Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Agencja zatrudnienia KS Service już od ponad 10 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Qulson

Pracował ktoś w Belgi jako pracownik produkcji szaszłyków i może się podzielić się opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery oraz współpracy z agencją.

Sanu

Jak wchodzisz na halę to się odbijasz przy wejściu i Ci czas liczą. Nic nie oszukasz. Za każde wejście i wyjście jest odliczone 7 minut, żeby się ubrać. Każde wyjście na przerwę, do toalety czy na fajkę Ci odliczą 7 minut + czas który wykorzystasz. Jak dużo palisz to szkoda Ci iść W szatni zakładasz fartuch. Na hali jest zimno więc musi mieć jeszcze jakieś ciepłe ubranie. Przed wejściem musisz założyć ubranie ochronne i czepek potem na hali masz plastikowe fartuchy, rękawy i rękawiczki. Kobiet jest chyba więcej

Inez

Ja tam akurat widzę oferty, czemu pojawiło się stwierdzenie, że nie ma żadnych? Czy interesował się ktoś może tym spawaczem „od zaraz” z kwotą 6700 zł brutto? Mój chłopak może by skorzystał ale nie wiem czy to na 100% sprawdzony rejon jest. jest tu może więcej aktualnych kandydatów którzy mogliby ocenić czy warto?

Asia Nowy wpis
@Inez

Spawacz za 6700 zł brutto? To chyba jakiś żart. Za takimi pieniędzmi to nie ma co z kraju wyjeżdżać . Szukają jelenia który się zgodzi za taki chłam pracować

Gosia Nowy wpis
@Asia

Nie wiem tylko czy to nie jest oferta gdzieś do nas do kraju. akurat na taka kwotę to nie widziałam, ale z partnerem jesteśmy z Rybnika i do nas też na dwie zmiany kogoś chcą, widziałam w ofertach. Podstawa ma być powiększana o jakieś premie tylko jak się je wyrabia?

Akurat na mój rejon szukają operatora linii produkcyjnych gdzie liczą 32 od godziny. Ciekaw jestem czy tam dodatki zmianowe jakieś są skoro na 3 się robi. Ale tego już na rozmowie się dowiem pewnie. Był już ktoś na rozmowie?

???? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Kochani przestrzegam Was przed podjęciem współpracy w tej agencji. Panie są przemiłe, pomocne po drugiej stronie telefonu. Problem zaczyna się gdy kandydat za dużo chce wiedzieć, i kiedy za dużo wymaga. Mamy o tyle szczęście, że jesteśmy doświadczeni, jeśli chodzi o wyjazdy zagranicę w celach zarobkowych i znamy swoje prawa i wiemy na co zwracać szczególną uwagę. Dostaliśmy na meil formularze i oświadczenia, które trzeba było wypełnić. Poprosiłam wcześniej o przesłanie mi „regulaminu pracy” niestety tego nie dostałalismy, ponieważ taki regulamin jest tylko u pracodawcy… ale oświadczenie o zapoznaniu się i zastosowaniu dostaliśmy do podpisania… jak można podpisać coś nie widząc tego?! Będąc tak daleko od domu.. potem chcieliśmy umowę najmu mieszkania, a tu następne schody… najemca zgadza się na dobrowolne pobieranie pieniędzy z wypłaty… nic o konkretnej kwocie, gdzie kwota była wcześniej ustalona. czyli raz może to być 300€ a raz 1000€?!żadnych więcej szczegółów na ten temat. Z dnia na dzień można zostać bezdomnym. Oczywiście zapadła cisza. Pani byla bardzo zainteresowana aż do momentu prośby o te rzeczy. Oczywiście w niekrótkim czasie pojawiło się to ogłoszenie na portalu :) także tylko się cieszyć, że nie padliśmy ofiarami. ????????????

Ukryty

Nie polecam tej agencji żadnego szacunku do ludzi lekceważenie i ignorowanie odradzam wam ta agencje jak poszukujecie pracy poszukajcie w innej agencji ta nie ma żadnych ofert nie polecam tej agencji

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC - OD ZARAZ ! SZCZECIN powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Cześć, tak się złożyło, że ja mieszkam daleko od miasta. I specjalnie wpadłem zapytać, bo w ogłoszeniu na Account Managera pisali, że jest propozycja dla takich osób- że mogą pracować w trybie hybrydowym. To ile wtedy razy trzeba się pojawiać w biurze? Bardzo by mi pasowała ta opcja.

Qulson

@Qulson

Masz na myśli to ogłoszenie, gdzie piszą o stawce 15,6 euro brutto / godz? Widzę też, że piszą o polskiej umowie o pracę, oraz karcie paliwowej dla kierowców, które mają pokrywać koszty dojazdów. A kto wie, jakie są warunki zakwaterowania i jego koszty w miejscowości Maasmechelen?

K

Umowy są podpisywane na miesiąc. Zarobki były śmiesznie niskie jak przy takiej stawce. Mieszkania drogie a szału nie było. Płaciliśmy po 500e miesięcznie. Ogólnie na firmie (usunięte przez administratora) i słaba atmosfera. Środek sezonu przypadał na wakacje a godzin pracy nie było.

@Qulson

Praca jedna z nudniejszych jakie wykonywałem. Pakowanie mięsa niby nic trudnego ale np.cały dzień na obieraniu i krojeniu cebuli rozwalił mi system. Zarobki niskie jak na stawkę ponad 15 euro do ręki dostajesz ledwo 10e. Za wejście do pracy czy wyjście na przerwę odliczają po 7 minut, czyli na dzień dobry jesteś do tyłu 15 minut, a każda kolejne wyjście to kolejne minuty. Ogólnie nie polecam

@Sanu

15 minut? I dosłownie co do centa to tak liczą? Kiedy tam robiłeś? Teraz zastanawiam się czy jest szansa aby stawka jakkolwiek wzrosła? A jak z higieną w miejscu pracy i tym podobnymi sprawami? Więcej kobiet czy mężczyzn?

Sanu

O pracę w mieście Kutno nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

W Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Frezer. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Cześć, szukam informacji o stanowiskach związanych z rekrutacją, liczę na pomoc. Chciałabym się zatrudnić, ale na stronie są same oferty pośredniczące. Co jaki czas zmienia się u was kadra? Jak rozliczane jest wynagrodzenie, macie dodatkowe premie za realizację projektu? No i ostatecznie czy jest zatrudnienie na b2b czy klasycznie umowa o pracę?

C.G.

Wielkie dzięki za wczorajszą przemiłą obsługę i błyskawiczną pomoc w odszukaniu dokumentów z przed paru lat, a Uwierzcie mi, że nie wszędzie jest tak łatwo i przyjemnie. Info dla potencjalnych przyszłych pracowników "KS", trzymajcie dokumenty , bo nie znacie dnia ani godziny ;) Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam! C.G.

Kondzio

Piszesz, że przez półtora roku nie miałaś z nim ani jednego problemu.Wszyscy pracownicy byli bardzo uprzejmi. Tak samo, nie było żadnych problemów z uzyskaniem potrzebnych informacji, czy dokumentów. A jakie miałaś warunki zatrudnienia? Umowa o pracę, zlecenie i jakie stawki? Zdarzały się na przestrzeni półtora roku podwyżki?

nie radzę współpracy, przy wysokich stawkach wypłaty są śmieszne albo raczej dobijające

