna firma najfajniej dźwigało się komputer stacjonarny do naprawy buahaha albo zgrzewki wody z lidla , kto może ucieka z tej chorej firmy tymi świetnymi drewnianymi schodami pomocna (0) odpowiedz

Kamila

Witam, pracowałam w Centrum IB przez ponad rok. Jedynym powodem dla którego zaprzestałam współpracy było to, iż zdecydowałam wrócić do swojego rodzinnego miasta. Wspominam to miejsce pracy jako jedno z lepszych w mojej karierze zawodowej. Poczynając od tego, że bardzo lubiłam to czym się zajmowałam, a byłam Koordynatorem Szkoleń; poprzez wyjątkowo kompetentnych trenerów (brałam udział w szkoleniach np. Sekretariat jako biuro Zarządu); idąc dalej przez bardzo dobrą współpracę z szefem firmy, który dba o swoich pracowników, stwarzając duże możliwości rozwoju i dzięki któremu czułam się doceniona; kończąc na osobach z którymi pracowałam w biurze, a z którymi mam kontakt do dnia dzisiejszego. Szczerze polecam Centrum IB, jako kolejny krok w Twojej ścieżce kariery zawodowej. Z wyrazami szacunku, Kamila

Kaśka

Absolutnie złe miejsce pracy.

Nikc

Jeśli zatrudniają tak jak prowadzą zajęcia to współczuję. Sale rodem z PRLu i zerowy budżet na zajęcia.

xoxo

Super, że zapewniony jest elastyczny czas pracy @ania, bo wtedy łatwiej dopasować sobie cały grafik dnia, ale czy atmosfera odpowiada każdemu? Pozdrawiam

pracowalam

Praca w IB centrum to najgorsze, co się może człowiekowi przytrafić. Nikomu nie zyczę współpracy z tym ośrodkiem. To co widnieje na stronie to iluzja, która karmią potencjalnych klientów/współpracowników. rzeczywistość jest smutna i przerażająca. NIE POLECAM!

Miałam okazję pracować w IB Centrum. (usunięte przez administratora). Jeśli chcesz pracować przez pierwszy miesiąc w formie wolontariatu, a później zarabiać najniższą krajówkę, lubisz być ciągle mieszany z błotem dobrze trafiłeś.

Olano

Firma zajmuje się programami podwyższania kwalifikacji kadr zarządzających oraz pracowników małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wszystko w porządku, tylko czy analizując obecny rynek zatrudnienia i tendencje panujące w Polsce czy aby na pewno jest tak, że przedsiębiorstwa chętnie wysyłają pracowników na szkolenia?

~do klientka~ Droga Pani, to, że komuś raz się noga powinęła, nie oznacza, że od razu trzeba wypisywać negatywne opinie na temat Firmy. Pracowałam w Centrum IB przez dłuższy okres czasu. Mam za sobą bagaż doświadczeń, a to za sprawą Szefa, który przede wszystkim wymaga, ale także doradza, dzięki czemu można bardzo wiele się nauczyć. Firma współpracuje z wieloma doświadczonymi i kompetentnymi trenerami, dlatego jakoś szkoleń jest na wysokim poziomie. Poznałam Firmę od środka i z całą pewnością mogę polecić zarówno pracę w Centrum, jak i uczestnictwo w szkoleniach.

janek

no niestety każdy medal ma dwie strony, ale w każdej firmie dowiadujemy się o większości rzeczy już w trakcie pracy, jak to jest tutaj, może ktoś wie? bo referencje nie sa najgorsze jak tak patrze

rokoko

referencje zrobiły na Tobie dobre wrażenie, a na posty na tym forum zwróciłeś uwagę? nie wszystko jest tam takie kolorowe

eleanor

Znałam dwie dziewczyny które tam pracowały, jedna 2 lata, druga chyba prawie 3. Obydwie miały dość mocną psychikę, a Szef był dla nich w miarę miły bo bez nich sam nic by nie zrobił. (usunięte przez administratora) Nabrały doświadczenia, miały umowę o pracę i oczywiście odeszły jak tylko pojawiła się szansa na lepszą, normalniejszą pracę.

byla

Nie, to nie jest praca w której można zostać na stałe. Na ogół jest zatrudniona jedna dziewczyna która wszystko w miare ogarnia i jest w firmie jakoś dłużej, (usunięte przez administratora) Rotacja jest ogromna.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ib Sp. z o.o. - Kraków

Centrum Ib Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Św. Filipa 7 lok. 8
    31-150 Kraków