Środa Śląska

Opinie o SPECJALISTA DS. JAKOŚCIVORWERK DICHTUNGSSYSTEME POLSKA SP. Z O.O., Komorniki k. Środy Śląskiej,

Buba 2011-04-22 16:39:31
Firma beznadziejna. Ludzie pomniżej normy intelektualnej no może poza dwoma czy trzema wyjątkami. Ludzie specjalnie dobierani, chamstwo, lenistwo, brak kultury, nikt nikomu nie pomaga, na magazynie dziadostwo od kierowniczki po pracowników ( brygadzista cham i człowiek który nie umie i nie powinien zarządzać ludzmi). Nie wiem jak ta firma może normalnie funkcjonować, jak ludzie mogą tam pracować?? Firma zadymiona, śmierdząca, zarobki marne. Naprawdę nie życzę nikomu pracy w tej "firmie"...
Zostaw swoją opinię o SPECJALISTA DS. JAKOŚCIVORWERK DICHTUNGSSYSTEME POLSKA SP. Z O.O., Komorniki k. Środy Śląskiej, - Środa Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPECJALISTA DS. JAKOŚCIVORWERK DICHTUNGSSYSTEME POLSKA SP. Z O.O., Komorniki k. Środy Śląskiej,