Szczery

Dotyczy KS Service na Emilii Plater w Szczecinie. Dzisiaj przed godziną 13 byłem w drodze powrotnej na pieszo z Wałów Chrobrego i pomyślałem, że zajdę i zapytam się jakie mają oferty pracy. Wchodzę, patrzę , zero klienteli i siedzi z 6 młodych kobiet. Każda przed komputerkiem bez zajęć. Jedna przy drzwiach rozkojarzona brunetka spojrzała się rażącymi niebieskimi oczami jakby zdezorientowana sytuacją, że ktoś wszedł tu. Tak więc pytam się jej jako pierwszej z brzegu, że przyszedłem dowiedzieć się jakie mają oferty pracy. Chwila ciszy i zagubienia. Po czym jedna odważna ze środka sali siedząc odpowiada, że "zapraszamy na naszą stronę KS Service, tam są oferty pracy". Szok! Nie dość, że jestem na miejscu, to jeszcze niczego się nie dowiedziałem. Zamiast zapytać mnie co mnie interesuje (przecież mają komputery pod nosem), to siedzą jak ameby i nic. Totalne bezmózgowie. Ich opiekun lub opiekunka płaci im chyba za siedzenie przed smartfonami na facebooku a komputery dla przykrywki. Albo grają w jakieś gierki na PC online. Takie dzieci specjalnej troski. Zero zainteresowania. Takie czekanie na wypłatę. Zapewne dostają pieniądze za świecenie oczami. Albo jest to połowa ekipy z Ukrainy pod skrzydełkiem jakiegoś żałosnego frajera lub frajerki. Obrażony jestem. "Kobiety". Myślałem, że chociaż nie ameby.

Szczery
@Szczery

Pomyłka. Chodziło mi o KADRY SERWIS

Podpisują kontrakty z oszustami przez co nie zgadza się wypłata oraz przepracowane godziny. Tragedia

Zofia
@Anonim

Tzn z kim podpisują te kontrakty? I co oni mają do wypłat i przepracowanych godzin pracownikow?

@Zofia

Doskonale wiedzą, że np PaasFood ucina godziny, po konfrontacji z PaasFoodem sama konsultantka z KS przyznała ze szef tej firmy strasznie kręci ale nie mogła tego powiedzieć przy wszystkich bo mają podpisany kontrakt. Mi podczas pracy z tą agencją ucięto cały dzień pracy bo chip nie działał mimo ze miałam świadków na mój dzien w pracy, sami leaderzy załatwiali w biurze sprawę z tym chipem. Agencja totalnie to zlała zamiast jakkolwiek zareagować. Ponadto gdy pracowałam jeszcze w innej agencji również dla PaasFooda, Pani z KS chciała nas namówić na przejście do KS Service po przez dyscyplinarkę która przecież zostaje w papierach. Tragedia i tyle, byle by nakraść

Lili

Witam na jaką umowę zatrudnia agencja do pracy w Belgii ? Polska umowa czy belgijska ile zabierają za zakwaterowanie?

@Lili

Szukałam interesujących Cię informacji na stronie internetowej Agencji Zatrudnienia KS Service, jednak nie udało mi się ich znaleźć. Dowiedziałam się jedynie, iż z ich strony będziesz mogła liczyć chociażby na: terminowości wypłat wynagrodzenia, uczciwą i legalną pracę oraz na opiekę lokalnego koordynatora. Może niedługo ktoś zechce napisać coś na temat umów i zakwaterowania. A jaki rodzaj pracy by Cię właściwie interesował?

pytalem
@Lili

jak rozmawiałem w firmie umowa polska na warunkach belgijskich,trzeba zapytac jeszcze raz pierwsza umowa na 2 tyg.druga na 3 mce,potem na 2 lata oile sie ktos sprawdzi u szefa w belgi...no własnie.wlasne auto karta paliwowa do 30km kwatera. i 300 euro okolo za kwatere tylko zapomniałem zapytac z kim sa te kwatery.. bo normalnie w belgi mały pokoik z osobnym wejsciem w małym miescie to 500euro a pół domku z ogrodem czy mieszkanie 850euro z garazem plus media to 1 tys. zalezy jaka dzielnica.

taki jeden
@Lili

znikła moja wypowiedz niewiem dlaczego,niepracowałem przez ta agencje,ale pytałem w biurze u milych pan wiec pl.umowa na warunkach belg.trzeba dopytac 300euro kwatera zalezy od regionu z kim niewiem okolo 30km.auto swoje za paliwo zwracaja.

