ALIMET

Czarny Las

Opinie o ALIMET

zibi 2010-08-04 15:50:16
Co sadzicie o tej firmie podobno szef nie szanuje pracownikow ma ich za nic , ile tam mozna zarobic!!
ziomal 2010-08-20 11:31:50
Tak to prawda szef to [usunięte przez moderatora] ludzi ma za nic , podobno skończył studia ale kultury zero. Potrafi pracownikowi zabrać pieniądze bo malowanie nie wyszło mimo ze pracownik jest w pracy i godziny mu lecą a nikt nie jest doskonały - no poza szefem nie !!!
ROBO 2010-08-20 11:41:50
Dlatego tam nie ma stałej ekipy , ludzie sie non stop zmieniają . W innych lakierniach pracownicy potrafią sie utrzymać a w Alimecie nie, bo jak szef sie zdenerwuje to potrafi bardzo dobrego pracownika zwolnic albo sami sie zwalniaja bo wytrzymac nie mogą tych upokorzen . >>> CHŁOPIE WIEJ Z TAMTAD
ROBO 2010-08-20 11:45:57
#### 2010-09-14 10:10:45
Unikaj tej firmy - [usunięte przez moderatora] przede wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie da się tam wytrzymać , ludzie sie zwalniaja po tygodniu pracy albo po kilku dniach nie przychodzą wcale :)
Zarobki nie są wygórowane jak to szef uważa, w innych lakierniach płacą dużo lepiej i atmosfera w pracy jest fajna a tu szef ma cie za nic [usunięte przez moderatora] a co najlepsze ta jego stara śpiewka " na twoje miejsce jest kilku" i dlatego tam nie ma organizacji bo wiecznie zmieniaja sie ludzie . Dziwie sie kierownikom ze tak długo tam robią
### 2010-09-14 10:14:13
A jeszcze szef jest po studiach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AŻ DZIW UWIERZYĆ patrząc na jego zachowanie i kulture :)
pracownik były 2015-07-29 22:50:07
zmienilo sie to ze kierownik jest wporzo (ale i on kiedys sie zwolni bo ile wytrzyma?), jak szefa nie ma atmosfera jest dobra jak sie pojawi to lepiej go unikac zeby z blotem cie nie zmieszal . Zwolnilem sie i jestem zadowolony tera robie za 15 na h nigdy nie mialem potracone za nic i szef jest kul
pracownik byly 2015-10-07 20:10:14
9 zl zarabialem ogloszenia o prace w posredniku sa ciagle kobiet tam nie przyjmuja
nodidso 2016-05-11 18:38:46
Ja bym powiedział @e4rt, że raczej jest to ćwierć sukcesu, no ale ogólnie narzekać nie ma co przynajmniej umowa o pracę
Zostaw swoją opinię o ALIMET - Czarny Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALIMET