Opinie o Geovita w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Geovita. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Geovita na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geovita w Warszawa

WolnośćSłowa

Jeszcze 2-3 lata temu można było w spółce znaleźć oznaki normalności. Jednak od około 1,5 roku na stołku prezesa następowały zmiany: wiecznie pijana prezes, chwilo posadzona persona z phh aż po obecnego politycznego nominata. Żadne z nich nie miało nigdy wiedzy ani świadomości co się dzieje w poszczególnych obiektach, żadne z nich nie było zainteresowane losem pracowników. W centrali spółki można doświadczyć obecnie jedynie pogardy, mobbingu, braku perspektyw, rosnących wymagań przy jednoczesnym braku podwyżek. I ta Spółka skarbu państwa okazała się skarżony bagnem pełnym żmij. Ciekawe tylko czy władze phh mają świadomość tego co tam się dzieje? A może jest to na ich zlecenie. Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)

Lola
@Puk

Tak tak, z Zarządu chyba. Całe Dąbki i Darłowo od dawna wiedzą jak się w GEOVICIE traktuje pracowników. Pracownicy z firm odchodzą, ale w GEOVICIE rotacja jest GIGANTYCZNA. Zamiast wypisywać tu komentarze zacznijcie dawać ludziom porządne umowy i stawki, bo niedługo się zamkniecie bez pracowników ;)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w Geovita pracuje się na open space?

Marysia Nowy wpis

W Geovita niedba się o polskich pracowników tylko o Ukraińców . Polakowi płacą 27-29 brutto a za Ukrainca płacą do agencji pracy 35-36 brutto z czego Ukrainiec dostaje 19 . Ale agencja pracy się odwdzięczyć komu trzeba.

Nika
@WolnośćSłowa

To cała prawda. Pławią się i bawią za nasze pieniądze a ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) Na stanowiska dyrektorów w centrali przysyłają miernoty które potrafią na ludziach tylko wyładowywać swoje frustracje. Nie ma dialogu jest tylko darcie japy. Obrabiają (usunięte przez administratora) każdemu kto się nawinie, poniżają i nic poza tym. Ludzie z wyższych stanowisk uciekają masowo. PHH to tylko kolejny twór pisiorów

@Nika

Owszem owszem. Jak już można wyczytać w mediach obecny prezes fuszkę otrzymał płacąc myto swemu szefowi Bielanowi. Cóż zdecydowanie mógł zainwestować te pieniądze w inny sposób. Teraz obiektu ledwo się trzymają gdyż odchodzą z nich kolejni pracownicy i szeregowi i zarządzający. Ciekawe tylko czy goście, którzy dokonują rezerwacji w takich obiektach mają wiedzę co ich czeka. Objazdowe wypady prezesa po Polsce napawają jedynie śmiechem bo to takie ostatnie odruchy zdychającej ryby wyciągniętej z wody na brzeg.

Puk
@WolnośćSłowa

Jestem pracownikiem geovity od 4 lat i bardzo mnie cieszy że nasi goście są zadowoleni z pobytów co potwierdzają powroty gości komercyjnych. A jeśli chodzi o pracowników który odchodzą z firmy to dotyczy to każdej branży mamy wolny rynek pracy. Natomiast jeśli chodzi o zarządzających ośrodkami to szkoda że odchodzą bez klasy beż pożegnania z ludźmi z którymi pracowali na co dzień. Takie zachowania wiele o nich mówią płakać za nimi nie będziemy!

Lola Nowy wpis
@Puk

Administrator Nowy wpis

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kelner w Geovita? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geovita? Czy kandydat na stanowisko RECEPCJONISTA/KA powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Firma Geovita prowadzi obecnie rekrutację w mieście Zakopane. Ile płacą na stanowisku Recepcjonistka?

Na jakie benefity można liczyć w Geovita?

puszczyk

niestety nie ma czegoś takiego

Mateusz

To prawda ze ciężko jest się tam dodzwonić ?

Zuza

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

Kucharz
@Zuza

Proszę kierować się swoim instynktem i kompetencjami i nie brać pod uwagę wylewanego hajtu do firmy i ludzi. Jeżeli ktoś uczciwie pracuje a nie kombinuje to wszędzie jest zadowolony i ma poczucie dobrze zrobionej roboty.

Za 2 koła
@Kucharz

Za 2 koła dobre he zlecenie dore

Jarosław

Jak aktualna sytuacja w firmie? Na ich stronie widzialem że szukają osób do pracy na stanowisko kierownika obiektów http://geovita.pl/kariera/ Ktoś pracował w Geovita?

Igor

Firma ma dobrą opinię na różnych forach więc gdzieś tkwi problem. Może jednak trzeba zacząć poprawę nastroju?

matylda
@Igor

tak też się spotkałam z negatywnymi opiniami na temat geovity. szukam aktualnie pracy i chciałabym rozpocząć współpracę z geovitą. mam natomiast pewne obawy przed wysłaniem CV. proszę o pomoc i informację

Ulka

Niestety generalnie osoby, które nie potrafią bądź nie chcą dobrze pracować szukają winy po stronie firmy!!

@Ulka

Jeśli chodzi o Krynice to mam na to dowody jak się tam pracuje z ludzmi. Pozdrawiam

@Ulka

Proszę nikogo nie oczerniac bo pracować każdy potrafi

Nie polecam pracy w Geovita w Krynicy-Zdroj. Straszny (usunięte przez administratora) przez jedna z kelnerek Pauline szef kuchni nie reaguje A dyrektor ucieka

Paulina

@Zuza, widziałam, że jesteś zainteresowana pracą w Geovita. Czy zdecydowałaś się aplikować do tej firmy? Jeśli tak, to napisz proszę, jak przebiegał Twój proces rekrutacyjny. @Kucharz, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w Geovita. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy oraz warunkach, które oferuje? Jakie są plusy i minusy pracy w Geovita w Warszawie?

- wynagrodzenia są zawsze na czas i to ważne. Lista jest jedna dla Prezesów i pracowników więc choćby z tego powodu wynagrodzenia to nie problem - proces rekrutacji zalezny jest od tego gdzie szukasz pracy - w Centrali czy w którymś z obiektów, ogólnie nic czego nie da się przeżyć - Geovita szuka ludzi do pracy ale to gdzie szukasz warunkuje fakt z kim i w jaki sposób odbędzie się rozmowa - nie ma co się stresować - firma na tle innych tego typu w Polsce bardzo "normalna" . Nie oczekuj gór złota bo płace nie są wygórowane ale mozesz mieć pewnosc ze nikt Cię nie będzie oszukiwał.

Chomik
@pracownik

... no tu się nie zgodzę. Pracowałem przez 9 lat w Geo Dąbki i płace były zawsze na poziomie minimum, ale było normalnie i świetna atmosfera, na początku 2017 roku nastała nowa p.o. dyrektor która pod hasłem porządków poukladowych zrobiła REWOLUCJĘ, zatrudniając kolesi, koleżanki i rodzine. Niewygodnych i niepokornych zmusiła do zwolnień a tych odpornych na jej "wdzięki" pozwalniała jako redukcję lub brak kompetencji (ponad 80% starego personelu). I teraz to o czym pisałaś - zwalniani nie otrzymali świadczeń urlopowych, części dodatków świateczno-noworocznych itd. Pisałem do Rady Nadzorczej, do Prezesa, zgłosiłem sprawę w PIP - grochem o ścianę . Niech nikt mi nie mówi że poprzednia ekipa rządząca to był układ, bo jeżeli był to jak nazwać obecny ?

D
@Chomik

cóż - rzuć okiem na datę wpisu opisującego ówczesną sytuację w Geovicie i komentaż dotyczący relacji i uczciwości ... Zmiany w Zarządzie i zmiany Dyrektorów oparte na ich sympatii do obecnego rządu czy po prostu na tym że byli podwładnymi J.S i JJ nie pluli na nich i nie pisali do nowego (obecnie już byłego) Zarządu maili "ze łzami w oczach" paszkwili na Prezesa S. sprawiły że sytuacja obecna wyglada jak wygląda. Ta branża nie toleruje obsadzania stanowisk menadżerskich ignorantami i beztalenciami - stąd obecne efekty.

Rocky
@Chomik

Panie Chomik Zapewne Pan wie że doszło do zmiany w Dabkach.

an

Praca w GeoVicie chyba tylko dla początkujących, do przyuczenia. Żadnych szans na stałą umowę. Pracownicy nie wiedzą co będzie jutro. Marne zarobki. A Zarządowi chyba wydaje się że najlepsze oszczędności to te na pracownikach. Ktoś chyba zapomniał, że ludzie miarą sukcesu w tym zawodzie. Żadnych szans na rozwój!

Szczera !

Szczerze odradzam każdemu pracy w Geovicie, kompletnie nie szanują pracownika, trzeba się prosić dosłownie o wszystko ! O umowę ,o prowizję ,o narzędzia pracy.. Płaca marna, zarabiają na nawiności pracowników.. Musisz nadrabiać na kilku stanowiskach bo nie stać ich na zatrudnienie wystarczającej ilości osób, nie ma kto posprzątać pokoi, ogarnąć konferencji i przyjąć gości.. Już dawno ktoś powinien zgłosić ich do odpowiednich urzędów..

ZZak

Rozumiem Monika, że to ty piszesz. Najpierw myślałaś, że jesteś nie zastąpiona ale okazało się inaczej. Jesteś leniem i już. Dlatego nie wiem czemu piszesz takie rzeczy. Poprzedniemu Zarządowi wchodziłaś w ... wiadomo ale ten się poznał na tobie. I co teraz zwolnienia lekarskie z ZUS. Dziwne !!!

Nowy zarząd to totalna porażka. Prezesi którzy w życiu nie zarządzali jakąkolwiek spółka i nie mają zielonego pojęcia o hotelarstwie i pracy z ludźmi. Sposób w jaki traktują pracowników i ludzi oddanych jest żenujący i pokazuje że nie są profesjonalni. Potrafią tylko wrzeszczeć i straszyć ludzi oraz bezprawnie zabierać wynagrodzenie nie informując o tym pracownika. Zatrzymują przy sobie ludzi którzy nie są uczciwi. Żenada jednym słowem katastrofa i brak kultury i profesjonalizmu.

Tom

zgadzam się w 100%. prezes to człowiek który nie ma o niczym zielonego pojecia. Potrafi tylko zastraszać pracowników i wprowadza mobbing. Skoro jest to społka Skarbu Panstwa i PGNIG ja nadzoruje to ciekaw jestem czy ktors od nich wie jaka samowlokla jest w Geovicie i co zarzad wyprawia/

pp

Pracowałam w jednym z ośrodków nad morzem. Kierownictwo bardzo miłe,zapewnione śniadania pracownicze, a często i obiady. Płaca minimalna krajowa, ale praca ogólnie komfortowa pod względem psychicznym oraz fizycznym.

Paulina

Zastanawiacie się nad zatrudnieniem w Geovita? Sprawdźcie, kogo poszukuje firma: http://geovita.pl/kariera/ Będziecie aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Geovita - Warszawa

• Jak się pracuje w Geovita?

Zobacz opinie na temat firmy Geovita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geovita?

Geovita