Jan
@pytalem

Jestem ciekaw, czy osoba, która nigdy wcześniej nie pracowała za granicą, może bez problemu znaleźć dla siebie satysfakcjonująca ofertę pracy za pośrednictwem firmy Agencja Zatrudnienia KS Service? Jestem ciekaw, czy pracodawca dostosowuje oferty do profilu kandydata, czy może oferuje je zupełnie losowo?

ben
@Lili

Chyba na zasadzie delegacji do Belgii polska umowa . Płacą ZUS w Polsce, odprowadzają składki

@Jan

Jedź na pierwszy raz z KS a zrazisz się do wszystkich agencji.

@Lili

Na polską oczywiście, delegacja, żebyś wyjechała za granicę bo w Polsce niczego przy aktualnych zarobkach się nie dorobisz ale podatek chętnie sciagna z Ciebie w € z tego co zarobisz według stawek belgijskich na przyklad. Polecam belgijskie agencje. Za 4 miesiące pracy w Belgii dołożyłem 4000€ i dostałem zwrot 3150€ i nikt nie próbował mnie wydymac. Pozdrawiam ( Randstad, Tempo Team, Link to Europa...itd)

Dziwne
@7537

"dołożyłem 4.000Euro" - nie no, biznes życia :-)

Polska

Z powodów prywatnych musiałem zrezygnować ale byłem zadowolony mimo że przed wyjazdem widziałem opinie tutaj. wypłata była z opóźnieniem ale o tym mnie uprzedzili. Największy minus pracy to ludzie na kwaterze i to chyba właśnie taki typ ludzi wstawia tu opinie... Współczuję pani koordynator która pomogła nawet jak już dla nich nie pracowałem.

Maja
@Gość

Sami uprzedzali że wypłaty będą z opóźnieniem? Mówili z czego to wynika? No i jakie to poślizgi, kwestia kilku dni?

piotr K

Gdzie pracujecie z KS Service. Przeglądam oferty produkcjia lub magazyny. Polecacie coś?

Mvagusta

Patrze na ogloszenie z KS i staram sie zrozumiec a moze ktos mi to wytlumaczy? Stawka 13.52E umowa Polska pracujac w Belgii?? Za zakwaterowanie trzeba zaplacic i teraz pytanie po co wyjezdzac za granice zarabiajac 2k euro od tego podatek Belgijski zakwaterowanie i wyzywienie przeciez to w Pl mozna wiecej zarobic niz tulac sie po Swiecie za grosze!

Langosta
@Mvagusta

dokładnie tak ,szukaja osob desperatow

ben

Dzień dobry, Czy planuje ktoś oraz czy ktoś może pracuje w Ghent w Belgii jako może orderpicker czy wózkowy? Jak wygląda wynagrodzenie w Belgii przez KS Service, po wpisach wnioskuję że system płacowy jest raz na miesiąc, umowa polska na belgijskich warunkach, ZUS opłacany w Polsce więc wnioskuję że jest to coś w rodzaju oddelegowania polskiego pracownika do pracy w Polsce. Nie wiem czy to się tak opłaci, jeżeli podatki mamy płacić za pracę w Belgii? Liczę na pomoc w podjęciu decyzji czy jechać z nimi ,czy darować sobie. Jak zarobek tygodniówki, czy dojazd jest zwracany etc?

@ben

Z daleka od ks...jak nie chcesz zmarnować czasu i pieniędzy a przede wszystkim zdrowia...byłem z KS w gent przyjęty z 13 operatorami rt...po 3 miesiącach zostało nas 3 a po moim odejsciu ( rezygnacji ) tylko 2 desperatow. Podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi opinjami

Roman
@76579

A jak się nazywała ta firma w Belgii?

Do dziś będę pamiętać jak źle zostałem potraktowany przez agencję. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.